1. قبل از ایجاد موضوع جدید در بازارچه پرشین موزیک لطفا قوانین فعالیت در بازارچه را مطالعه بفرمایید
    رد اعلامیه

فروش فوری میدی کنترلر کارت صدا میکروفن بدال m-audio

شروع موضوع توسط usb ‏12/2/11 در انجمن خرید و فروش سخت افزار (آرشیو)

تاپیک فروش فوری میدی کنترلر کارت صدا میکروفن بدال m-audio تالار خرید و فروش سخت افزار (آرشیو) در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. usb

usb

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    فروش فوری میدی کنترلر کارت صدا میکروفن بدال  m-audio-DSC00115.JPG سلام میدی کنترلر m-audio oxygen 61 کاملا تمیز بدون هیچگونه خط وخال سالمه سالم خرید ده ماه قبل 410 فروش فقط 330 تومن کارت صدا m-audio fast track pro دارای فانتوم باور در حد نو از ورودی فقط میکروفن 1 بانزده دقیقه استفاده شده از خروجیها فقط انالوگ 1و2 استفاده شده بقیه ورودی و خروجیها دست نخورده و اک است خرید 320 فروش فقط 230 تومن میکروفن ام ادیو nova یک ماه بیش 199 تومن خریدم فقط بانزده دقیقه استفاده شده فروش فقط 140 تومن چون نوعه نوعه بدال ام ادیو که به دردم نخورد دو یا سه بار استفاده کردم sustain pedal شصت خریدم 30 میفروشم یه بایه میکروفنم دارم کاملا محکم بدون لرزش به نام roxtone که فقط همراه با میکروفن 15 دقیقه استفاده شده 45 خریدم 25 میفروشم علت فروشم فقط و فقط نیاز فوری مالی جهت ازدواجمه دوستان اگر خریدارن تو بیام خصوصی شماره بذارن بیشتر توضیح بدم اینم عکساش فروش فوری میدی کنترلر کارت صدا میکروفن بدال  m-audio-DSC00106.JPG فروش فوری میدی کنترلر کارت صدا میکروفن بدال  m-audio-DSC00118.JPG دوستانم من این دستگاه هارو تو کارتنانو گذاشت بودم که بنا به توصیه دوستان چندتا عکس گرفتم

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    قیمت کارت و میکروفون با تفاصیلی که میفرمائید 15 دقیقه کار کردن خیلی مناسبه.
    قیمت میدی کیبورد رو ندارم. که بخوام نظر بدم.
    دوستانی که قصد خرید دارن میتونن با ایشون در تماس باشن فرصت خوبی هستش و قیمتها مناسب و انشالله گره از کار ایشون هم باز بشه و بعدا دوباره بتونن سیستمها رو تهیه کنن.

3. fastbird

fastbird عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوست عزیز فکر کنم قصد خرید داشته باشم ولی من اهل تهران نیستم چطوری میتونم خرید کنم میشه بگید ساکن کجا هستید تا من بسنجم ببینم میصرفه بیام بگیرم یا نه؟ مرسی

4. usb

usb

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون از امید جان به خاطر یاد اوری عکسها دوست من خوب کاری نداره که منم شهرستانم اما الان نمیتونم برم تهران وگرنه میومدم تهران میفروختم اگه میتونید بیاید شهر ما که چه بهتر هم دستگاه ها رو امتحان میکنید هم باهم یه نهارم میخوریم اگه نمیتونید که راحت با بست تیباکس دو روزه به دستتون می رسههزینشم فکر کنم نهایت 14 تا 15 هزار تومن بشه دوستان نگران ارسال نباشن صحیح و سالم به دستشون میرسه البته برا خود منم هکبند با بست تیباکس فرستادند برات تو بیام خصوصی شماره میذارم اس بزن بیشتر توضیح بدم چون شش نفر هم بیگیرخریدنن

5. usb

usb

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    فروش فوری میدی کنترلر کارت صدا میکروفن بدال m-audio

فروش فوری میدی کنترلر کارت صدا میکروفن بدال  m-audio-DSC00109.JPG فروش فوری میدی کنترلر کارت صدا میکروفن بدال  m-audio-DSC00124.JPG فروش فوری میدی کنترلر کارت صدا میکروفن بدال  m-audio-DSC00125.JPG فروش فوری میدی کنترلر کارت صدا میکروفن بدال  m-audio-DSC00123.JPG فروش فوری میدی کنترلر کارت صدا میکروفن بدال  m-audio-DSC00127.JPG فروش فوری میدی کنترلر کارت صدا میکروفن بدال  m-audio-DSC00116.JPG اینم چند تا عکس دیگه فروش فوری میدی کنترلر کارت صدا میکروفن بدال  m-audio-DSC00122.JPG
    فروش فوری میدی کنترلر کارت صدا میکروفن بدال  m-audio-pencil.png

6. usb

usb

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    اقا اتیش زدم به مالم از اونجایی که اگه میدی کنترلرو تکی بفروشم بدال به دردم نمیخوره بدال رو با میدی کنترلر باهم فقط325 تومن میفروشم کارت صدارو فقط 220 میفروشم میکروفن فقط 130 تومن

7. usb

usb

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    sسلام دوستان از اقلام موجود فقط کارت صدا مونده بقیه فروخته شده برا کارت صدا هم چند تا مشتری هست ولی هنوز به توافق نرسیدیم. جهت اطلاع گفتم

بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)