علائم موسيقى و نحوه ى اجرا

شروع موضوع توسط A747 ‏7/8/15 در انجمن پیانو

تاپیک علائم موسيقى و نحوه ى اجرا تالار پیانو در persian-music.org.

1. A747

A747

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    سلام دوستان عضو جديدم
    درباره خودم بگم كه 17 سالمه 6 سال پيانو مى زدم بعدش حدود يه سال نزدم و بعد از اون بعضى علائم و نحوه اجراشون رو پيانو بطرز عجيبى يادم رفت
    اعتماد بنفسم خيلى كمتر شده يه آهنگو كه ميخوام بزنم تو علائمش مشكل برام بوجود مياد و منبعى هم ندارم واسه يادگيريش.
    بعد هم هر نتى كه دانلود ميكنم و با نت هايى كه خودم دارم مقايسه ميكنم علائم همشون با هم متفاوته!
    خواستم اگر ممكنه يه راهنمايى بكنيد من چكارى واسه اين رفع گيجى انجام بدم.
    پيشاپيش ممنون از همه

2. Destaan

Destaan عضو سایت

شغل :
    Composer/wrench
    امتیازات:
    +93 / 0 / -2
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio, nuendo, protools, soundforge, wavelab
    سلام.خوش اومدی.ببین،اول اینکه باید کاربردشون رو بدونی.دوما مگه علائم خیلی سختن؟نه خب.و آره خب.آره برای اون زمونی که حفظ بکنیشون و مجبور بشی که حفظ بکنی.یادم میاد معلم وقتی میگفت 7 ضربدر 4 چند میشه اکثرا چون حفظ کرده بودن نمیتونستن جواب بدن بجز چند نفر.ولی من نه.چون اصولشو میدونستم.یکی این بود که جواب 7 ضربدر 3 رو میدونستم که میشه 21 و 7 تای دیگه میذاشتم روش و جواب میگرفتم.یکی هم چون میدونستم سخته،خیلی میخوندمش.حالا بابا شما میگی سخته و خوندمش.اون خوندنا بدردت نمیخورن.باید با اصول و درونی و عملی،این کار رو انجام بدی.دومأ باید ادامه بدی.مثل اینکه صبح بلند شدی و صورتتو نشستی.نمیشه که.اگه اهل موزیک هستی باید با نت ها و علائمش بازی کنی.رو دستت بنویسیشون و بدونی وقتی روی نتی میان،وظیفشون چیه! بعدشم!علائم بین المللی هست و عوض نمیشن و فقط نسبت به سازت بعضی ها وجود دارن.الان که توو اینترنت هستی یه سرچی بزن و پیداشون کن.اینم بگم:دنبال چیزی باش که میدونی کجاست و واسه ی چیه.اگه ندونی دنبال چی هستی یکمی وقت گیر هست.اول فکر بکن،کجا نقطه ضعف داری و چی از یادت رفته،بعد اقدام کن.اینم بذار بگم.مطمئنم 1 سال هم نزدیش.چون 6 سال اگه میزدی محال بود یادت بره.اول فک کن

3. امیرحسین به نژاد

امیرحسین به نژاد تیم مدیریت مدیر کل

شغل :
    آهنگساز، تنظیم کننده، رهبر ارکستر و مدرس موسیقی
    امتیازات:
    +2,857 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    منظورتون از علائم چی هست؟چه علائمی؟اختصارت مربوط به داینامیک اجرایی؟ اصطلاحات مربوط به سرعت؟ تکنیک های اجرایی؟ یا علائم ترکیبی و عرضی ؟

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. koorosh_kabir

koorosh_kabir عضو سایت

امتیازات:
    +351 / 1 / -0
    نرم افزار:
    StudioOne
    آرتیکوله ها خیلی مهم ان
    خب مسلما باید کلاس برید تا معلم نحوه صحیح اجراشونو براتون بگه
    اینها خیلی هاشون رو باید حضورا ببینید و بشنوید و .. تا درک کنید و نحوه اجراشونو یاد بگیرید

بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - علائم موسيقى نحوه
  1. m_sadegh
    پاسخ ها:
    1
    نمایش ها:
    560