1. رد اعلامیه
  2. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  3. قبل از ایجاد موضوع جدید در بازارچه پرشین موزیک لطفا قوانین فعالیت در بازارچه را مطالعه بفرمایید
    رد اعلامیه

فروش سینتی سایزر و کنترلر

شروع موضوع توسط Mohamad.K ‏6/8/15 در انجمن خرید و فروش کیبورد (سینتی سایزر، میدی کنترلر و...)

تاپیک فروش سینتی سایزر و کنترلر تالار خرید و فروش کیبورد (سینتی سایزر، میدی کنترلر و...) در persian-music.org.

1. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +306 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    یک عدد سینتی سایزر Novation Bass Staion II در حد آکبند به فروش میرسه. از این سینتی سایزر میتونید به عنوان میدی کنترلر هم هم زمان استفاده کنید و روی پلاگین هایی مثل Nexus سویچ میشه . برای علاقه مندان سبک الکترونیک یه سینتی سایزر خیلی خوبیه
    علت فروش : نیاز مالی

{username}-{filename}

خودم چند ماه پیش 1950 تومان خریدم قیمتم برای فروش 1100

--------------------------------------------------------------------------------------

فروش یک عدد Launch Control XL مخصوص برنامه Ableton Live

{username}-{filename}

اینم 900 خریدم 450 میدم

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. MIX

MIX

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    @Mohamad.K
    سلام.3 تا سئوال در مورد این سینت داشتم
    1-کلید سوئیچش از میدی به سینت کجا هستش؟ تو قسمت پشت دستگاه روی همون پتل جلویی؟چون هر دو مورد سینت و میذی بودن بودن برای من مهم هستش.

2-دوم اینکه برای شنیدن صدای سینت، باید ورودی سینت رو به خروجی کارت صدا متقل کنیم؟در این صورت بدون وارد شدن به نرم افزار صدای سینت شنیده می شه؟

3-رکورد صدای سینت در نرم افزار به راحتی انجام می شه؟ و بعذ از کورد امکان ادیت نت ها و کوانتایز مثل اطلاعات میدی رو بر روی صدای سینت داریم؟

ممنون می شم پاسخ بدید.جون اگر این امکانات رو داشته باشه و شرایط مهیا بشه دوست دارم که بخرمش.
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏28/8/15, تاریخ ارسال پست اول: ‏24/8/15 ---
    5روزه منتظر پاسخ شما هستم.تعجب می کنم چرا وقتی جنسی رو واسه فروش می ذارید دیگه بازدید نمی کنید از سایت و تاپیکتون

بارگذاری...