1. قبل از ایجاد موضوع جدید در بازارچه پرشین موزیک لطفا قوانین فعالیت در بازارچه را مطالعه بفرمایید
    رد اعلامیه

فروش کیبورد کاسیو مدل اصل ژاپن ct-670

شروع موضوع توسط samandar ‏16/10/11 در انجمن خرید و فروش سخت افزار (آرشیو)

تاپیک فروش کیبورد کاسیو مدل اصل ژاپن ct-670 تالار خرید و فروش سخت افزار (آرشیو) در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    سلام دوستان بنده یه کیبورد کاسیوی ژاپنی همین 1 ماهه پیش از یکی از دوستان گرفتم ولی چون پیانو داشتم الان دارم میبینم که به درد من نمیخوره چون کلاوی هاش سبکه در حالیکه انگشتان من به کلاویه پیانو عادت کرده الان میفروشم.90 تومن میدم. اگه اداپتور هم بخوایین اداپتور اصل خودش 12 تومن گرفتم که سر هم میشه 102 تومن اما 100 تومن میدم.کاملا تمیز و سالم .همچنین دارای وررودی خروجی میدی برای کار با نرم افزارهای اهنگسازیه. دارای انواع ریتم داخلی در سبکهای مختلف اکوردگیری و ... خودشم که بلندگو داره یعنی اگه کارت صدا دارین خیلی خیلی بیشتر از میدی کنترلرهای همقیمت خودش ارزش داره چون میتونین علاوه بر وصل کردن به کامپیوتر هر موقع خواستین از کامپیوتر جدا کنین و خودتون با خودتون ببرین اینور و اون ور باهاش تمرین کنین چون خودش بلندگو داره در ضمن اینم بگم که حتی میتوینن بدون ادپتور هم با باتری باهاش کار کنین.!!!در ضمن زیر 300 تومن نمیتونین همچین سازی رو پیدا کنین.در ضمن 5 اکتاو و 61 کلید هستش فروش کیبورد کاسیو مدل  اصل ژاپن ct-670-DSC00339.JPG فروش کیبورد کاسیو مدل  اصل ژاپن ct-670-DSC00338.JPG و کاملا سالمه.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  2. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    دوستان قیمت این کیبورد رو از 102 تومن به 90 تومن تغییر دادم و کم کردم.اینم بگم که دوستان این کیبورد توسط یکی از اشناها به بنده داده شده واسه همینه با این قیمت کم میفروشم.

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)

عبارات جستجو شده:

1. مشخصات ارگ کاسیو CT 670

,
  2. قیمت اورگ ct670 casio