1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  3. گزارش تصویری از نمایشگاه NAMM 2018
    رد اعلامیه

عشق اول - mo-hammad

شروع موضوع توسط mo-hammad ‏21/2/12 در انجمن Pop

تاپیک عشق اول - mo-hammad تالار Pop در persian-music.org.

1. mo-hammad

mo-hammad عضو سایت

امتیازات:
    +577 / 1 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سلام- اين آةنگ رو چند وقت پيش فقط به صورت يه ملودي ساده ساختم اما كم كم يه مقدار باهاش ور رفتم و ديدم ملودي زيبايي شد در واقع بر اساس شعر آهنگ عشق اول از مهدي احمدوند و احمد صفايي ساختمش اما ملوديش كاملا متفاوت هست حيفم اومد كه كاملش نكنم و خواننده نداشته باشه از اونجايي هم كه من سبكي كه انتخاب كردم اين گونه اشعار نيست و به خودم قول دادم تو كارهايي كه خودم ميسازم اصلا اشعاري به جز در سبك خودم نخونم اصلا به خوندن اين كار فكر نكردم - فعلا با يكي از دوستان صحبت كردم اگر تونستيم به اميد خدا با ايشون كار رو جلو ميبريم و يك همكاري ديگه رو بين اعضا در اين سايت شاهد خواهيد بود.اين هم يه معرفي از آهنگم هست كه با ايده ي خودم ساختمش و تو اين معرفي منظورم اين هست كه اين كار تركيبي از آهنگ عشق اول از مهدي احمدوند و احمد صفايي هست.

دانلود:
    http://www.up.asblog.ir/images/s2s8ecbjimu8kogzbtf2.rar
    فقط اين رو بگم شما بايد در اين كار شاهد فالشي - رعايت نكردن خيلي از قواعد آهنگسازي و... باشيد:smile (35):چون من تازه بعد از يك سال كه آةنگسازي رو با اين سايت و مقاله ها و مجموعه هاي آموزشي شروع كردم اين اولين كارم هست كه براي خوندن ميسازم و كارهاي ديگم همه به در بسته خورد ولي رو اين يكي خيلي خوشبين و مصمم هستم كار داره به شكل باور نكردني خوب پيش ميره و من خودم تعجب كردم .

اطلاعات كار:

البته اين كار كه گذاشتم دموي اصلي نيست و eq رو تنظيم راديويي كردم

ساخته شده در FL STUDIO 10

VST -تا اينجا فقط هايپر سونيك

اون صدا هم صداي خودم هست كه به عنوان يك ساز و عنصري از ملودي ازش استفاده كردم و قصد خوندن ندارم:smile (46):

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - عشق اول hammad
  1. mo-hammad
    پاسخ ها:
    3
    نمایش ها:
    701
  2. kombon
    پاسخ ها:
    1
    نمایش ها: