فروش پردازشگر UAD2 Quad

11/9/12
110
27
18
تهران
پردازشگیر UAD2چهار هسته ای USB3.0
با 29پلاگین خریداری شده به ارزش 6000$ گلچین شده
برای انجام امور میکس و مسترینگ حرفه ای و دقیق
دارای یک سال گارنتی شرکت تکنیک
با قابلیت تک یوزر سایت Universall Audioو خرید آنلاین بدون هیچ گونه اشتراک پلاگین ها

قیمت این محصول 8ملیون تومان به همراه پلاگین ها +گارانتی
برای خرید و اطلاعات بیشتر شماره تونو پیغام کنید
لطفان روی عکس پلاگین ها کلیک کنید تا واضح دیده شود.

f738558448.jpg
لیست پلاگین ها
f60920720.jpg

  • این محصول یک پردازشگر سیگنال چهار هسته ای است، نحوه ارتباط آن با سیستم های کامپیوتری از طریق پورت تاندربولت ( USB3) با پهنای باند بالا و سرعت انتقال داده بسیار زیاد که در پشت باکس بیرونی تعبیه شده است. مهندسان صدا، نوازندگان، تولید کنندگان و دست اندر کاران عرصه ی موسیقی شبیه ساز های کمپانی یونیورسال آئودیو را عموما برای اعمال میکس و مسترینگ مورد استفاده قرار می دهند و از مزایای ویژه این محصولات میتوان به شبیه سازی سخت افزارهای آنالوگ و ساخته شده توسط صاحب سبک ترین برند های روز جهان اشاره کرد. برخی از این سخت افزارها که به نوعی تولید آنها متوقف شده است، بسیار کلاسیک و قدیمی هستند یا بسیار گران قیمت و غیر قابل دسترس که کمپانی یونیورسال آئودیو (Universal Audio) در لابراتوار خود آنها را پس از بررسی و آنالیز به صورت دیجیتال شبیه سازی کرده است، البته این شبیه سازی به قدری واقعی و نزدیک به آنالوگ است که کمپانی های تولید کننده این محصولات آنالوگ، پلاگین های آنرا تایید کرده اند و در یک استودیوی مجهز به پردازشگر های یونیورسال آئودیو کمتر نیازی به خرید این محصولات آنالوگ در اعمال مسترینگ احساس نمی شود. این پردازشگر حرفه ای با توجه به اینکه استفاده از محصولات آنالوگ همچنان طرفداران پروپا قرصی در دنیا دارد، در دنیای استودیوی دیجیتال و مدرن بسیار خوب جا باز کرده اند. چیپست های پردازشگر این محصولات طراحی شده توسط کمپانی Analog device و از سری Sharc هستند که خود تضمینی بر این سبک پردازش می باشند و نهایت انعطاف پذیری را روی سیستم های کامپیوتری مبتنی بر سیستم عامل مک و ویندوز برای کاربر خواهند داشت.
  • لازم به ذکر است کاربران میتوانند جهت استفاده از پلاگین های بیشتر در طول پروژه و یا تنوع پورتی و گسترش پردازش ها از چهار کارت در کنار یکدیگر ، بر روی یک سیستم کامپیوتری استفاده نمایند.
[doublepost=1485946014,1485533250][/doublepost]قیمت دقیق پلاگین ها 4000 هزار دولار 14 ملیون پلاگین با خود کارت قیمت نهایی
[doublepost=1486204101][/doublepost]معاوضه با اورگ pa4x
 

ما در شبکه‌های اجتماعی