فراخوان جذب گوینده - علی اخوان جمشیدی

شروع موضوع توسط akhavan ‏17/12/15 در انجمن گفتگوی عمومی درباره استودیوها

تاپیک فراخوان جذب گوینده - علی اخوان جمشیدی تالار گفتگوی عمومی درباره استودیوها در persian-music.org.

1. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,546 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    عرض شود که برای معرفی یک مجموعه خدماتی / تولیدی . تیزری ساخته شده و نیازمند به یک نریتر ( گوینده ) هست. فرصتی فراهم شده که یک کار موفق رو در کنار یک تیم حرفه ای تجربه کنید .

حقیقتش ما میتونیم از گوینده های شناخته شده استفاده کنیم ولی با توجه به اینکه یوزرهای مستعد خوبی در ان سایت دیدم . تصمیم بر این گرفته شد که یک صدای جدید رو تست کنیم و از طرف دیگر فرصتی برای نمایش استعداد شما هست و میتونید از این پروژه به عنوان یک رزومه کاری موفق در آینده و در پروزه های بعدی استفاده کنید.

برای این منظور کافیست:
    • یک تیزر رو خودتون انتخاب کنید و خودتون بازخونی کنید .
    • پس اختیار انتخاب نمونه کار با شماست .
    • به هیچ وجه نیاز به موزیک یا صدای زمینه یا میکس حرفه ای ندارید .
    • نیازی به میکس صدا به همراه تصویر یا ویدیو در قالب یک فایل ویدیو نیست . من ویدیو تیپ نمیخوام از شما .

یک عکس + نام + شهر محل سکونت +‌ سال تولد و مدرک تحصیلی + ۲ نمونه کار متفاوت کافیست .

ترجیحا !!
    • برای ضبط از موبایل استفاده نکنید ( اگر وسیله دیگری برای رکورد ندارید مشکلی ندارد )
    • تقلید نکنید !
    • فریاد نزنید !
    • هدف ما تاثیرگزاری هست پس روی تیزرهایی که آرامش رو منتقل میکنند فوکس کنید. (‌مثل انواع تیزر کلینر ها و لوازم شخصی و بهداشتی و... )
    • نمونه کار شما طولانی نباشد و نهایتا ۳۰ ثانیه باشد . چنانچه متن اصلی طولانی هست میتونید تا ۱ دقیقه افزایش بدهید .
    • حجم فایل ارسالی کمتر از ۵ مگ باشد ( در پرشین گیگ و یا اپلودرهای رایگان و سریع اپلود کنید و لینک رو به همراه بقیه مشخصات به پیغام خصوصی من در این سایت بفرستید
    • ترجیحا اولویت ما دوستان ۲۳ سال به بالا و فقط ( آقا ) هست

مقررات و نکات برجسته :
    • ارسال نمونه صدا به هیچ عنوان به معنای قبولی در مصاحبه نیست .
    • به هیچ عنوان دستمزدی به فرد برنده پرداخت نمیشود
    • ما اجازه انتخاب داریم و میتونیم حتی بعد از رکورد از صدای شما استفاده نکنیم . این به نمره قبولی شما در مصاحبه ارتباطی ندارد .
    • در صورتی که تجربه ای ندارید ولی نمره خوبی رو بدست بیاورید آموزشهای اولیه ارایه خواهد شد .
    • ارسال مدارک به معنای این هست که شما شرایط گفته شده در این تاپیک رو پذیرفته اید و پس از مصاحبه و قبولی اجازه استفاده و بهره برداری از صدای خودتون رو به ما داده اید و ادعای مالکیتی نخواهید داشت .
    • و در نهایت قبولی یا رد یا هر اتفاقی در این قضیه ارتباطی با فعالیت ما در این سایت و مجموعه تولید و مدیران وب سایت ندارد . این درخواست از طرف من و تیم من هست و وب سایت معظم پرشین موزیک در این قضیه دخالتی ندارد .
    من صمیمانه از مدیران سایت و اقای عامری تشکر میکنم .

با سپاس فراوان
    علی اخوان.

آخرین ویرایش: ‏18/12/15
    • خوشم اومد خوشم اومد x 4
بارگذاری...