1. قبل از ایجاد موضوع جدید در بازارچه پرشین موزیک لطفا قوانین فعالیت در بازارچه را مطالعه بفرمایید
    رد اعلامیه

فروش اسپیکر مانیتورمکیMR8 MK3 اکبند

شروع موضوع توسط zazoo ‏24/4/15 در انجمن خرید و فروش هدفون و اسپیکر مانیتور

تاپیک فروش اسپیکر مانیتورمکیMR8 MK3 اکبند تالار خرید و فروش هدفون و اسپیکر مانیتور در persian-music.org.

برچسب ها:
  1. zazoo

zazoo عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 0 / -0
    این مانیتور کاملا نو هست..اما به دلیل نیاز مالی این مانیتورهای ۸ اینچ رو با ۵۰۰ تومن زیر قیمت بازار برای فروش گزاشتم...قیمت فروش 2.100.000 گزاشتم.اما با مشتری واقعی سر قیمت خیلی خیلی کنار میام....
    دوستانی که این مانیتور رو میشناسن میدونن که این بهترین موقعیت برای خرید این مانیتور مکی هست...دوستان حتما اقدام به خرید کنید تا این مکی ها دست دلالهای جمهوری نیفته....و من واقعادوست دارم که اعضای سایت و دوستانم این مکی هاروبخرن...

برای دیدن اطلاعات و قیمت این مکی های اکبند میتونید به سایت ایران سوت یا تهران ملودی برید و متوجه بشید که چه قیمت خوبی برای این مانیتورها گزاشتم...
    منتظر شما دوستان برای خرید هستم...سر قیمت هم با مشتری واقعی جدا خیلی خیلی کنار میام...
    فروش اسپیکر مانیتورمکیMR8 MK3 اکبند-MR8-MK3-1.jpg فروش اسپیکر مانیتورمکیMR8 MK3 اکبند-554919493.jpg فروش اسپیکر مانیتورمکیMR8 MK3 اکبند-8_2_2.jpg

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. mehranpak

mehranpak عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام ایا هنوز موجود هست؟ اگه اره تو پ خ برام جواب بدین

3. zazoo

zazoo عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 0 / -0
    سلام دوست عزیز...متاسفانه فروخته شد...