1. قبل از ایجاد موضوع جدید در بازارچه پرشین موزیک لطفا قوانین فعالیت در بازارچه را مطالعه بفرمایید
    رد اعلامیه

فروش مانیتور استدیو دست دوم

شروع موضوع توسط nimaravandii ‏14/9/11 در انجمن خرید و فروش سخت افزار (آرشیو)

تاپیک فروش مانیتور استدیو دست دوم تالار خرید و فروش سخت افزار (آرشیو) در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. nimaravandii

nimaravandii عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان بنده به دلیل مهاجرت به قصد دارم مانیتور صدام رو بفروشم چون هزینه حمل و نقلش برام سرسام آور هستش که مدل و مشخصاتشو براتون میگم
    مارک بهرینگر هستش و مدل 2030A ضمنا بگم که دو مدل 2030A , 2031 بهرینگر اصلا مثل دیگر محصولات بهرینگر نیستند(از دستشون در رفته :smile (71):) و واقعا نسبت به قیمتشون فوق العاده اند بنده این مانیتور رو با مانیتور های زیادی مثل NS10 yamaha اسطوره یاماهاو ... مقایسه تخصصی کردم به جرات میتونم بگم پدیدس مخصوصا توی میدرنج هم خیلی فلت هستش هم تمام فرکانس ها فاصله ای جا نمیمونه که پخش نشه تمام چیزی که برای میکس خوب نیاز هست البته نسبت به قیمتش. قیمت نو این مانیتور حدود 450 تومن هستش و قیمت من هم 300هست و تهران هم هستم از دوستان کسی اگر خواست خبرم کنه راستی من موقعی که داشتم میخریدمش پول کم داشتم و خیلی دنبال دست دومش میگشتم که پیدا نکردمو نو خریدم الان به کسی که قراره بخره حسودیم میشه:smile (16):
    فروش مانیتور استدیو دست دوم-images.jpg

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)