1. قبل از ایجاد موضوع جدید در بازارچه پرشین موزیک لطفا قوانین فعالیت در بازارچه را مطالعه بفرمایید
    رد اعلامیه

فروش فوق العاده ی گیو(کیتار keytar ) مدل roland ax-synth

شروع موضوع توسط hamidreza hadi ‏22/2/11 در انجمن خرید و فروش سخت افزار (آرشیو)

تاپیک فروش فوق العاده ی گیو(کیتار keytar ) مدل roland ax-synth تالار خرید و فروش سخت افزار (آرشیو) در persian-music.org.

1. hamidreza hadi

hamidreza hadi عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +139 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    کیتار (keytar) (گیو) مدل roland ax-synth

سلام به همه. من هفته ی پیش یعنی تقریبا تاریخ 25/11/1389 یه گیو رولند با هزار تا تحقیق خریدم!!! خیلییییییییییم راضیم. توپه!! من اینو به قصد کنسرتای کوچیکمون گرفتم. ما 2 تا کیبورد زن هستیم توی گروهمون. و به علت نداشتن گیتار بیس مجبور بودم من با کیبورد ریتم هم بذارم و آکورد بگیرم و ملودی هم بزنم. یدفه تصمیم گرفتم گیو بخرم. و سریا بعد از دیدن فیلمای دموش توی سایت youtube سریعا رفتم خریدم. چند جلسه که از تمرین گروهمون با داشتن گیو میگذشت فهمییدیییم که ارگ زن دوم آکورد گرفتن بلد نیست!!!!! گیو هم ریتم نداره و فقط صداست و صداهای فوق العاده!!!!!! همه ی اعضای گروه ریختن سر من بدبخت که باید کیبورد بزنم. منم که کیبوردمو فروختم!!!! به خاطر همین تصمیم گرفتم گیوه نازنینمو بفرو.....

وقتی با گیتار الکتریک این ساز میزنید اگه کسی نبینه به خدا میگه گیتاره طبیعیه!! رولنده ها!! همراهش هم یه سیدی نرم افزار داره که روی کامپیوتر نصبش میکنی و گیو رو با کابل usb به کامپیوتر وصل میکنی و صدا سازی میکنی و ذخیره میشه توی گیو.

مدلشم​
    roland ax-synth همون مدلی که سیروان خسروی توی کنسرت جدیدش باهاش میزنه. فکر کنم بهترین مدلش باشه چون من می خواستم بهترینشو بگیرم و کلی تحقیق کردم. این سازو 1 هفتست گرفتم و روش لک هم نداره حتی لک. جعبه و همه چیزشم تمیزه انگار آکبنده.تضمینشم میکنم که سالمه هرجا می خواید تست کنیدش و پیش هر کی می خواید ببریدش تست کنید. اگه هم می خواید صداشو بشنوید همینجا پست بذارید و درخواست بدید تا من یکم باهاش بزنم و فیلم بگیرم و بذارم توی سایت. تا حالا صداهایی با این کیفیت ندیدم!!!

واقعا می خوام بفروشم گریم در میاد.

همراهش آدابتور ، بندی که میندازید روی دوشتون ، سیدی نرم افزارش و دفترچه راهنماش هست
    شماره سریال هم روش حک شده
    راسش من اینو خریدم یک میلیون و سیصد و پنجاه هزار تومان 1350000​
    توی فروشگاه گوگل هم که سرچ کردم قیمتش یک هزار دولار بود که طبیعتا توی ایران میشه​
    .......

و الان 50 هزار تومان زیر قیمت میدمش فقط به خاطر این که از کارتن در اومده.

یعنی قیمتم برای فروش : یک میلیون و سیصد هزار تومان
    به قرآن و شرفم هم قسم می خورم که دلیل فروشم همینه که کیبورد زن دوم آکورد نمی تونه بگیره و من باید کیبورد بزنم نه گیو وگرنه واقعا راضیم و به قرآن و شرفم قسم می خورم که 1350000 خریدم و مشکلی نداره میتونید قیمت کنید و تستش کنید. صداهاش هم اگه خواستید براتون میزنم و فیلم می گیرم تا بشنوید ​

اینم عکسی که خودم گرفت از ساز خودم :

فروش فوق العاده ی گیو(کیتار keytar ) مدل roland ax-synth-DSC00095.JPG

2. hamidreza hadi

امتیازات:
    +139 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    عکس با کیفیت خوب:
    فروش فوق العاده ی گیو(کیتار keytar ) مدل roland ax-synth-ax_synth_angle_fisheye_gal.jpg

اینم کنسرت جدید سیروان خسروی که خوده سیروان داره با همین مدل گیوی که من دارم ساز میزنه:
    فروش فوق العاده ی گیو(کیتار keytar ) مدل roland ax-synth-1.jpg

نمیدونم چرا نمیشه تو یه پست چندتا عکس بذارم مجبورم چندتا پست بذارم!!!!1 عکس دیگه ای از سیروان توی کنسرت جدیدش با roland ax-synth یعنی با گیو عزیز من:smile (9)::smile (9)::smile (9)::

فروش فوق العاده ی گیو(کیتار keytar ) مدل roland ax-synth-a.jpg

راستی خدمتتون عرض کنم که این ساز دارای پرت میدی هستش. یعنی می تونید برای برنامه ی آهنگسازی ازش استفاده کنید و چیز جالبی که داره اینه که به جای کابل میدی میتونید از کابل یو اس بی استفاده کنید. یعنی مثل میدی کنترولر ها با یک کابل ساده این ساز رو به برنامه ی آهنگسازیتون متصل کنید!
    یکی دیگه از شاخصه های این ساز پیچ بند (pitch bend) قدرتمند این سازه که شبیه گتار ساخته شده. پیچ بند این ساز روی دستش قرار داره و نزدیک به 1000 برابر!!! قدرتمند تر از پیچ بند کیبورده. مودلیشنشو(modulation bar) دیگه نمیگم چون ترکونده....

