عضویت در گروه ویژه vip

• شروع کننده موضوع Light
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,200
8,541
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
سلام

به دلیل مشکلات زیادی که کاربران با سایت های File Hosting دارند تصمیم به تهیه سروری مجزا برای upload برنامه ها ، پلاگین ها گرفتیم و لینک مستقیم در اختیار کاربران قرار بدیم
اما به دلیل هزینه های بسیار بالای سرور و تامین پهنای باند ِ لازم متاسفانه امکان رایگان بودن این سرویس وجود ندارد

بنابراین تصمیم گرفتیم که بخشی ویژه در تالار دانلود ایجاد کنیم و دسترسی در این قسمت رو به افراد عضو گروه VIP بدیم

کاربران عضو در گروه VIP می توانند لینک مستقیم از همه برنامه ها و پلاگین های مورد نیازشون رو در این بخش درخواست کنند
همه فایل ها در سایت
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
آپلود خواهند شد و لینک مستقیم با قابلیت استفاده از برنامه های مدیریت دانلود برای در خواست کننده ارسال می شود

هزینه عضویت در گروه VIP به شرح زیر است

یک ماهه 12 هزار تومان.
سه ماهه 30 هزار تومان.

سرور در دیتاسنتر Iweb (از بهترین دیتاسنترهای اروپا) قرار داره
به دلیل محدودیت منابع سرور و اینکه تمایل دارم سرویس در بهترین شرایط ارائه بشه در مرحله اول 40 عضو بیشتر نمی تونیم داشته باشیم (در صورت استقبال عزیزان سرور های جدیدی اضافه خواهد شد )

دوستان می توانند جهت اطلاع از شماره حساب به بنده پیغام خصوصی ارسال و یا از لینک تماس با ما استفاده کنند

نکته مهم :

هیچ تغییری در ساختار بخش دانلود داده نخواهد شد
مثل قبل همه پلاگین ها و برنامه ها معرفی میشن و لینک های دانلودشون از rapidshare و ... قرار داده میشه
این سرویس صرفا برای کسانی هست که لینک مستقیم و بدون دردسر نیاز دارند
هیچ اجباری در کار نیست

هر گونه سوال درباره این سرویس را می توانید در همین تاپیک مطرح نمایید

ilia_r

آهنگساز
هنرمند
7/6/10
146
16
18
Boshehr
به نظر من اگه تعداد رو بيشتر كنيد با هزينه كمتر بهتره . چون با يه كم بيشتر اين پول ميتونيم اكانت رپيد بگيريم .

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,200
8,541
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
مهمترین مسئله برای من کیفیت سرویس دهی هست
مسئله فقط داشتن اکانت سایت های هاستینگ نیست
بسیاری از پلاگین ها و برنامه ها لینک های rapidshare هم نمیشه ازشون پیدا کرد و خیلی وقتها پیش میاد که در حال دانلود یک پلاگین حجیم بعضی از پارت ها از سرور rapidshare هدف میشن و چند گیگ دانلود با این سرعت هایی که ما داریم هدر میره
این مشکل کلا در سرور خصوصی وجود نداره
همه پلاگین ها و برنامه ها کاملا تست و بعد upload میشن

13/12/09
157
53
28
تهران
www.niloofaran.com
خب یک هاست byethost نامحدود بگیریم. پهنای باند و فضا و بانک اطلاعاتی نامحدوده. تازه تا اونجایی که می دونم هزینه سالیانه برای این هاست 80 هزار تومان هست.
نظرتون چیه؟

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,200
8,541
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
هاست های share به هیچ عنوان مناسب راه اندازی سرور دانلود نیستن
و همونطوری که در لینک نوشته شده پهنای باند و میزان هاست برای کاری که ما می خواییم انجام بدیم مورد قبولشون نیست :
Unlimited disk space, traffic and domains is for regular website content, for example backup archives etc. are not allowed
این سرویس صرفا برای وبسایت های معمولی ارائه میشه

connection سرور هم مشخص نیست
هاستینگ های این چنینی زیاد هست اینم فقط یک روش تبلیغاتی ِ
قبلا هم عرض کردم من دنبال کیفیت عالی هستم نه قیمت ارزان

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,200
8,541
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
دوستان برای تست سرعت و کیفیت سرور می توانند فایل زیر را دانلود کنند

سایز 71 MB
( این فایل شامل آثار ارسالی مسابقه ریمیکس سایت است که تابستان گذشته برگزار شد )

امین نورالهی

مدیر تالار دانلود
تیم مدیریت
مدیر تالار
23/11/09
2,545
2,623
113
کرمان
دوستان برای تست سرعت و کیفیت سرور می توانند فایل زیر را دانلود کنند

سایز 71 MB
( این فایل شامل آثار ارسالی مسابقه ریمیکس سایت است که تابستان گذشته برگزار شد )
Very Good:smile (31):

سلام .
من به خاطر ارادت خاصی که به این سایت و دوستای عزیزم دارم ، برای پیشرفت این سایت هر کاری لازم باشه می کنم /
این کار واسه خودمون هم مزایای زیادی داره .
من هم یکی از مشتریای 100% این کار هستم . فقط شرایط واریز پول و اقدامات لازم رو بگید تا انجام بدم .

