فرهاد رستم پور - گریه نکن

شروع موضوع توسط panzer ‏31/7/13 در انجمن Trance

تاپیک فرهاد رستم پور - گریه نکن تالار Trance در persian-music.org.

1. panzer

panzer عضو سایت

امتیازات:
    +63 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools
    سلام خدمت اساتید.من این تراکو 1 ماهه ساختم تنظیم هم کردم.حالا میخوام ایراد های کارو بهم بگین در میکس و مسترینگ.ممنون از لطفه همه عزیزان.این تراک بدونه وکاله.

نام آهنگساز : شهروز مکانیک
    نام خواننده : فرهاد رستم پور

DAW : Fl Studio 11
    VST : Nexus - Fruity Lab
    plugin : Wave 9 - ایزوتوپ 5 - Fruit...

دانلود
    http://www.mediafire.com/download/7ygdfhdbcmnpwx0/Farhad_Rostam_Por_-_Gereye_Nakon_(_Final_).mp3

2. M.D.E

M.D.E عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +220 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, flstudio
    سلام خدمت دوست عزیز. من پروژتون رو گوش دادم و بطور تجربی نکاتی که به ذهنم اومد رو میگم . امیدوارم کمکتوت بکنه. ایده خیلی خوبی برای کار دارین . اولین مورد پالایش صداهاست . هر صدایی بسته به کاربردش پالایش خودش رو داره و میتونه تو کار چندین بار تغییر فرکانس داشته باشه . و در این سبک خیلی وقتا یکنواخت اجرا شدنش هم باعث خستگی شنونده میشه. یه چیزی که خیلی مهمه داستانیه که آهنگتون باز گو میکنه . مدیریت فرازو نشیب های کار خیلی مهمه . نکته دیگه بخوام ساده بگم ترکیب صداها یا میکس اونها . چینش درست بیس , کیک , پد خیلی تو کار الکترونیک مهمه .هر کدوم باید لایه خودش رو حفظ کنه . مثلا صدای پد یا بیس فقط به گوش نرسه و بقیه گم بشن. نکته دیگه ترتیب چیدمان نت هاست . اگه کاملا مبتنی بر گام کارتون باشه خیلی کار رو بهتر میکنه . در کار شما ثانیه 45 کار باز خورد این مساله است . یه چیزی هم که خیلی مهمه اجزای درامز که برای پاساژ استفاده کردین خیلی با این سبک نمی خونه . این باعث میشه چیدمانش هرچند که خوب هست به چشم نیاد. در آخر پیشنهاد میکنم هر سبکی که مد نظرتون هست بهترین کارها در اون سبک رو گوش بدید. بازم کمکی از بنده بر بیاد در خدمتم داداش

3. panzer

panzer عضو سایت

امتیازات:
    +63 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools
    خیلی ممنون.لطف داری داداش.میخوام سبکو عوض کنم.خسته کنندس این سبک ترنس.میخوام اسلو کار کنم.میتونین کمکم کنین ؟

4. M.D.E

M.D.E عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +220 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, flstudio
    من خودم چند سالی هست ترنس کار می کنم و کاملا با حرفتون مخالفم . هیچ سبکی خسته کننده نیست . پیشنهاد می کنم اگه سبکی مد نظرت هست سعی خودت رو بکن کارت رو به استاندارد برسونی . منظورت از اسلو متوجه نمی شم . یعنی پاپ آروم یا چیل ؟ یه نکته ای هم بگم. چیزی که الان تو ایران به اسم ترنس که در واقع پاپ هست خیلی از استانداردهای ترنس رو نقض می کنه . پیشنهاد میکنم کارهای ترنس با وکال روز دنیا رو بیشتر گوش کنید. مثل andy moor , dash berlin , armin van buuren , omnia , above & beyond و ...

5. panzer

panzer عضو سایت

امتیازات:
    +63 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools
    من اصلا اینطور موسیقیو گوش نمیدم.سد ترنس چرا.مثل افشین آذری - علی تکتا.تو اون سبکها میخوام پیشرفت کنم.منظورم از اسلو همون پاپه آرومه.مثله آهنگ های رضا شیری.

بارگذاری...