1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  3. قبل از ایجاد موضوع جدید در بازارچه پرشین موزیک لطفا قوانین فعالیت در بازارچه را مطالعه بفرمایید
    رد اعلامیه

فروش کارت صدای M-Audio Fast track MKII به همراه ارگ casio

شروع موضوع توسط amirfaraz ‏16/1/12 در انجمن خرید و فروش سخت افزار (آرشیو)

تاپیک فروش کارت صدای M-Audio Fast track MKII به همراه ارگ casio تالار خرید و فروش سخت افزار (آرشیو) در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. amirfaraz

amirfaraz عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    فروش فوری یک عدد کارت صدای [h=3]M-Audio Fast track MKII[/h]بسیار تمیز و واقعا نو به قیمت مناسب.
    دوستان من این کارت صدا را 3 ماه پیش خریداری کردم و هم اکنون 9ماه گارانتی هم دارد و کلا در این مدت 5ساعت هم ازش استفاده نکردم بدلیل داشتن کارت صدای دیگر و بقیه اوقات تو جعبه بوده.
    تمیزی اون از روی عکس معلومه.
    قیمت پیشنهادی:150
    قیمت خرید:190 با فاکتور
    به همراه کارت گارانتی یک ساله
    فروش کارت صدای M-Audio Fast track MKII به همراه ارگ casio-IMG_0044[1].JPG فروش کارت صدای M-Audio Fast track MKII به همراه ارگ casio-IMG_0045[1].JPG فروش کارت صدای M-Audio Fast track MKII به همراه ارگ casio-IMG_0047[1].JPG
    فروش کارت صدای M-Audio Fast track MKII به همراه ارگ casio-IMG_0046[1].JPG
    یک عدد ارگ Casio ctk-59l هم واسه فروش است که اون هم بسیار تمیزه و بدون کوچک ترین مشکل
    ارگ هم دارای ورودی میدی هست و کیبورداش هم عین روز اولش هست به همراه آداپتور و جعبه.
    قیمت خرید خودم 320 هست که اصلا از ارگ استفاده نشده.
    قیمت پیشنهادی ارگ:250
    فروش کارت صدای M-Audio Fast track MKII به همراه ارگ casio-IMG_0037[1].JPG فروش کارت صدای M-Audio Fast track MKII به همراه ارگ casio-IMG_0036[2].JPG
    اگه کسی خواست در مورد فیمت تخفیف هم میدم بهش.(هر کدام از اجناس به صورت جداگونه هم به فروش میرسد)

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)