عاشق ترين كاري از من

اقای محبی سلام.من منظورم این بود که از شما با این همه سواد موسیقی و شخصیت هنری بسیار قابل احترام انتظارم خیلی بیشتر بود.ببخشید اگه جسارتی کردم.

7/4/14
3
0
1
کاره توپی بود
منهای رپش!!
از صدات خیلی خوشم اومده!!
راستش من یه متن ترانه اماده دارم پیشنهاد هاییم واسش شده
ولی چون با صداشون حال نکردم ولشون کردم
میدونی که اسم در کردن واس یکی مث من مهمه
اگه مایل بودی خبرم کن

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
اقای محبی سلام.من منظورم این بود که از شما با این همه سواد موسیقی و شخصیت هنری بسیار قابل احترام انتظارم خیلی بیشتر بود.ببخشید اگه جسارتی کردم.
دوست عزیز من که ادعایی در زمینه کارم ندارم :D
خواننده هم نیستم.

اقای محبی میشه فقط صدای خودتون رو از این اهنگ به من بدین میخوام شانسمو واسه تنظیمش امتحان کنم .خواهش میکنم درخواستمو رد نکیند.اگه قبول کردین صداتون بدون افکت باشه:D:D:D:D:D

اقا مصطفی

عضو سایت
25/11/11
771
699
93
گیلان
بسیار عالی بود. جسارتا یک سوالی داشتم. قسمت پاپ رو خودتون خوانده بودید استاد؟
قسمت رپش خوب بود که نمدونم چرا بسیاری از دوستان انتقاد کردند!! (الته رپ عاشقانه به نظر من چیز جالبی نیست چون اصلا رپ برای بحث های عاشقانه نباید باشه.) بسیار عالی بود در کل

14/11/14
1,094
637
83
36
ایران
بسیار عالی بود. جسارتا یک سوالی داشتم. قسمت پاپ رو خودتون خوانده بودید استاد؟
قسمت رپش خوب بود که نمدونم چرا بسیاری از دوستان انتقاد کردند!! (الته رپ عاشقانه به نظر من چیز جالبی نیست چون اصلا رپ برای بحث های عاشقانه نباید باشه.) بسیار عالی بود در کل
تایپیک قدیمیه این اهنگ و هم استاد محبی خیلی وقت پیش خونده و گذاشته... ولی من نتونستم دانلود کنم واسه همین تایپیک بالا اومد..شما چطور دانلود کردید؟ میشه اپلود کنید؟

اقا مصطفی

عضو سایت
25/11/11
771
699
93
گیلان
سلام. بله دوست عزیز. اونجایی که استاد نوشتن از اینجا دانلود کنید ، و ابی رنگ هست کلمات ، شما روی کلمه ی اینجا کلیک کنید. اگه رو کلمه دانلود کلید کنه میره رو یه صفحه نامربوط

14/11/14
1,094
637
83
36
ایران
خیلی خوب بود.. این نشون میده دست کننده کار هر تجهیزاتی باشه نتیجه خوب میشه.. به ام یودیو دلتا1010 و nt1 امیدوار شدم.راستی این کارت صدا پری امپ نداره؟ چطوریه؟ یا فانتوم نداره؟ کلا باید باهاش چ کرد؟. خدایش کیفیت خیلی خوب و معقول بود.صداتم بسیار زیباست اقا امید نازنین;)