1. قبل از ایجاد موضوع جدید در بازارچه پرشین موزیک لطفا قوانین فعالیت در بازارچه را مطالعه بفرمایید
    رد اعلامیه

فروش سینتی سایزر و کنترلر

شروع موضوع توسط Mohamad.K ‏6/8/15 در انجمن خرید و فروش کیبورد (سینتی سایزر، میدی کنترلر و...)

تاپیک فروش سینتی سایزر و کنترلر تالار خرید و فروش کیبورد (سینتی سایزر، میدی کنترلر و...) در persian-music.org.

1. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    یک عدد سینتی سایزر Novation Bass Staion II در حد آکبند به فروش میرسه. از این سینتی سایزر میتونید به عنوان میدی کنترلر هم هم زمان استفاده کنید و روی پلاگین هایی مثل Nexus سویچ میشه . برای علاقه مندان سبک الکترونیک یه سینتی سایزر خیلی خوبیه
    علت فروش : نیاز مالی

{username}-{filename}

خودم چند ماه پیش 1950 تومان خریدم قیمتم برای فروش 1100

--------------------------------------------------------------------------------------

فروش یک عدد Launch Control XL مخصوص برنامه Ableton Live

{username}-{filename}

اینم 900 خریدم 450 میدم

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. MIX

MIX

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    @Mohamad.K
    سلام.3 تا سئوال در مورد این سینت داشتم
    1-کلید سوئیچش از میدی به سینت کجا هستش؟ تو قسمت پشت دستگاه روی همون پتل جلویی؟چون هر دو مورد سینت و میذی بودن بودن برای من مهم هستش.

2-دوم اینکه برای شنیدن صدای سینت، باید ورودی سینت رو به خروجی کارت صدا متقل کنیم؟در این صورت بدون وارد شدن به نرم افزار صدای سینت شنیده می شه؟

3-رکورد صدای سینت در نرم افزار به راحتی انجام می شه؟ و بعذ از کورد امکان ادیت نت ها و کوانتایز مثل اطلاعات میدی رو بر روی صدای سینت داریم؟

ممنون می شم پاسخ بدید.جون اگر این امکانات رو داشته باشه و شرایط مهیا بشه دوست دارم که بخرمش.
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏28/8/15, تاریخ ارسال پست اول: ‏24/8/15 ---
    5روزه منتظر پاسخ شما هستم.تعجب می کنم چرا وقتی جنسی رو واسه فروش می ذارید دیگه بازدید نمی کنید از سایت و تاپیکتون

بارگذاری...