1. قبل از ایجاد موضوع جدید در بازارچه پرشین موزیک لطفا قوانین فعالیت در بازارچه را مطالعه بفرمایید
    رد اعلامیه

فروش هدفون پرتابل های-اند Beyerdynamic DT1350 Facelift با تکنولوژی تسلا

شروع موضوع توسط Essence STX ‏12/8/15 در انجمن خرید و فروش هدفون و اسپیکر مانیتور

تاپیک فروش هدفون پرتابل های-اند Beyerdynamic DT1350 Facelift با تکنولوژی تسلا تالار خرید و فروش هدفون و اسپیکر مانیتور در persian-music.org.

1. Essence STX

Essence STX

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    قیمت فروش:توافقی

---------------------

با درود بر دوستان عزیز

این هدفون فوق العاده در اسفند ماه 93 از فروشگاه ایران هدفون خریداری شده که همراه با فاکتور خرید به مبلغ 985.000 تومان میباشد. هدفون در شرایط امن و محطاطانه نگهداری شده و بنابراین کاملا سالم - بدون خراش و لک میباشد و همچنین صد در صد در حد نو میباشد.

میزان استفاده: حدودا 20 ساعت
    متعلقات: کارتون - کیف - جک تبدیل 6.3 میلی متری - آداپتر پرواز - کتابچه راهنما

مشخصات کامل:
    نوع پوشش گوش: روی گوش On Ear
    نوع اکوستیک: پشت بسته ‍Closed
    امپدانس: 80 اهم
    رنج فرکانسی: 5 هرتز تا 30 کیلو هرتز
    حساسیت: 129 دسی بل
    حداکثر قدرت ورودی: 100 میلی وات
    طول کابل: 2.5 متر
    نوع کابل: مارپیچ
    نوع فیش: 3.5 میلی متری و 6.3 میلی متری
    وزن: 174 گرم
    کیف: دارد
    کشور سازنده: آلمان (اورجینال)
    گارانتی: دارد (1 سال گارانتی ایران هدفون)

کیفیت این هدفون بینظیر چه از نظر صدا و چه از نظر متریال و ساخت و طراحی فوق العاده هست. بنا به گفته ی خیلی از طرفداران برند بیرداینامیک از جمله خودم، DT1350 نسخه مینی T1 هست که الان به قیمت 3.800.000 تومان به فروش میره. زیرا از نظر صدا بسیار شبیه به صدای T1 هست با این تفاوت که به دلیل closed-back بودن و همچنین درایور کوچکتر به طبع دارای sound stage بسته تر و extension کمتری در high frequency هست.
    در اصل از این هدفون برای موارد حرفه ای استفاده میشه. مثل صدابرداری - میکس و مسترینگ و ...
    تقریبا میشه گفت که دقیق ترین - عمیق ترین Bass Extension را داراست. من این رو بر حسب تجربه خودم میگم. چون تجربه ی استفاده از هدفون هایی از قبیل DENON AH-D5000 - DENON AH-D7000 - HIFIMAN HE-500 - SENNHEISER HD800 را دارم که همگی جزء بهترین ها در این زمینه می باشند.
    در مورد فرکانس میانه Mid Range هم بسیار دقیق - آنالیتیکال هست و به جرعت میتونم بگم شاید واقعی ترین و زنده ترین VOCAL رو در بین هدفون های داینامیک(به همراه T1) ارائه میکنه بطوری که فکر میکنید شما همراه خواننده در استودیو یا سالن کنسرت حضور دارید.
    در مورد فرکانس بالا High Frequency هم باید بگم که کاملا بی نقص عمل میکند. بهترین! برای اولین بار Treble میشنوم که در عین دقت و جزئیات فراوان کاملا بدون Sibilance هست! این مورد sibilance رو در مورد همه هدفون ها از جمله DT880 که طرفدارش هستم را داشته ام.
    و در آخر این رو اضافه کنم که یکی دیگر از ویژگی های استثنایی این هدفون میزان ایزولیشن صدای محیط هست بطوری که حتی در محیط های بسیار پر نویز و شلوغ مثل خیابان یا مترو و ... هم براحتی میتوانید به موسیقی دلخواه خود بدون تداخل نویز محیطی گوش کنید. و برعکسش هم صادق است یعنی صدای موزیک از داخل هدفون بیرون نمیرود.
    این هم یک ریویو از یک متخصص هدفون شناخته شده در جهان که مطمئنم خیلی از دوستان اهل فن او را میشناسند. حتما بخونید تا به خصوصیات این اعجوبه کوچولو پی ببرید:
    The Awesome Beyerdynamic DT 1350 | InnerFidelity
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏16/8/15, تاریخ ارسال پست اول: ‏12/8/15 ---
    هدفون فروخته شد.

فایل های ضمیمه:

بارگذاری...