1. قبل از ایجاد موضوع جدید در بازارچه پرشین موزیک لطفا قوانین فعالیت در بازارچه را مطالعه بفرمایید
    رد اعلامیه

فروش لوازم استویو از جمله میکروفون,کارت صدا,در,شیشه,ویزور,صندلی میز و ....

شروع موضوع توسط hamidreza hadi ‏22/11/12 در انجمن خرید و فروش سخت افزار (آرشیو)

تاپیک فروش لوازم استویو از جمله میکروفون,کارت صدا,در,شیشه,ویزور,صندلی میز و .... تالار خرید و فروش سخت افزار (آرشیو) در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. hamidreza hadi

hamidreza hadi عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +139 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    قصد جمع کردن کلی استویو رو داریم و لوازمی که برای فروش داریم به قرار زیره:
    میکروفون + کارت صدا + مانیتور صدا + هدفون + پایه میکروفون کوچک و بزرگ وزنه دار + شیشه ویزور + 2 تا در آکوستیک + صندلی مدیریتی + میز کار استودیویی بزرگ
    فقط یه مسئله اینکه چون قیمت میکروفون بالاست تا میکروفون فروخته نشه بقیه ی اجناس فروخته نمیشه
    همچنین به کسی که تقریبا کلیه اجناس رو خریداری کنه 10 درصد تخفیف داده میشه که توی هزینه ی میلیونی خیلی تخفیف بالاییه

خوب بریم سراغ اصل مطلب:

میکروفون: Akg BXL II
    یکی از بهترین مدل های میکروفون که همه بین این میک و میکروفون numan tlm103 میگفتند صد در صد این میکروفون. از این مایک یا مدل bxls توی اکثر استودیو های مطرح یکی حتما هست. این میک برای وکال عالیه.
    در ضمن وقتی tlm 103 قبل گرون شدن دلار 1200000 تومان بود ما این میکروفون رو خریدیم 1700000.
    الان tlm 103 ارزون ترین جایی که من دیدم 3 میلیون و 700 هزار تومانه!!!!!!
    اما قیمت ما برای این میکروفون 2 میلیون و 600 هزار تومانه. قیمت آک این میک حدود 4 میلیون هستش.
    این میکروفون خیلی کم استفاده شده , برای کار های خودم بیشتر و بعد از هر بار استفاده , در کیس خیلی با کیفیتش قرار داده میشده. راستی اگه مسابقه ی "آمریکن آی دل " رو می دیدید از این میکروفون خیلی استفاده میشد توش.
    دارای 5 نوع الگوریتم مختلف و همچنین دارای تنظیمات low cut و مقدار db هستش. این میک کاملا تمیز و سالم و در حد آکه. امکان تست کامل براتون وجود داره.
    راستی این دقیقا میکروفونی هست که خوده جناب آرش پاکزاد داشتنش. میتونید از ایشون در مورد این میکروفون سوال کنید
    نمونه ی صدایی که خودم بدون پری امپ و مستقیما به کارت صدا گرفتم. بدون افکت فقط یکم ولومشو توسط لیمیتر wave بردم بالا. ضمنا از خوده low cut میکروفون استفاده شده:
    http://www.arzoonvst.com/BXlII.mp3
    عکس هایی که خودم گرفتم: برای دیدن عکس ها در اندازه ی واقعی روی آنها کلیک کنید.
    فروش لوازم استویو از جمله میکروفون,کارت صدا,در,شیشه,ویزور,صندلی میز و ....-mic 1.jpg فروش لوازم استویو از جمله میکروفون,کارت صدا,در,شیشه,ویزور,صندلی میز و ....-mic 2.jpg فروش لوازم استویو از جمله میکروفون,کارت صدا,در,شیشه,ویزور,صندلی میز و ....-mic 3.jpg

