فروش تنظیم های خودم با قیمت های پایین (لطفا نمونه کارم رو گوش بدین)

شروع موضوع توسط Reza.rastakhiz ‏13/9/14 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک فروش تنظیم های خودم با قیمت های پایین (لطفا نمونه کارم رو گوش بدین) تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. Reza.rastakhiz

Reza.rastakhiz

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    اگه حای اشتباهی تاپیک رو زدم لطفا جا ب جا کنید حدسم این بود که اینجا مناسبشه :

سلام بچه ها خسته نباشید . من رضا رستاخیرم 26 سالمه از تهرانم . کار تنظیم میکنم که البته هیچ ادعایی در این زمینه ندارم بذارین بگم به تنظیم علاقه مندم که انتظار ها از خودم بالا نره فروش تنظیم های خودم با قیمت های پایین (لطفا نمونه کارم رو گوش بدین)-flower.gif تصمیم گرفتم برای اینکه امثال خودم که به موزیک و خوانندگی علاقه دارن اما باز مثله خودم سرمایه ی خاصی ندارند و هم به خاطر اینکه خودم یه کم سرمایه جمع کنم بعضی تنظیم های امادمو که نیاز به گفتن نیست که پخش نکردمشون رو اینجا با قیمت های واقعا پایین به فروش برسونم

میدونم هستند دوستانی که مجانی هم برای بچه ها بزنن . منم مثله همه پیشنهادم رو میدم شما با توجه به کیفیت کار و قیمت ها و ... تصمیم میگیرین . اگه کار بقیه بهتر بود با یقیه و اگه کار من بیشتر به سلیقتون میخورد با من همکاری میکنید
    قیمت هام هم اصلا ترسناک نیست . برای هر تنظیم 20 الی 30 تومن در نظر گرفتم که البته فقط تنظیم هست و مسترینگ نداره که فکر نمیکنم مشکلی باشه چون معمولا کسی دنبال مسترینگ کار میره که بخواد حرفه ای کار کنه و کسی هم که حرفه ای بخواد کار کنه هیچ وقت زیر 400 500 هزینه نمیکنه

مهم : میگن خودتی که رو کار خودت ارزش میذاری ! درسته که دانش و تجربه ی من قد دوستای خوبمون نیست و ادعایی هم ندارم اما اینکه تنظیم ها رو با این هزینه میدم اصلا به معنای کم ارزش بودن کار نیست فروش تنظیم های خودم با قیمت های پایین (لطفا نمونه کارم رو گوش بدین)-2.gif خیلی براشون وقت گذاشتم و خیلی هم دوسشون دارم اما خب هم برای جمع شدن یه پس انداز کوچولو واسه خودم هم واسه بچه هایی که به دلیل نداشتن سرمایه مجبورا دست به دامن بیت های بی کیفت و تکراری بشن اینکارو میکنم . حداقلش اینه که تنظیمی که میگیرین فقط و فقط دست خودتونه و جای دیگه ای نیست

تنظیم شماره 1
    قیمت : 25 هزار تومان به صورت پرداخت آنلاین (لینک میدم)
    فایل تحویلی به شما : تنها فایل اکسپورت شده

دموی نمونه کار اول (ایشالله که جدا از بحث اینکه خریدار هستید یا نه از تنظیم خوشتون بیاد)

اهنگ فقط به یک نفر فروخته میشه (در صورت وجود بیش از یک پیشنهاد به بالاترین قیمت)

کار بدون وکال هستش و خودتون باید زحمت ملودی گذاشتن رو براش بکشین ! من خودم کار رو روی ملودی خودم ساختم منتها چون فعلا تصمیم به فروش ملودی هام ندارم کار بدون وکال فروخته میشه ! اگه کسی بود که از تنظیم خوشش اومد اما ملودی نمی تونست بذاره کمکش میکنم . هرچند که تنظیم رو که گوش بدین راحت میتونین روش ملودی بذارین

من خیلی تجربه ندارم اگه جور بهتری میتونم دموی کار برای فروش یا فایل نهایی رو ارائه بدم راهنمایی کنین عوض میکنم مرسی

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...