آخرین ارسال‌ها

فروش کتاب های موسیقی

samandar

عضو سایت
23/3/11
757
ایران
چندین کتاب موسیقی که بعضیاشون نوشته داره زیر قیمت به فروش میرسد.
1-آموزش سیبلیوس (نت نویسی با نرم افزار) نو 28 هزار تومن
2-تئوری بنیادی موسیقی نو 22 هزار تومن
3-فن نواختن پیانو نو 15 هزار تومن
4-چهل آهنگ برگزیده برای پیانو-تا نصف نوشته داره ولی کاملا قابل استفاده است 15 هزارتومن
5-آموزش مقدماتی پیانو بیر تا وسطاش نوشته داره ولی کاملا قابل استفاده است-10 هزار تومن
6- مجموعه عظیم نت پیانوی آهنگ های معروف و خاطره انگیز (تقریبا تمام آهنگ های معروف هست ) که چندین سال طول کشید تهیه و جمع اوریش کنم-مشتمل بر 290 صفحه در برگه های A4 -قیمتش در باز بالای 1 تومنه ولی من 500 هزار تومن میدم

فایل های ضمیمه

samandar

عضو سایت
23/3/11
757
ایران
یک ماهی بود پدرم شدیدا درد پا و دست داشت هی میبردیم دکتر میگفتند عصبیه قرص میدادند خوب نمیشد تا اینکه دو هفته پیش بعد ازماس CT اسکن و عکس هسته یی و ازمایش پروستات متوجه شدیم سرطان پروستات داره خودشم بدخیمه-دکتر گفت خیلی دیر فهمیدین تومور پخش شده از پروستات به مهره ها و استخووناش-حتی چند تا از مهره هاش ساییده شده----پدرمم به شدت درد میکشه و ناله میکنه..:sorry-21::sorry-21::sorry-21::sorry-21:مادرمم بر اثر سرطان فوت کرد--خلاصه بیچاره شدیم اساسی! هزینه هر آمپول هورمونی 3 میلیون تومنه-درامدمونم پایینه--هنوز شیمی درمانی رو شروع نکردند میگند هر دوره بالای 15 میلیون تومنه...پیانو دیجیتالم نو بود اونم تازه هفته ی پیش زیر قیمت فروختم خرج بیمارستان کردم..امیدوارم مجبور نشیم خونه رو هم بفروشیم آواره شیم.انگاری بیدار نیستم چیزی بین خواب و بیداری هستیم روزها عین برق و باد میگذره و هر روز اضطرابم شدیدتر میشه که فردا چی میشه--نمیدونم کی سر کارم و چه موقع خونه!پدرم حیف شد.

آخرین ویرایش:
بالا