16/4/09
587
177
0
.::SYNTHTOPIA::.
سلام .
من به خاطر ارادت خاصی که به این سایت و دوستای عزیزم دارم ، برای پیشرفت این سایت هر کاری لازم باشه می کنم /
من هم یکی از مشتریای 100% این کار هستم . فقط شرایط واریز پول و اقدامات لازم رو بگید تا انجام بدم .
از پست ابندایی تاپیک:

....
دوستان می توانند جهت اطلاع از شماره حساب به بنده پیغام خصوصی ارسال و یا از لینک تماس با ما استفاده کنند

.....

امین نورالهی

مدیر تالار دانلود
تیم مدیریت
مدیر تالار
23/11/09
2,545
2,623
113
کرمان
سلام .
بچه ها به خدا ضرر نمی کنید اگر عضو VIP بشید، من توی همین دو، سه روزه که عضو شدم تا حالا اکسپنشن های جدید ReFX Nexus v2.2، Steinberg hypersonic، WaveLab و FL Studio Complete v9.1.0 رو سفارش دادم و Light عزیز هم توی 20 دقیقه برام قرارشون داده، شما فکر کنید همینا رو اگر می خواستم بیرون تهیه کنم چقد باید پول میدادم ؟؟؟
تازه من تا آخر این ماه هنوز کلی وقت دارم تا سفارش نرم افزارهای مختلف رو بدم و همه اینا رو راحت با 12 هزار تومن بدست آوردم.
حالا بنظر شما کدوم ارزش داره ؟؟؟

10/6/10
333
43
28
تهران
سلام

بعد از اینکه عضو شدیم باید درخواست لینک بدیم یا لینکها داخل یک انجمن هست؟
منظورم اینه که فرض کنید طرف یکماه عضو شده اما امکان دانلود نداره میخواد ماه بعد دانلود کنه ماه بعد اگه عضو vip نبود میتونه از لینکها استفاده کنه یا نه؟

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,200
8,541
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
لینک ها در بخش ویژه به صورت همیشگی قرار دارند
شخصی که وارد بخش بشه می تونه سایر مواردی که دوستان درخواست دادن و قرار داده شده رو هم دانلود کنه
در صورتی که ماه بعد عضو نباشه تضمینی برای سرویس و کیفیت بالای دانلود نیست ، چون اولویت با کاربران عضو هست

inferno

مدیر تالار / مترجم
تیم مدیریت
مدیر تالار
5/3/10
677
463
63
گراش
من واقعا دوس دارم وی ای پی بشم ولی سرعت اینترنت من نفتیه اصلا به درد دانلود نمی خوره. دوستان پیشنهادی دارن؟

musicsadaf

هنرمند
عضو سایت
14/11/09
112
25
28
کرج
با سلام خدمت دوستان

با اجازه مدیران ارشد سایت نکاتی قابل ذکر، خدمت کاربران عزیز مطرح کنم.
اصولا اغلب سایت های پرجمعیتی که بصورت حرفه ای فعالیت می کنند دارای گروه های ویژه ای به نام VIP هستند. وجود چنین شرایطی برای اینگونه سایتها الزامیه و چون غالبا میزان فعالیت و حضور کاربران در اینگونه سایتها و انجمنها زیاد است در نتیجه دادن شرایط دانلود اختصاصی برای همه کاربران امکان پذیر نیست. پس عده ای از دوستانی که در گروه عضو می شوند از مزایای اون بهره برداری می کنند.

همانطور که همه شما بزرگواران مستحضر هستید سرورهای متعددی برای به اشتراک گزاری فایل ها و لینک دانلود در دنیا وجود دارد از معروف ترین اونها Rapidshar - Megaupload - filefactory - 4shared - uploadcenter و غیره... که تعدادشون زیاد هستند. لذا تهیه اکانت اونها یا بعضی از اونها بصورت ماهانه و غیر برای همه مقدور نیست در جایگاهی که حتی دوستان فقط قصد دانلود پلاگین ها و نرم افزارهاشون رو دارند و نه جیز دیگه از قبیل فیلم و نیازهای شخصی شون...پس وجود شرایط ویژه vip برای کاربرانی که در تهیه اکانت ها مشکل دارند بسیار ایده آل و مناسب است.
من شخصا از مدیران ارشد تشکر می کنم و امیدوارم بقیه کاربران هم این فرصت ارزشمند رو غنیمت بدونند و ازش استقبال کنند.
متشکرم

10/3/10
65
15
8
تهران
اگر برنامه های سنگین سفارش بدیم کسی هست برامون آپ کنه یا باید نصف مدت رو منتظر بمونیم؟

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,200
8,541
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
اگر برنامه های سنگین سفارش بدیم کسی هست برامون آپ کنه یا باید نصف مدت رو منتظر بمونیم؟
دلیل اینکه این بخش راه اندازی شده همینه که فایل ها upload بشن اگر کسی نبود Upload کنه که راه نمی افتاد
اگر منظورتون بالای 20/30 گیگ هست حداکثر 2/3 ساعت طول می کشه

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)