آخرین ارسال‌ها

طریقه ی کار کردن با Groove Agent 2

SuShiaNT

هنرمند
عضو سایت
سلام دوستان عزیز خسته نباشید :
من میخواستم بدونم با Groove Agent 2 چه جوری باید کار کرد بی زحمت برام توضیح بدید.(در اف ال استدیو)

یعنی منظورم اینه که چه جوری از ریتم هام استفاده کنم و................

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
45
بندرعباس
عجله نکنید دوست عزیز.
اول اینکه اگه میخواین از ریتمهای اماده اون استفاده کنید بعد از انتخاب ریتم روی کلاویه هاتون ریتمها میشینن.
با خاموش کردن دکمه لوپها میتونید خودتون بنوازید.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
45
بندرعباس
همونیکه عرض کردم خدمتتون معمولا ریتم و سبک رو که انتخاب کردید روی میدی کیبوردتون به ترتیب چیده میشه.
یا اینکه اگه میدی کیبورد ندارید روی نتهای پیانو رول اونها رو انتخاب کنید.

SuShiaNT

هنرمند
عضو سایت
امید جون ببین یه سری ریتم ها رو داره لوپ میزنه من میخوام این ریتم بصورت آماده بهم بده خودش چیده باشه لوپ باشه خوب؟مثل استاروس مثل xlna و...................

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
35
شيراز
خب شما همینا رو ضبط و اکسپورت به آئودیو کنید و دوباره به آرشیو پروژه برگردونید میشه لوپ :smile (61):

SuShiaNT

هنرمند
عضو سایت
سلام داداشی خوبی؟
نیما داداش لصلا رک هم نمیده بابا اول باید بیاد رو پترنش یا نه؟
من میگم اون ریتم رو چه جوری بیارمش ارو پیانو رول بیارمش تو میدی ترک؟

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
35
شيراز
سلام عزیز دلم . خب الان من برنامه رو نصب میکنم و با تصویر تا چند دقیقه دیگه برات آپلود میکنم تا ببینی . Only Fore You :smile (9):

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
35
شيراز
به خشکی شانس . برنامه رو پاک کردم از سیستم . هر چی گشتم ندیدمش . :smile (81)::smile (49)::smile (16):

M19

هنرمند
6/4/10
363
30
تهران
دوست عزيز شما واسه اينكه ريتم هاي خودش رو بياري تو ميدي ترك اول ركورد بزن ، بعد از روي ميدي كنترلرت يا پيانو رول خودش كليدي كه مربوط به ريتمي كه ميخواي ميشه رو بزن(از c4 شروع ميشه) و براي توقف هم نت b(سي)

SuShiaNT

هنرمند
عضو سایت
:smile (5)::smile (13)::smile (95)::smile (6)::smile (6):نفر بعدی ایول تونستم درست شد :smile (61)::smile (61)::smile (61)::smile (70)::smile (70)::smile (70)::smile (70)::smile (6)::smile (6)::smile (6)::smile (6)::smile (6): ایول بچه دست همتون درد نکنه گرفتم چی شد حله دستتون درد نکنه دوستان گلم.

M19

هنرمند
6/4/10
363
30
تهران
من همين الان اينكار كردم شد. شما چكار ميكني دقيقا؟

M19

هنرمند
6/4/10
363
30
تهران
نت ريتم رو كه نميده. شما يه نت رو ميزني اون خودش ريتم ميزنه

بالا