فرق بین Steinberg Cubase Studio 4 و Steinberg Cubase SX 3.0.2.623 H2O

شروع موضوع توسط ahangsa ‏8/11/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک فرق بین Steinberg Cubase Studio 4 و Steinberg Cubase SX 3.0.2.623 H2O تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. ahangsa

ahangsa عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, sonar
    سلام دوستان .

من توی یه DVD نرم افزار Cubase را دارم . ولی توی 2 تا پوشه یکی با نامه Steinberg Cubase Studio 4 و دیگری با نامه Steinberg Cubase SX 3.0.2.623 H2O این نرم افزار قابله نصب هست می خواستم فرق بین این هارو بدانم.:smile (2):

2. Ahmad-Paya

Ahmad-Paya عضو سایت

امتیازات:
    +50 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, wavelab
    سلام...
    کیوبیس 5 تو تالار دانلود هست با هجم 106مگ (فکر کنم) دانلود کن خیالت راحت باشه
    بچه ها هم همین رو دارن مشکلی نداره

موفق باشید...

3. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +319 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    کیوبیس 4 و 5 با امکاناتی کاملا متفاوت نسبت به نسخه 3 یا همون SX با قابلیت کار با لوپ و ساخت بیت با اتکا به پلاگین های جدیدی همچون LoopMash و VeriAudio و با پشتیبانی از تکنولوژی جدید VST3 در دسترس قرار گرفته . به گفته سازندگان این نرم افزار تکنولوژی VST3 انقلاب جدیدی رو در ارتقا سطح تولید و ساخت موسیقی به پا خواهد کرد . نسخه Studio این نرم افزار نیز با پلاگین ها و ابزارهای جدیدی همچون Groove Agent One که یک Drum Machine هست ؛ Beat Designer که Step Sequencer بوده به علاوه پلاگین جدید Pitch Corrent جهت تنظیم و ویرایش زیر و بمی صدا جهت مدیریت پروژه ها و ضبط صدا و تولید موسیقی در بازار موجود است .

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...