عاشق ترين كاري از من

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
سلام و ممنوم كه وقت گذاشتين.
راستش با نظرتون موافقم. من بعد از سالها دوباره شروع به خوانندگي كرده بودم و صدام اماده نبود.
اما انشالله ريميكس رو كه تموم كردم ميذارمش و اون موقع مطمئنم هم شما و هم دوستان از نوع وكال خوشتون مياد.

xxArasHxx

هنرمند
29/9/09
83
11
0
همدان
فوق العاده زیبا!
من اولین باره صدا شما رو میشنوم آقای محبی!
هم شکه شدم (انتظار یه صدای مسن تر رو داشتم) هم خیلی خیلی علاقمند شدم به صداتون!
واقعا عالیه!
مثل همیشه میکس و مستر واقعا عالی یعنی عالی کمه!
واقعا اون ملودی اولی میدیه؟
ایول بابا!:smile (45):
منتظر شنیدن کارای بیشتری هستم استاد!

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
متشكرم ارش جان كه وقت گذاشتي.
بله اون ملودي ميدي هستش. كه با fretted اجرا شده.
تا چند روز ديگه ريميكس همين كار رو كه توسط تنظيم كننده جديدي كه توي استوديوم كار ميكنه انجام شده رو براتون ميذارم.

xxArasHxx

هنرمند
29/9/09
83
11
0
همدان
خواهش میکنم آقای محبی!
خیلی vst خوبیه با این که هیچ وقت مثل live نمیشه هیچ vst ای ولی برا طفلکایی مثل من که امکاناتش رو ندارن و از داره دنیا یه اتاق خواب دارن که کردنش مثلا استودیو خونگی با حد اکثر 2 3 تومن خرج بهترین کار و به صرفه ترین راه همین vst ایه!
ممنون میشم اگه لینک این vst رو بهم بدید!
پوزش بابت این پست

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
سم كامل اين vst اينه :
plugsound ps fretted
توي تالار دانلود بگرديد اگه نبود يه تاپيك ايجاد كنيد تا دوستان براتون قرار بدن.
حجمش هم حدودا يك سي دي هستش.

30/1/10
174
6
18
کار بسیار زیبا و حرفه ای تون رو گوش کردم و بسیار لذت بردم و در آرشیوم نگهداری و آن را در کنار باقی کارهای زیبا بارها گوش می کنم ولی چند نکته هم به ذهنم رسید :
صدای درامز و بیس به نظرم عالی نبود و قسمت آهنگسازی و تنظیم که اصلا حرف نداشت و لی به نظرم قسمت رپ آهنگ یه جورایی خوب تنظیم نشده بود و نکته ی دیگر اینکه صدای زیبای شما را دوست داریم با میکروفون های حرفه ای تری بشنویم در کارهای زیباتر آتی تان موفق باشید.

4/3/10
19
0
0
آقای محبی عزیز میتونین آهنگتون رو تو
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید
آپ کنین.هر کاری میکنم 4shared باز نمیشه.ممنون میشم

آهنگتون رو گوش دادم و لذت بردم هم از صداتون وهم از آهنگ وتنظيم اون فكر نميكردم چنين صدائي داشته باشيد ولي رپش جالب نبود انگار با حال وهواي آهنگ جور در نمي اومد بنظر من رپ رو فقط بايد رپ خوند و پاپ رو فقط پاپ ، ولي از بعضي كارهاي رپ وپاپ مثل آهنگ ( گل نازم - حسين توهي ) خوشم مياد فكر ميكنم ايجور رپ و پاپها مقبول ترند

alitan

عضو سایت
9/8/12
139
28
28
MeshkinCity
هم اهنگ و هم صداتون خیلی عالیه استاد.یه سوال داشتم چطوری صداتونو هارمونی کردید و در چه فاصله هایی رو صداتون همخونی کردید؟ممنون میشم جواب بدین

Arvin_Parsi

عضو سایت
29/3/12
104
40
28
بوشهر
درود بر شما

متاسفانه بر خلاف دیدگاه دوستان، ترانه ی کار زیاد جالب نبود از دید من
یه ترانه ی معمولی و کلیشه ای بود

صدای گیتار سولوی اول کار هم خیلی نزدیک بنظر میرسه
و جنس صداش تو ذوق میزنه

و صدای ملودی رو هم ک خودتون فرمودین قرار بوده زنده اجرا کنین ک نشده

اینا ایرادهای کار بود از دید بنده.

