فردا... محمد امیدوار تهرانی

شروع موضوع توسط alone_composer ‏2/5/12 در انجمن Classical

تاپیک فردا... محمد امیدوار تهرانی تالار Classical در persian-music.org.

1. alone_composer

alone_composer عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +229 / 0 / -0
    دوستان مهربان و عزیزم درودی دگربار بر شما عزیزان هنرمند. البته مدت زیادی از آغاز سال نو می گذرد اما هنوز بوی بهار زیبا و دوست داشتنی به خوبی احساس می شود. اثری را تقدیم حضور شما بزرگواران می کنم به نام "فردا" با شعری بسیار لطیف و زیبا از آقای "بابک نیک طلب" و آهنگسازی، تنظیم و صدای خودم. امیدوارم که شما عزیزان از این کار لطیف و کوتاه لذت ببرید و لحظات آرام و زیبایی را با شنیدن این اثر در پیش رو داشته باشید.

از نظر تکنیک خوانندگی این کار شامل محدوده ی نسبتا گسترده ای می باشد. مخصوصا نت اوج این آهنگ به "سی بمل بالا" می رسد که صحیح خواندن آن برای من بسیار حائز اهمیت بوده است. در مجموع 16 برداشت کامل از صدای خودم داشته ام تا بهترین برداشت های ممکن بر روی کار قرار بگیرد و حاصل روزها کار و تلاش اینک در 2 دقیقه و 48 ثانیه تقدیم شما دوستان بسیار عزیزم خواهد شد.

در ساخت آهنگ برای نوشتن پارتی تور از نرم افزار Encore برای سمپل سازهای ارکستر از Vsampler , Giga studio samples , Hypersinoc , Orkestral Edirol , Philharomonic استفاده کرده ام و Daw Cubase 5 بوده است. میکس نهایی با Adobe Audiotion 1.5 و برای مستر از پلاگ این های Wave and Elephent and Master EQ استفاده شده است.

این کار در استودیوی شخصی خودم با مشخصات : میکروفون B2 ، مانیتورهای صدا السیس و همچنین کامپرسور لامپ خلا: بهرینگر و میکسر و کارت صدا: Alesis Master Control ضبط شده است.

امیدوارم از شنیدن این اثر کوتاه ولی عاشقانه لذت ببرید. (گام آهنگ ردیز ماژور)

لینک دانلود پروژه:

Farda -- Mohammad Omidvar Tehrani -- (MP3-128k)_2.mp3 - 4shared.com - online file sharing and storage - download
    4shared.com - free file sharing and storage

با سپاس فراوان از شما عزیزان هنرمندم، منتظر دریافت نظرات شما بزرگواران هستم.
    محمد امیدوار تهرانی 13/2/1391

• خوشم اومد خوشم اومد x 10
  2. dreamsky

dreamsky عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +220 / 0 / -0
    نرم افزار:
    reason, sonar
    سلام
    واقعا زیبا بود
    صدا عالی
    موسیقی عالی
    مسترینگ عالی
    فقط اینو بگم که حرف نداشت.:)
    کارتون خیلی ارزشمنده.امیدوارم همیشه موفق باشید و منتظر کارهای بعدی شما هم هستیم.

موق باشی:smile (2):

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. alone_composer

alone_composer عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +229 / 0 / -0
    dreamsky عزیزم درود بر شما. از بابت اینکه به من لطف داشتید یک دنیا ممنون و سپاسگزارم. ممنونم دوست بسیار خوب من.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - فردا محمد امیدوار
  1. omid-eyvazi
    پاسخ ها:
    3
    نمایش ها:
    746
  2. nascent
    پاسخ ها:
    6
    نمایش ها: