غیرفعال بودن یه سری پلاگین در Adobe Audition 5

شروع موضوع توسط musician1992 ‏5/1/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک غیرفعال بودن یه سری پلاگین در Adobe Audition 5 تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. musician1992

musician1992 عضو سایت

امتیازات:
    +39 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام خدمت اساتید و دوستان محترم.دوستان من AU3 و AU5 رو رو سیستمم دارم.پلاگین هایی هم که رو سیستمم دارم تو تمام DAW هایی که رو سیستمم هست اجرا میشه و تو قسمت FX اون DAW هست.ولی یه سری پلاگین ها رو مثلا Harmony Engine و یه سری از پلاگین های Wave رو تو AU5 نشونشون میده تو قسمت FX ولی غیرفعال هستن.Search دوباره هم دادم و به نظرم تو نصبشون راهی رو اشتباه نرفتم.اگه میشه سوالم رو جواب بدید که چرا خاموشن؟.یه سوال دیگه هم دارم.تو AU5 وقتی رو قسمت FX میخوام یه VST رو انتخاب کنم چند گزینه میاد که بعد از انتخاب گزینه میتونم پلاگین رو باز کنم گزینه های Mono و Stereo و پلاگین هام تو جفت این گزینه ها هست در صورتی که در AU3 دیگه این گزینه ها نیست و تا VST رو میزنی فقط لیست پلاگین ها میاد.فرق گزینه ها چیه؟یه سوال دیگه هم دارم که آخریشه.فرض کنید ما 5 لاین صدا وکال رو تو یه DAW به صورت مونو رکورد کردیم حالا میخوایم Export کنیم Mono اکسپورت کنیم یا Stereo؟ و وقتی حالا اکسپورت کردیم میخوایم تو یه DAW دیگه میکس و مستر کنیم وقتی میخوایم فایل ها رو که Wave هستن رو ایمپورت کنیم و Edit کنیم(برای افکت گذاری:ریورب.دیلی.کامپرس و....) مونو ایمپورت کنیم یا استریو؟ممنونم.و آخرکار که میخوایم اکسپورت نهایی رو انجام بدیم دوباره کدوم گزینه؟:smile (2):

بارگذاری...