1. قبل از ایجاد موضوع جدید در بازارچه پرشین موزیک لطفا قوانین فعالیت در بازارچه را مطالعه بفرمایید
    رد اعلامیه

فروش فوری یکعدد کارت صدای maya 44 e اصل کره به همراه کابل میکروفون xlr نیتریکس المانی

شروع موضوع توسط samandar ‏22/11/11 در انجمن خرید و فروش سخت افزار (آرشیو)

تاپیک فروش فوری یکعدد کارت صدای maya 44 e اصل کره به همراه کابل میکروفون xlr نیتریکس المانی تالار خرید و فروش سخت افزار (آرشیو) در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    درود....... اساتید و هنرمندان عزیز بنده یک کارت صدای maya 44 e (به کلمه e در اخر کلمه توجه فرمایید مخفف express و معنیش اینه که سرعت این کارت 10 برابر بیشتر از سرعت کارتهای pci معمولی و کارتهای یو اس بی و حتی فایروایر 800 هستش!بر خلاف تصور بسیاری این کارت تولید جدیده و سال 2009 یا 2010 تولید شده.تاخیر کارتهای یو اس بی و فایروایر 800 تا 1.4 میلی ثانیه هستش ولی این کارت تنها 1 میلی ثانیه تاخیر داره.!نکته جالب بعدی اینه که وقتی بافر این کارت رو کم میکنید برای کم کردن تاخیر و به طبع تو این حالت در کارتهای pci و usb و فایروایر دچار افت شدید کیفیت صدا و خش خش کردن صدا میشوید ولی در این کارت از این خبرا نیست کیفیت خیلی خیلی خیلی کم افت میکنه!!البته بنده اصلا افتی رو در این حالت ندیدم!!.این کارت برخلاف اکثر کارتهای موجود بازار که چینی هستند اصل کره هستش.دارای فانتوم پاور و تغذیه +48 برای میکروفنهای کاندنسر! دارای ورودی خروجی انالوگ و وروردی خروجی دیجیتال و میدی و ورودی میکروفن و گیتار .. یا همون اینسترومنت و هدفون 24 بیت 96 A/Dکانورتر و D/A کانورتر ساپورت کامل درایوهای MME-WDM-DIRECT SOUND-ASIO 2 به همراه این کارت صدا یک کابل میکروفن XLR هم وجود داره که با هم خریداری شده .تاریخ خرید1390/7/3 مدت کارکرد کارت فقط 10 دقیقه(بنده حاضرم تا اگر دستگاهی برای ثبت مدت زمان استفاده کارت هست این کارت رو در اختیار شما قرار بدم تامدت زمان 10 دقیقه استفاده رو ثابت کنم)کابل میکروفن اصلا استفاده نشده. از کارت فقط ورودی انالوگ اون به مدت 10 دقیقه تو این 1 ماه استفاده شده.بقیه قسمتا اصلا استفادخ نشده.ورودی خروجی میدی اصلا چون بنده سازم رو با یو اس بی به کامپیوتر وصل کردم.ورودی دیجیتال به هیچ وجه چون اسپیکر بنده انالوگه .ورودی میکروفن اصلا چون بنده میکروفن ندارم.وروردی گیتار به هیچ وجه اصلا گیتار هم ندارم.تاخیر صفر.علت فروش:یک سری وسایل تو خونه خریداری شده و از اونجایی که جا برای وسایل نیستوسایل رو تو این اتاق قرار خواهیم داد و به همین خاطر کل کامپیوتر رو تا عید میخوام جمع کنم و فعلا سازم رو تمرین کنم.قیمت خرید کارت و کابل 245 قیمت پیشنهادی فروش 225 و اگه به این قیمت بگیرید کابل هم مفت براتون میفته 25 تومن فقط پول کابل رو دادم.همونطور که گفتم کلا 10 دقیقه استفاده شده .اینم عکسها برا سند .با بنده از طریق پیام کوتاه در ارتباط باشید.{username}-{filename}{username}-{filename}{username}-{filename}

بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)