کارت صدا:Focusrite Saffire Pro 24 dsp
    قیمت آک این کارت 1 میلیون و 100 هزار تومانه
    قیمت فروش من 850 هزار تومانه.
    این کارت صدا پری امپ قوی و خوبی داره و همچنین dsp هستش و چند تا پلاگین داره. در ضمن فایروایر هستش. خیلی تمیز و کاملا سالمه. فقط یک قسمت کوچیک خط افتاده که روی عکس نشون دادمش. خیلی کوچیکه.
    ضمنا نمونه صوتی که بالاتر گذاشتم با همین کارت گرفته شده.
    عکس ها:

هدفون: Akg K77
    این هدفون پشت بسته هست و خیلی معروفه دیگه توضیحات نمیدم.
    فقط اینکه کاملا تمیز و سالمه اما خودمون فیشش رو عوض کردیم.
    عکس :

مانیتور صدا: Yamaha HS 80
    این مانیتور هم نیازی به تعریف نداره. خیلی ار پردیوسر های معروف جهان از این مانیتور استفاده میکنند. تو ایران هم میتونم مهران عباسی رو مثال بزنم که از این مانیتور داره.
    تو خونه ازش استفاده میکردم. کاملا سالمه. اینم عکسی که خودم ازش گرفتم:

پایه میکروفون K&m اصل آلمان که روش هم حک شده. ,وزنه دار و خیلی با کیفیت و محکمه. خیلی هم سنگینه!
    قیمت آک : حدود 230 هزار تومان قیمت فروش: 150 هزار تومان
    عکس هایی که از گرفتم:

بازم وسیله هست که امشب یا فردا همینجا اضافه خواهم کرد.

فایل های ضمیمه:

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  2. hamidreza hadi

امتیازات:
    +139 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    متاسفانه عکس ها رفته در تصاویر پیوست شده

خوب ، یک پایه میکروفون کوچک هم دارم که قیمتش حدود 55 هزار تومانه. مدل کرگ. قیمت فروش 40 هزار تومان. خیلی تمیزه .

فروش لوازم استویو از جمله میکروفون,کارت صدا,در,شیشه,ویزور,صندلی میز و ....-paye mic kuchik.jpg

1 عدد شیشه دو جداره + 2 قاب برای 2 طرفش. 1.35 در 80 سانتی متر.
    قیمت توافقی.

فروش لوازم استویو از جمله میکروفون,کارت صدا,در,شیشه,ویزور,صندلی میز و ....-shishe.jpg

2 عدد در آکوستیک. یکی ساده و دیگری با نوشته ی maj که به معنی ماژور هستش. چرم کشیده. زیرش فوم با دستگیره عالی(فقط دستگیره رو دونه ای 16 هزار تومان خریدیم) همراه با جهار چوب چوبی.
    قیمت فروش هر کدام 200 هزار تومان.

فروش لوازم استویو از جمله میکروفون,کارت صدا,در,شیشه,ویزور,صندلی میز و ....-dar 1.jpg فروش لوازم استویو از جمله میکروفون,کارت صدا,در,شیشه,ویزور,صندلی میز و ....-dar 2.jpg

1 عدد صندلی مدیریتی. دارای تنظیم ارتفاع و قفل حالت ارتجاعی.روکش پشتش یکم خورده شده که توی عکس مشخص کردم. قیمت نو : 180. قیمت فروش 110 هزار تومان

فروش لوازم استویو از جمله میکروفون,کارت صدا,در,شیشه,ویزور,صندلی میز و ....-sandali 1.jpg فروش لوازم استویو از جمله میکروفون,کارت صدا,در,شیشه,ویزور,صندلی میز و ....-sandali 2.jpg

1 عدد میز استودیویی بزرگ و با عظمت. دارای جای میدی کنترلر کشویی. فضا برای کیس. دو کشو و یک کمد. رنگ قهوه ای کرم. توضیح اینکه یکم ار pvc هاش کنده شده که موقع تحویل کاملا pvc میشه و تمیز تحویل داده می شه.