یکی دیگه از شاخصه های توپش!!! اینه که روی هر صدا نزدیک به 2 تا 3 صدا سواره یعنی اگه کلید هارو یواش بزنید یک صدا ازش در میاد ، متوسط بزنید یک صدا ، محکم بزنید صدای دیگه ای. مثلا در مورد گیتار الکتریکش که همه عاشقشن!! اگه آروم بزنید صدای زوزه ی گیتار میآد , اگه متوسط بزنید صدای معمولی گیتار و اگه محکم بزنید صدای خشن و خش دار گیتار میآد که با استفاده از پیچ بند این ساز که کارایی های گیتار توشه به راحتی میتونید از داشتن یا نداشتن! گیتار زن آسوده خاطر باشید. سعی میکنم امروز فردا فیلم بگیرم و بذارم توی همین قسمت.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏23/2/11
  3. amir_honarmand

amir_honarmand عضو سایت

امتیازات:
    +8 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام

دوست عزیز فقط 50 تومن از آک مغازه کمتر میدین؟!

4. M.Minoo

M.Minoo مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +924 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    یه نمونه فیلم از کاراییش بذارید لطفا....

5. hamidreza hadi

امتیازات:
    +139 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    آره آخه اصلا استفاده نکردم. الانم توی کارتنه و کارتن هم بسته شده. یعنی همون آکه مغازست. پایین 50 تومان باشه نفروشم بهتره. نگه میدارم. اما اگه کسی 130000 خواست میدم.

فیلم گرفته شده و آمادست اما به علت ویروس ، سایت اجازه ی آپلود نمیده. دارم از eset به norton کوچ میکنم. ویروسم از بین رفت حتما قرار میدم.

قابل توجه: هنوز فروخته نشده و قیمت جدیدش 1 میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان یعنی 50 هزار تومانه دیگه هم کم کردم. فقط توجه داشته باشید که اصلا استفاده نشده و توی کارتن بسته بندی شدست.

بالاخره فیلم آماده شد.................... :smile (79):این اولین ویدئو با حجم 28 مگ هست که در آپلود سنتر اختصاصی سایت آپلود شده و دانلود ازش بدون دردسره(کاره light عزیزه دیگه). یه ویدئو دیگه هم تا چند روز دیگه همین جا آپلود میکنم که مکمل اینه. فقط اگه دوستان میتونن در این حجم ها دانلود کنند بگن من اون یکی رو هم آپلود کنم. توی اون یکی , تک نوازی کردم. البته پُررررره فالچ نوازیه ها..... وقت نداشتم تمرین کنم ... یا اشتباه شد دوباره بگیرم.... شرمنده. به گوشتون بگید فالچی ها و تپق هارو نشنوند. قصدم فقط نشون دادن صداشه... و شناسوندنش به دوستان.اینم لینک دانلود فیلم:
    keytar ax-synth دانلود ● مرجع تخصصی آهنگسازان و خوانندگان ایران
    ممنوننننن. فالچ زدما......
    فقط بهتره از دانلود منیجر(idm) استفاده کنید که اگه وسط دانلود قطع شد بتونید ادامشو دانلود کنید و از اول نشه...

جهت اطلاع بگم که هنوز فروخته نشده

همراهش یک عدد کاور کیبورد هم میدم که با اون جا به جاش کنید که قیمتش 15 هزار تومنه و اشانتیون میدم یعنی رایگان.
    پس گیو همراه کاور کیبورد1250000 تومان. یک میلیون و دویست و پنجاه هزار تومان

دوستان خدمتتون عرض کنم که این ساز توی کارتنه و من هیچ استفاده ای تا زمان فروش ازش نمیکنم. توی کارتنه بسته بندی شده. فروخته نشده انقدر پیام ندید. هر وقت فروخته شه اعلام میکنم.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏24/7/11
  6. hamidreza hadi

امتیازات:
    +139 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    خدمت دوستان عرض کنم این ساز گرون شده و الان توی جمهوری 1550000 فروش میره . من 50 تومان دیگه کم میکنم ازش به دلیل نیاز مالی برای خرید کامپیوتر.
    یعنی قیمت جدید 1200000 تومان هستش همراه یک کاور بعنی 350 تومان زیر قیمت مغازه. ممنون. فروش فوری. فروخته شد اعلام می کنم

7. hamidreza hadi

امتیازات:
    +139 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    به علت نیاز مالی 200 هزار تومان دیگه کم میکنم.
    قیمت آخرم 1 میلیون تومان.1000000تومان.

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. قیمت ساز گیو

,
  2. مشخصات ساز گیو

,
  3. قیمت گیو رولند axs synth

,
  4. عکس ساز گیو,
  5. لیست قیمت سازهای رولند باعکس,
  6. لیست قیمت گیو ax.stryth.roland,