عشق اول - mo-hammad

شروع موضوع توسط mo-hammad ‏21/2/12 در انجمن Pop

تاپیک عشق اول - mo-hammad تالار Pop در persian-music.org.

1. mo-hammad

mo-hammad عضو سایت

امتیازات:
    +569 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سلام- اين آةنگ رو چند وقت پيش فقط به صورت يه ملودي ساده ساختم اما كم كم يه مقدار باهاش ور رفتم و ديدم ملودي زيبايي شد در واقع بر اساس شعر آهنگ عشق اول از مهدي احمدوند و احمد صفايي ساختمش اما ملوديش كاملا متفاوت هست حيفم اومد كه كاملش نكنم و خواننده نداشته باشه از اونجايي هم كه من سبكي كه انتخاب كردم اين گونه اشعار نيست و به خودم قول دادم تو كارهايي كه خودم ميسازم اصلا اشعاري به جز در سبك خودم نخونم اصلا به خوندن اين كار فكر نكردم - فعلا با يكي از دوستان صحبت كردم اگر تونستيم به اميد خدا با ايشون كار رو جلو ميبريم و يك همكاري ديگه رو بين اعضا در اين سايت شاهد خواهيد بود.اين هم يه معرفي از آهنگم هست كه با ايده ي خودم ساختمش و تو اين معرفي منظورم اين هست كه اين كار تركيبي از آهنگ عشق اول از مهدي احمدوند و احمد صفايي هست.

دانلود:
    http://www.up.asblog.ir/images/s2s8ecbjimu8kogzbtf2.rar
    فقط اين رو بگم شما بايد در اين كار شاهد فالشي - رعايت نكردن خيلي از قواعد آهنگسازي و... باشيد:smile (35):چون من تازه بعد از يك سال كه آةنگسازي رو با اين سايت و مقاله ها و مجموعه هاي آموزشي شروع كردم اين اولين كارم هست كه براي خوندن ميسازم و كارهاي ديگم همه به در بسته خورد ولي رو اين يكي خيلي خوشبين و مصمم هستم كار داره به شكل باور نكردني خوب پيش ميره و من خودم تعجب كردم .

اطلاعات كار:

البته اين كار كه گذاشتم دموي اصلي نيست و eq رو تنظيم راديويي كردم

ساخته شده در FL STUDIO 10

VST -تا اينجا فقط هايپر سونيك

اون صدا هم صداي خودم هست كه به عنوان يك ساز و عنصري از ملودي ازش استفاده كردم و قصد خوندن ندارم:smile (46):

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - عشق اول hammad
  1. mas7
    پاسخ ها:
    11
    نمایش ها:
    278
  2. mo-hammad
    پاسخ ها:
    3
    نمایش ها: