فروش هدفون مانیتورینگ Beyer Dynamic 770 pro

DANIEL ADHAMI

هنرمند
عضو سایت
25/5/14
1,055
707
113
32
Every where that there is Music
عرض ادب و احترام... قم هستم و میتونم با تیباکس جنس رو براتون بیمه کنم و ارسال کنم.. یک عدد هدفون Beyerdynamic DT 770 Pro 250 Ohms در حد آک به فروش میرسد... قیمت نو 5/690/000 تومان و قیمت فروش من 4/000/000 تومان... در خدمتم .

فایل های ضمیمه

• 153.9 KB نمایش‌ها: 9

armin-venus

عضو سایت
10/11/17
278
193
43
عرض ادب و احترام... قم هستم و میتونم با تیباکس جنس رو براتون بیمه کنم و ارسال کنم.. یک عدد هدفون Beyerdynamic DT 770 Pro 250 Ohms در حد آک به فروش میرسد... قیمت نو 5/690/000 تومان و قیمت فروش من 4/000/000 تومان... در خدمتم .
معاوضه داری با amp vox pathfinder 10
15 wat ??
اختلاف قیمت رو هم میدم

21/1/21
1
0
1
معاوضه داری با amp vox pathfinder 10
15 wat ??
اختلاف قیمت رو هم میدم
سلام
من این هدفن دارم
نو هم نیست
کاملا سالم
3300 میدم اگر خواستی
بیا تست کن
تهران

ارائه هرگونه لینک وبسایت فارسی، وبلاگ، آی دی شبکه های اجتماعی، آدرس، شماره تلفن، ایمیل و هرگونه راه ارتباط شخصی یا تبلیغات از طریق پست های این سایت ممنوع است. پیش از ایجاد پست قوانین سایت را مطالعه فرمایید. پست شما ویرایش شد. مدیریت

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

armin-venus

عضو سایت
10/11/17
278
193
43
سلام
من این هدفن دارم
نو هم نیست
کاملا سالم
3300 میدم اگر خواستی
بیا تست کن
تهران

ارائه هرگونه لینک وبسایت فارسی، وبلاگ، آی دی شبکه های اجتماعی، آدرس، شماره تلفن، ایمیل و هرگونه راه ارتباط شخصی یا تبلیغات از طریق پست های این سایت ممنوع است. پیش از ایجاد پست قوانین سایت را مطالعه فرمایید. پست شما ویرایش شد. مدیریت
بزرگوار همون طور که گفتم من می تونم معاوضه کنم‌ با amp vox pathfinder 10
اگر موافقی که مشکل نداره اختلاف قیمت رو هم میدم ،،،amp من دو بار تنها برای تست کار کرده و کارتون داره بعلاوه کابل رابط با طول ۳ متر داره که برای استفاده از گیتار یا سازهی دیگه بطور جدا براش خریدم، من قیمت رو ۲ تومن برای فروش در سایت های مختلف گذاشتم که متاسفانه هنوز فروش نرفته ،اگر مشکل نداری با معاوضه که حله ،amp رو میدم بعلاوه ۱۳۰۰ سر البته باید ببینم هدفونت رو ،موافق بودی پیام بده

armin-venus

عضو سایت
10/11/17
278
193
43
دوستان یه سوال دیگه هم داشتم اینه که این جریان 250 اهمی چیه ؟
من بعضی جاها خوندم اگر کارت صدا مناسبی نداشته باشین نمی تونید از حداکثر توان این هدفون استفاده کنید
من کارت صدا focusrite 2i4 دارم
چطوره میشه باش حداکثر توان هدفون رو گرفت یا خیر ؟؟؟

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,480
11,042
113
56
.
دوستان یه سوال دیگه هم داشتم اینه که این جریان 250 اهمی چیه ؟
من بعضی جاها خوندم اگر کارت صدا مناسبی نداشته باشین نمی تونید از حداکثر توان این هدفون استفاده کنید
من کارت صدا focusrite 2i4 دارم
چطوره میشه باش حداکثر توان هدفون رو گرفت یا خیر ؟؟؟
جریانش جریان الکتریسیته است دیگه! این مبحث مربوط به انطباق امپدانس هست.
تمام اسپیکرها یه سیم پیچ در داخل خودشون دارن که در برابر سیگنال وارده از هر دیوایسی (خروجی آدیو اینترفیس، خروجی صدای کامپیوتر، موبایل، آیپد . . .) مقاومت نشون میدن که به اون میگیم امپدانس (مقاومت داخلیِ اسپیکر). مقدار این امپدانس در هر اسپیکری فرق میکنه، چون اندازه، طول، شکل و نوع اون سیم پیچ داخلی در هرکدومشون متفاوته. ولی هرچی که هست، این مقاومت باعث تخریب و یا نوعی تحریف در صدا میشه در اسپیکرها. واحد سنجش امپدانس هم اُهم هست. و برای پیشگیری از اون تخریب صدا، مقدارِ اُهم اسپیکر باید با خروجی سیگنال از دیوایس همخوانی داشته باشه.
معمولاً روی تمام اسپیکرها و هدفونها مقدار اُهم قید میشه تا یوزر بتونه با توجه به اون مقدار مقاومت، ازش استفاده کنه. حالا مثلاً اگر میخوای از هدفون 250 اهم استفاده کنی، باید از آدیو اینترفیسی استفاده کنی که خروجی اون منطبق با 250 اهم باشه. اینو معمولاً در بروشورهای آدیو اینترفیس ها مینویسن. و یا در مشخصات آدیو اینترفیس میتونی از سایت کمپانی اون گیر بیاری. البته اصولاً خروجی هدفونِ آدیو اینترفیس های معتبر 250 اهم رو ساپورت میکنن.
از بین بردنِ این مشکل اینطور هم نیست که با کنترل حجم خروجی دیوایس درستش کنی. چون اون مقاومت داخلی در وضعیت های متغیری عمل میکنه. مثلاً در رنج های فرکانس پایین ممکنه ایجاد مقاومت بکنه، ولی در رنج وسط و بالا نکنه.