1. قبل از ایجاد موضوع جدید در بازارچه پرشین موزیک لطفا قوانین فعالیت در بازارچه را مطالعه بفرمایید
    رد اعلامیه

فروش کارت صدای M-Audio Fast track MKII به همراه ارگ casio

شروع موضوع توسط amirfaraz ‏16/1/12 در انجمن خرید و فروش سخت افزار (آرشیو)

تاپیک فروش کارت صدای M-Audio Fast track MKII به همراه ارگ casio تالار خرید و فروش سخت افزار (آرشیو) در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. amirfaraz

amirfaraz عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    فروش فوری یک عدد کارت صدای [h=3]M-Audio Fast track MKII[/h]بسیار تمیز و واقعا نو به قیمت مناسب.
    دوستان من این کارت صدا را 3 ماه پیش خریداری کردم و هم اکنون 9ماه گارانتی هم دارد و کلا در این مدت 5ساعت هم ازش استفاده نکردم بدلیل داشتن کارت صدای دیگر و بقیه اوقات تو جعبه بوده.
    تمیزی اون از روی عکس معلومه.
    قیمت پیشنهادی:150
    قیمت خرید:190 با فاکتور
    به همراه کارت گارانتی یک ساله
    فروش کارت صدای M-Audio Fast track MKII به همراه ارگ casio-IMG_0044[1].JPG فروش کارت صدای M-Audio Fast track MKII به همراه ارگ casio-IMG_0045[1].JPG فروش کارت صدای M-Audio Fast track MKII به همراه ارگ casio-IMG_0047[1].JPG
    فروش کارت صدای M-Audio Fast track MKII به همراه ارگ casio-IMG_0046[1].JPG
    یک عدد ارگ Casio ctk-59l هم واسه فروش است که اون هم بسیار تمیزه و بدون کوچک ترین مشکل
    ارگ هم دارای ورودی میدی هست و کیبورداش هم عین روز اولش هست به همراه آداپتور و جعبه.
    قیمت خرید خودم 320 هست که اصلا از ارگ استفاده نشده.
    قیمت پیشنهادی ارگ:250
    فروش کارت صدای M-Audio Fast track MKII به همراه ارگ casio-IMG_0037[1].JPG فروش کارت صدای M-Audio Fast track MKII به همراه ارگ casio-IMG_0036[2].JPG
    اگه کسی خواست در مورد فیمت تخفیف هم میدم بهش.(هر کدام از اجناس به صورت جداگونه هم به فروش میرسد)

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)