آخرین ارسال‌ها

فروش پکیج EastWest Hollywood Orchestra DIAMOND (WIN HARD)

Ali HoSseiNi

عضو سایت
14/12/10
164
تهران
از مدیران گرامی تقاضا دارم این تاپیک رو به قسمتی انتقال بدن که در صفحه اصلی انجمن در جدیدترین های بازارچه نمایش داده بشه
دلیل فروش : نیاز مالی

با سلام

یک پکیج EastWest Hollywood Orchestra DIAMOND ( کامل ترین ورژن این محصول ) شامل :

Hollywood Strings, Hollywood Brass, Hollywood Orchestral Woodwinds, & Hollywood Orchestral Percussion

بر روی هارد 1 ترابایت ارسال شده از کمپانی به فروش می رسد. این پکیج دارای دانگل سخت افزاری نبوده و به صورت نرم افزاری (ILoK) رجیستر و اکتیو میشود. یعنی دارنده این محصول برای استفاده از این پکیج بر روی سیستمی غیر از سیستم فعلیش که بانک ها روی اون اکتیو هستند باید ابتدا محصول رو روی سیستم فعلی deActive و روی سیستم جدید Active کنه و هیچ مشکلی بابت این مورد وجود نداره.

تنها نکته ای که قابل ذکر است انتقال لایسنس این مجموعه هست. از آنجایی که کمپانی امکان انتقال کامل اکانت رو نمیده ، خریدار با امنیت و اختیار کامل می تونه تمامی مشخصات اکانت بنده که روی سایت soundsonline هست رو به آدرس ایمیل و مشخصات خودش تغییر بده. در واقع همه چیز در اختیار خریدار خواهد بود و بنده دیگر به هیچ عنوان هیچگونه دسترسی به اکانت نخواهم داشت. تنها اسم دارنده رسمی اکانت قابل تغییر نیست که اهمیتی نخواهد داشت.
بنده خودم به همین شیوه خرید کردم. توسط یکی از آشنایان در دوبی این محصول رو خریدم. یعنی ایشون اکانت رو به نام خودشون ساختن و محصول رو خریدن و اسم ایشون روی اکانت هست و بنده پس از دریافت محصول تمامی مشخصات اکانت رو به آدرس ایمیل و رمز عبور خودم تغییر دادم و کاملا از دسترسی ایشون خارج کردم. خریدار جدید هم به همین شکل به راحتی می تونه این محصول رو در اختیار داشته باشه و روی سیستم خودش اکتیو و استفاده کنه بدون هیچ محدودیتی.

قیمت این محصول طبق قیمت سایت تولیدکننده 699 دلار هست و با قیمت روز دلار ( 3800 تومان ) به فروش می رسد.
قیمت نهایی 2.656.000 تومان هست که بنده با قیمت 2.600.000 تومان به صورت مقطوع در نظر گرفتم.

لطفا در صورت تمایل به خرید در همین تاپیک اعلام بفرمائید.

سپاس
[doublepost=1504365052,1502980624][/doublepost]همچنان موجوده....

صفحه ما در اینستاگرام

بالا