عضویت در گروه کاربران VIP

شروع موضوع توسط Light ‏12/4/12 در انجمن اطلاع رسانی و مسائل مربوط به گروه کاربران ویژه

تاپیک عضویت در گروه کاربران VIP تالار اطلاع رسانی و مسائل مربوط به گروه کاربران ویژه در persian-music.org.

1. Light

Light تیم مدیریت وبمستر

شغل :
    آچار فرانسه
    امتیازات:
    +6,499 / 3 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    سلام دوستان گرامی
    با توجه به هزینه های بالای سایت تصمیم گرفته شد گروهی با عنوان کاربران ویژه ایجاد و در ازای دریافت حق اشتراک امکاناتی خاص به آنها ارائه نماییم

امکانات و شرایط کلی در لینک زیر توضیح داده شده است.
    گروه کاربران VIP

آخرین ویرایش: ‏3/3/14
    • خوشم اومد خوشم اومد x 10
  2. Light

Light تیم مدیریت وبمستر

شغل :
    آچار فرانسه
    امتیازات:
    +6,499 / 3 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    پاسخ : شرایط و امکانات گروه کاربران ویژه اعلام شد

پست اول بروز شد.

• خوشم اومد خوشم اومد x 5
  3. Dany

Dany عضو سایت

شغل :
    کارمند شرکت نفت
    امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام.
    چند بار در جاهای مختلف پیام گذاشتم جواب درستی نگرفتم.اینم از شانس بد منه انگار اینجا فقط جواب مدیر و رییسا رو میدن، کاربرای معمولی جایی بین بقیه ندارن.
    آقای لایت محترم تمام لینکای آموزشی مشکل دارن کی قراره درست بشن اگه میشه بگین!!کاشکی لینک کاربر ویژه رو فعال نکرده بودید وقتی کامل مشکلات سایت حل شده بود راه اندازیش میکردین!!اینطوری سه ماه تموم میشه و اطلاعات اصلی که من به خاطرشون ثبت نام کردم به دستم نخواهد رسید.
    ممنون میشم یه بار درست حسابی جواب منو بدید

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    درود دوست عزیز ...
    اتفاقا اینجا واقعا تنها جایی هستش که هر کسی چیزی رو که بدونه ،بی هیچ منتی در اختیار همه قرار میده و همه ازش اسهتفاده میکنن.
    در رابطه با آموزشها و لینک هایی که حذف شدن ، خدمتتون عرض کنم ، برای بر طرف کردن مشکلات ، سایت از سرورهای خارجی به سرورهای داخلی منتقل شدن .
    طبیعیه که یک مقدار زمان بگذره تا همه لینک ها اصلاح بشن . حرف از انتقال حداقل ۴۰۰ گیگ اطلاعات ، با‌ سرعت فاجعه اینترنت ایران هستش .
    من هم مثل شما ، کاربر معمولی هستم و همونطور که میبینید ، اکانت خریداری کردم . دقیقا یک روز قبل از انتقال سایت . اما دلیلی برای گله و شکایت نمیبینم .
    لایت عزیز و سایر مدیران ، بدون هیچ چشم داشتی ، دارن تلاششون رو میکنن تا به بهترین حالت ممکن سایت رو در اختیار من و شما بذارن . تقریبا نیمی از دانلود ها انتقال داده شده و انتقال بقیه هم کمی زمان میبره .
    پس بهتره کمی صبور تر باشی دوست عزیز .
    ببخشید اگر جسارتی شد و پر حرفی کردم .
    موفق باشی ...

Sent from my ST15i using Tapatalk

آخرین ویرایش: ‏9/4/14
    • خوشم اومد خوشم اومد x 5
  5. امین نورالهی

امین نورالهی مدیر تالار دانلود تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +2,539 / 0 / -0
    سلام دوست عزیز
    جناب Dr.Noise لطف کردن توضیحات کامل رو به شما دادن، جابجایی سرور چیزی نبود که ما منتظرش بودیم ولی با فشاری که دولت ایران روی سایت های ایرانی آورد همه مثل خود ما مجبور به این جابجایی شدن که متاسفانه باعث بروز چنین مشکلاتی شد.
    تیم مدیریت تمام سعیشو می کنه تا شما کاربران عزیز نارضایتی نداشته باشید.
    شما آموزش هایی رو که مد نظرتون هست به من بگید براتون آپلود می کنم.

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  6. Light

Light تیم مدیریت وبمستر

شغل :
    آچار فرانسه
    امتیازات:
    +6,499 / 3 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    سلام
    دوست من نمی دونم در مورد چه چیزی جواب نگرفتید، بخش آموزش ها بیشتر از 70% منتقل شدن و باقی موارد هم بر اساس درخواست کاربران با اولویت منتقل میشن ( بعضی موارد بوده که کاربران حتی 1 بار هم دانلودشون نکردن دلیلی نداشت که دوباره منتقل بشن)
    شما 3 درخواست داشتید که همه اش انجام شد، اگر موردی هست که هنوز مشکل داره کافیه توی همون تاپیک یک پست بفرستید تا منتقل بشه
    تا این لحظه 432 گیگ فایل در بخش vip قرار داده شده
    و باز هم اگر ناراضی هستید من می تونم هزینه ایی که پرداخت فرمودید تمام و کمال برگردونم کافیه یک شماره کارت برای من بفرستید

• خوشم اومد خوشم اومد x 6
  7. Dany

Dany عضو سایت

شغل :
    کارمند شرکت نفت
    امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    نه من هرگز بحث قضیه مالی اون رو نکردم این هزینه ای نیست که ارزش داشته بخوایم راجبش بحث کنیم.من به خاطر شرایط کاریم نمیرسم آموزشگاه برم به همین دلیل بهترین حالت یادگیری واسه ی من آموزشای اینطوریه.الان قسمت آموزش سازها قسمت ساخت استدیو خانگی،بخش نرم افزارهای (DAW)مثلا پروتولز،قسمت قدیمی بخش سازهای مجازی و ...
    این که شما خیلی زحمت میکشید شکی درش نیست بعضی ها کلی هزینه میکنن تا این چیزا رو یاد بگیرن ولی شما بدون هزینه گذاشتین واسه همه.
    من یه بار واسه پست آقای نورالهی پیام گذاشتم جواب ندادن بعد چند وقت اومدم دیدم قسمت آموزشا اصلا تغییر نکرده،حالم گرفته شد مجبور شدم این پیامو بذارم،یه بارم جناب لایت با شما صحبت کردم گفتید پیگیری میکنید!
    یه حقیقتو بهتون بگم من واقعا سختمه بخوام دم به دقیقه بیام بگم فلان چیزو بذارید!خود شما هم باشید میگید این طرف سی تومن داده میخواد کل سایتو یکباره دانلود کنه من انتظار اینه خودتون پیگیری کنید
    اگه نگاه کنید من نزدیک5ساله عضو سایت شما هستم ولی خیلی سوال نپرسیدم حرفی هم واسه گفتن نداشم وقتی میدیم دوستان از من واردترن!به هر حال اگه به کسی بر خورد یا بی احترامی شد عذر خواهی میکنم

بارگذاری...