بهترین بخش آهنگ هم میکس و مستره، ک بسیار خوب انجام شده

سوای از اون بخش هایی ک گفتم

و اینطور ک ب نظر میرسه زمان اجراتون خیلی فالشی داشتین .... :)

پیروز باشید

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
مرسی اروین جان
البته این کار تقریبا 5 سالی از انتشارش میگذره. و مسلما هم خالیس از اشکال نیبوده.میکسش هم نسبت به امروز بازم بی اشکال نیست.
مرسی از محبت و نظرت

amirhosseinnaja

ترانه سرا
هنرمند
عضو سایت
20/11/09
166
46
28
تهران
سلام کار زیبایی از شما شنیدم خیلی خوب بود انشالله که پیروز و موفق باشید

osyanam

عضو سایت
25/7/13
136
147
43
مشهد
سلام البته فکر نمیکنم رپ کار رو ضعیف کنه کار زیبایی بود اما خاننده ی رپ کمی پر رنگ خونده و استایل خوندنش مناسب این کار نیست مهم این که شعر رپ باید بدنه اش قافیه و نظم داشته باشه / من 6 ساله که مشغول نوشتن شعر رپ هستم و 70 درصد کارهای موجود رو پسند نمیکنم من برای 25 بند هم زمانی که مشهد بودند رپ نوشتم اما متعصفانه خاننده رپ این گروه دو نفره استایل خوبی نداره و کار رو خراب میکنه .جسارتا

اقای مدیر کل جان سلام.چون من با جلسه ی امروزی 6 جلسه گیتار کار کردم.اما..............................................
چون من در یک طایفه ی اهل موسیقی بزرگ شدم این نظرو میدم.
البطه با عرض پوزش......
از میکس و مسترینگ هیچی نمیدونم.
ولی از شما انتظاری خیلی بیشتری داشتم اصلا خوب نبود شما اگه همینجوری بخونی جایی در مارکت موسیقی نخواهید داشت.
اگه کسی میخواد موفق بشه باید جدید فکر کنه جدید اهنگ بسازه جدید اهنگ بخونه
ببخشید اگه جسارتی کردم:confused::confused::confused::confused::confused::confused:

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
اقای مدیر کل جان سلام.چون من با جلسه ی امروزی 6 جلسه گیتار کار کردم.اما..............................................
البطه با عرض پوزش......
ولی از شما انتظاری خیلی بیشتری داشتم اصلا خوب نبود شما اگه همینجوری بخونی جایی در مارکت موسیقی نخواهید داشت.
ببخشید اگه جسارتی کردم:confused::confused::confused::confused::confused::confused:
ممنونم از نظرتون.
این کار همونطوری که مهندس مهرفر گفتند مال الان نیست . ضمنا قرار هم نبوده من در مارکت موسیقی اونم تو خوانندگی ! جایی داشته باشم. ! چون کارم اصلا خوانندگی نیست.
ممنونم از وقتی که گذاشتید. و توصیه میکنم با جدیت به کلاسهای گیتارتون بپردازید.

osyanam

عضو سایت
25/7/13
136
147
43
مشهد
البطه با عرض پوزش......
اگر تخصص ندارید نظر تخصصی هم ندید سپاس از لطف شما بعضی افراد اینجا 6 جلسه که نه 3 تا 6 سال موزیک کار کردند نظر بدید اما در چهار چوب احترام به اساتید و دوستان.ممنون

درسته من تخصصی در موسیقی پاپ ندارم اما 6 سال مداحی کردم پدر من هم استاد اوازه هم ویلن منم تا تقریبا ردیف اوازی استاد دوامی رو بلدم . همچین نظرم الکی نبوده و در اخر ایشون اهنگشون رو گذاشتن که نظر بدیم مگه غیر اینه.با سپاس

آخرین ویرایش: