فرق میدی کنترلر با کیبورد دارای میدی

Amir. M. M

عضو سایت
21/6/19
3
0
1
سلام ببخشید من تازه میخوام یادگیری پیانو رو شروع کنم به نظر شما کیبورد کاسیو مدل CTK-3200 میتونه کیبورد مناسبی برای من باشه؟؟
البته من کیبوردی میخوام که حساسیت لمسی هم داشته باشه. تو یه سایت خوندم که 2 حالت حساسیت لمسی داره. میشه توضیح بدید این دو حالت چی هستن؟؟ با تشکر

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,248
10,427
113
54
.
سلام ببخشید من تازه میخوام یادگیری پیانو رو شروع کنم به نظر شما کیبورد کاسیو مدل CTK-3200 میتونه کیبورد مناسبی برای من باشه؟؟
البته من کیبوردی میخوام که حساسیت لمسی هم داشته باشه. تو یه سایت خوندم که 2 حالت حساسیت لمسی داره. میشه توضیح بدید این دو حالت چی هستن؟؟ با تشکر
البته که نمیتونه.
این کیبورد اولاً که پنج اکتاو بیشتر نیست. وقتی در مورد آموزش پیانو داری حرف میزنی، یعنی در مورد هفت اکتاو داری حرف میزنی. بعد این اصلاً تاچش پیانویی نیست. برای آموزش پیانو داشتن تاچ همر اکشن ضروریه، که این نداره.
منظورتو از «حساسیت لمسی» نفهمیدم. چند سال داری؟
در ضمن در این سایت تا دلت بخواد در مورد "کیبورد مناسب برای آموزش پیانو" تاپیک داریم. اونها رو بخونی متوجه داستان میشی.

21/11/20
2
0
1
سلام یه سوال داشتم اینه که ارگ های کاسیو خوبن و رنج قیمتیشون چقدر هست
و در اخر این مدل ها با این قیمت ها می ارزه

کاسیو ct395 یک و پونصد
کاسیو HT3000 یک و هفتصد
کاسیو CT670 دو و صد
با تشکر از سایت خوبتون

21/11/20
2
0
1
سلام اقا من یه ارگ میخواهم برا اهنگسازی بودجه ام هم تا ۲تومن چه ارگی رو پیشنهاد میکنید که الان در بازار بتونم پیدا کنم و کالایش هم خوب باشه