1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

فراخوان جذب گوینده - علی اخوان جمشیدی

شروع موضوع توسط akhavan ‏17/12/15 در انجمن گفتگوی عمومی درباره استودیوها

تاپیک فراخوان جذب گوینده - علی اخوان جمشیدی تالار گفتگوی عمومی درباره استودیوها در persian-music.org.

1. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,631 / 2 / -4
    نرم افزار:
    logic
    عرض شود که برای معرفی یک مجموعه خدماتی / تولیدی . تیزری ساخته شده و نیازمند به یک نریتر ( گوینده ) هست. فرصتی فراهم شده که یک کار موفق رو در کنار یک تیم حرفه ای تجربه کنید .

حقیقتش ما میتونیم از گوینده های شناخته شده استفاده کنیم ولی با توجه به اینکه یوزرهای مستعد خوبی در ان سایت دیدم . تصمیم بر این گرفته شد که یک صدای جدید رو تست کنیم و از طرف دیگر فرصتی برای نمایش استعداد شما هست و میتونید از این پروژه به عنوان یک رزومه کاری موفق در آینده و در پروزه های بعدی استفاده کنید.

برای این منظور کافیست:
    • یک تیزر رو خودتون انتخاب کنید و خودتون بازخونی کنید .
    • پس اختیار انتخاب نمونه کار با شماست .
    • به هیچ وجه نیاز به موزیک یا صدای زمینه یا میکس حرفه ای ندارید .
    • نیازی به میکس صدا به همراه تصویر یا ویدیو در قالب یک فایل ویدیو نیست . من ویدیو تیپ نمیخوام از شما .

یک عکس + نام + شهر محل سکونت +‌ سال تولد و مدرک تحصیلی + ۲ نمونه کار متفاوت کافیست .

ترجیحا !!
    • برای ضبط از موبایل استفاده نکنید ( اگر وسیله دیگری برای رکورد ندارید مشکلی ندارد )
    • تقلید نکنید !
    • فریاد نزنید !
    • هدف ما تاثیرگزاری هست پس روی تیزرهایی که آرامش رو منتقل میکنند فوکس کنید. (‌مثل انواع تیزر کلینر ها و لوازم شخصی و بهداشتی و... )
    • نمونه کار شما طولانی نباشد و نهایتا ۳۰ ثانیه باشد . چنانچه متن اصلی طولانی هست میتونید تا ۱ دقیقه افزایش بدهید .
    • حجم فایل ارسالی کمتر از ۵ مگ باشد ( در پرشین گیگ و یا اپلودرهای رایگان و سریع اپلود کنید و لینک رو به همراه بقیه مشخصات به پیغام خصوصی من در این سایت بفرستید
    • ترجیحا اولویت ما دوستان ۲۳ سال به بالا و فقط ( آقا ) هست

مقررات و نکات برجسته :
    • ارسال نمونه صدا به هیچ عنوان به معنای قبولی در مصاحبه نیست .
    • به هیچ عنوان دستمزدی به فرد برنده پرداخت نمیشود
    • ما اجازه انتخاب داریم و میتونیم حتی بعد از رکورد از صدای شما استفاده نکنیم . این به نمره قبولی شما در مصاحبه ارتباطی ندارد .
    • در صورتی که تجربه ای ندارید ولی نمره خوبی رو بدست بیاورید آموزشهای اولیه ارایه خواهد شد .
    • ارسال مدارک به معنای این هست که شما شرایط گفته شده در این تاپیک رو پذیرفته اید و پس از مصاحبه و قبولی اجازه استفاده و بهره برداری از صدای خودتون رو به ما داده اید و ادعای مالکیتی نخواهید داشت .
    • و در نهایت قبولی یا رد یا هر اتفاقی در این قضیه ارتباطی با فعالیت ما در این سایت و مجموعه تولید و مدیران وب سایت ندارد . این درخواست از طرف من و تیم من هست و وب سایت معظم پرشین موزیک در این قضیه دخالتی ندارد .
    من صمیمانه از مدیران سایت و اقای عامری تشکر میکنم .

با سپاس فراوان
    علی اخوان.

آخرین ویرایش: ‏18/12/15
    • خوشم اومد خوشم اومد x 4
بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - فراخوان جذب گوینده
  1. MOHAMMAD ADHAMI
    پاسخ ها:
    4
    نمایش ها:
    527