عدم سازگاری FL با Fast Track Pro ؟

شروع موضوع توسط Farhood ‏9/2/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک عدم سازگاری FL با Fast Track Pro ؟ تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Farhood

Farhood Capo del clan

امتیازات:
    +4,218 / 0 / -2
    نرم افزار:
    cubase, soundforge
    سیستم من:
    لپ تاپ Dell 5110 Core i7
    Ram: 8 Gig
    ساند کارت: Fast Track Pro
    ستینگ ها:
    Fast Track Pro: 48/24- Latency: 512
    FL: i/o Rate: 48000 Hz - Mixer Resampling: 128 - Wave Bit Dept: 32

در اغلب موارد که FL رو ران میکنم (نه در همه ی موارد)، کلیه ی صداهایی که از FL میخواد پلی بشه (حتی پلی صدای یک تک فایل کوچیک)، با نویز خِرخِر پخش میشه. هیچ فشاری هم روی CPU نیست. حتی ساده ترین صدای VSTi ها خِرخِر میکنند. یک بار که از داخل، معرفی سخت افزار خروجی رو عوض میکنم و بعد دوباره میارمش روی Fast Track، درست میشه! تا اینکه یک مدت با FL کار کنم، و روباره این مشکل پیش بیاد. البته فقط "پخش" صداش این شکلی میشه. خروجی که میگیرم، صدا کاملاً صاف و درسته.
    جالب اینه که وقتی Asio 4all رو نصب میکنم و اون رو واسط FL و Fast Track قرار میدم (یعنی خروجی Asio 4all رو تنظیم میکنم روی Fast Track Pro)، این مشکل اصلاً وجود نداره!
    در یک مورد دیگه هم این مشکل از بین میره، ولی به درد من نمیخوره: وقتیه که سمپل ریت FL رو از 48 کیلو هرتز، میارم پایین و 44/100 انتخاب میکنم.
    آیا این مشکل مربوط میشه به عدم سازگاری FL با Fast Track Pro، یا چیز دیگه ایه؟

2. امین نورالهی

امین نورالهی مدیر تالار دانلود تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +2,539 / 0 / -0
    قبلا Fast Track داشتم و با Fl روی ویندوز SP2 و 7 هم 32 و هم 64 بیت کار کردم و هیچ مشکلی نداشت.
    سیستم شما مشکلی از نظر سخت افزار نداره. بهتره آخرین ورژن Fl و همچنین آخرین آپدیت Fast Track رو دانلود و نصب کنید ببینید مشکلات برطرف میشه یا نه.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. Farhood

Farhood Capo del clan

امتیازات:
    +4,218 / 0 / -2
    نرم افزار:
    cubase, soundforge
    من از FL10 استفاده میکنم و جدیدترین درایو Fast Track Pro رو نصب کردم (Install M-Audio FastTrackPro 6_0_7). ویندوز 7/64 هم نصبه. ولی کماکان این مشکل عجیب رو دارم. یادمه با لپ تاپ قبلیم هم که HP بود این مشکل رو داشتم ولی اونو به حساب کم کشش بودن سی پی یوش گذاشته بودم.

بارگذاری...