فروش لوازم استویو از جمله میکروفون,کارت صدا,در,شیشه,ویزور,صندلی میز و ....-miz 1.jpg فروش لوازم استویو از جمله میکروفون,کارت صدا,در,شیشه,ویزور,صندلی میز و ....-miz 2.jpg

3. hamidreza hadi

امتیازات:
    +139 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    ببخشید که فراموش کردم. قیمت آک مانیتور صدا ارزون ترین جایی که دیدیم 1580000 هستش و قیمت من 1200000 تومان. قیمت پایه میکروفون بزرگ حدود 250 هزار تومانه که قیمت فروش من 150هزار تومانه. قیمت آک هدفون حدود 180 هزار تومانه و قیمت فروش من 110 هزار تومانه.
    ضمنا میکروفون دارای پاپ فیلتر هستش.
    علت فروش هم جمع کردن استودیو برای اینکه در چند ماه آینده در یک مکان بهتر در کرج میخوایم یک استودیو ی مجوز دار بزنیم و قطعات رو هم ارتقا بدیم.

قیمت هایی که گذاشتم قیمت هایی هستند که شخصا از چندین فروشگاه استعلام کردم و پایین ترین قیمت رو ملاک قرار دادم. اگه فروشگاهی رو سراغ دارید که قیت واقعی پایینتری میده در پیام خصوصی اعلام بفرمایید تا با توجه به اون , قیمت ها رو کاهش بدم.

ممنون از تمام دوستان.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏23/11/12
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. hamidreza hadi

امتیازات:
    +139 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    دوستان عزیزی به من پیام دادن و فرمودند که قیمت آک هدفون توی فروشگاهی پایین تر از قیمت آکیه که من گذاشتم. فروشگاهی که دقیقا من از همونجا هم استعلام قیمت کردم اما الان قیمتش رو آورده پایین. به دلیل نوسان قیمت دلار لطفا فعلا فقط برای میکروفون و قیمت اون پیام بدید. چون شاید میکروفون تا 2 ماه دیگر فروش نرفت و تا اون موقع قیمت وسایل دیگه مثل هدفون و ... هزاران بار تغییر کنه و بالا و پایین شه.(قبل فروش میکروفون هیچ یک از وسایل فروخته نمی شه).
    ضمنا همون طور که عرض کردم هر فروشگاهی ارزون تر کالا رو قرار داده بود من قیمت ها رو میکشونم و تغییر میدم و جای نگرانی نیست. به دلیل نوسان دلار خیلی بالا پایین شدن رو حس خواهیم کرد. ممنونم.

5. hamidreza hadi

امتیازات:
    +139 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    قیمت جدید میکروفون با استعلام جدید از سایت خارجی Ebye و استعلام قیمت دلار (والبته انصاف فروشنده:smile (35):) 500 هزار تومان ارزونتر یعنی 2 میلیون و 100 هزار تومان به فروش می رسه. دوستانی که تمایل به خرید این میکروفون دارند لطفا پیام بدند. قیمت نو 999 دلار

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  6. hamidreza hadi

امتیازات:
    +139 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    عکس کلی:

فروش لوازم استویو از جمله میکروفون,کارت صدا,در,شیشه,ویزور,صندلی میز و ....-IMG_4796.jpg

7. hamidreza hadi

امتیازات:
    +139 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    هم اکنون میتونید تمام وسایل رو سفارش بدید و خریداری کنید. البته میکروفون هم هنوز موجوده. اما تصمیم بر این شد که قبل فروش میکروفون هم وسایل به فروش بره. تمام وسایل هنوز موجود هستند

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏13/1/13
  8. hamidreza hadi

امتیازات:
    +139 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    هدفون فروخته شد به جنای آقای محمد-بیگوردی عزیز به قیمت 100 هزار تومان + مبلغ پستی. ممنونم.

بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)

عبارات جستجو شده:

1. لوازم استودیو دست دوم

,
  2. فروش کارت صدا دست دوم

,
  3. کارت صدا دست دوم

,
  4. میکروفن های کار کرده,
  5. مانیتورینگ دست دوم,
  6. پری آمپ دست دوم,
  7. قیمت پایه میکروفون ساده