1. قبل از ایجاد موضوع جدید در بازارچه پرشین موزیک لطفا قوانین فعالیت در بازارچه را مطالعه بفرمایید
    رد اعلامیه

فروش پکیج استودیو خانگی ام(به صورت مجزا یا باهم) به قیمت مناسب

شروع موضوع توسط majhool_yf ‏26/4/12 در انجمن خرید و فروش سخت افزار (آرشیو)

تاپیک فروش پکیج استودیو خانگی ام(به صورت مجزا یا باهم) به قیمت مناسب تالار خرید و فروش سخت افزار (آرشیو) در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. majhool_yf

majhool_yf عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    به نام خدا
    من یه استودیو خانگی جمع کرده بودم و امروز بعد از اتمام کارم میخوام بفروشمش
    ترجیحا همه وسایل رو یکجا میخوام بفروشم ولی اگر تک تک هم کسی خریدار بود من در خدمتم،بام تماس بگیره

شامل:
    1.میکروفن Behringer – B2 pro و میکروفن Behringer – C1
    2.کارت صدا M-Audio FastTrack Pro
    3.فیلتر صدا (POP Filter)
    4.پایه میکروفن چند حالته
    5.کابل فانتوم پاور برای اتصال میکروفن

تمام وسایل رو من کاملا تمیز نگه داشتم یعنی میشه گفت در حد آکبند

قیمت روز این وسایل رو از .com میتونید ببینید حالا من اینجا میزارم و قیمت پایه رو اعلام میکنم:
    Behringer B2--------------------------------------------------------------------------------300.000 تومان
    Behringer C1--------------------------------------------------------------------------------130.000 تومان
    M-Audio FT Pro--------------------------------------------------------------------------------340.000 تومان
    POP Filter---------------------------------------------------------------------------------50.000 تومان
    ---------------------------------------------------------------------------------پایه میکروفن50.000 تومان
    پیش کش-------------------------------------------------------------------------------کابل

جمع همه این ها باهم میشه:870,000 تومان

من قیمت پایه رو انصافی با توجه به خرید عمده و کارکرده با 120,000 تومان تخفیف اعلام میکنم: 750,000تومان

فایل های ضمیمه:

• فروش پکیج استودیو خانگی ام(به صورت مجزا یا باهم) به قیمت مناسب-IMAG0143.jpg
      IMAG0143.jpg
      اندازه فایل:
      251.8 KB
      نمایش ها:
      87
    • فروش پکیج استودیو خانگی ام(به صورت مجزا یا باهم) به قیمت مناسب-IMAG0144.jpg
      IMAG0144.jpg
      اندازه فایل:
      229.1 KB
      نمایش ها:
      72
    • فروش پکیج استودیو خانگی ام(به صورت مجزا یا باهم) به قیمت مناسب-IMAG0145.jpg
      IMAG0145.jpg
      اندازه فایل:
      234.8 KB
      نمایش ها:
      62
    • فروش پکیج استودیو خانگی ام(به صورت مجزا یا باهم) به قیمت مناسب-IMAG0146.jpg
      IMAG0146.jpg
      اندازه فایل:
      233 KB
      نمایش ها:
      53
    • فروش پکیج استودیو خانگی ام(به صورت مجزا یا باهم) به قیمت مناسب-IMAG0147.jpg
      IMAG0147.jpg
      اندازه فایل:
      284.6 KB
      نمایش ها:
      48
    آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏27/4/12
    • خوشم اومد خوشم اومد x 6
بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)