طریقه صحیح وکال گرفتن

9/2/10
105
9
18
تهران
طریقه صحیح وکال گرفتن و تنظیماتی که روی صدا انجام می دن تا صدای خواننده شفاف و زیبا به نظر برسه رو از دوستان محترم می خوام که اینجا آموزش بدن خیلی به این آموزش نیاز دارم در نیوئندو کار می کنم .

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
برای گرفتن وکال خوب نیاز به میکروفون خوب و تنظیم مناسب اون بسته به نوع و جنس صدای خواننده دارید.
و بعد از اون هم باید کار و مخصوصا صدای خواننده میکس خوب شامل کامپرس و اکولایز مناسب صدا انجام بشه.
نمیشه اموزش دقیقی از این مورد رو داد چون هر صدایی خصوصیات خودش رو داره و کلی نیست.

9/2/10
105
9
18
تهران
خوب می دونم من میکروفون نووا دارم بعد این اکولایزری که می فرمائید تویه خود نیوئندو هستش یا بصورت پلاگین باید به نرم افزار اضافه بشه . بعد خدمتتون عرض کنم صدای وکال چقدر باید بیشتر از موزیک باشه یا چقدر کمتر باشه چه حدی داره . ریورب و ... به چه صورتی اعمال می شه ممنون می شم راهنماییم بکنید .

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
خوب می دونم من میکروفون نووا دارم بعد این اکولایزری که می فرمائید تویه خود نیوئندو هستش یا بصورت پلاگین باید به نرم افزار اضافه بشه . بعد خدمتتون عرض کنم صدای وکال چقدر باید بیشتر از موزیک باشه یا چقدر کمتر باشه چه حدی داره . ریورب و ... به چه صورتی اعمال می شه ممنون می شم راهنماییم بکنید .
دوست عزیز همه اینها بسته به نوع موسیقی هستش نمیشه ریز به ریز توضیح داد. چون ممکنه بهتون جواب نده.
ریورب ممکنه در یه کار ملایم شدت بیشتری طلب کنه و در یه کار دیگه کمتر.
لول صدای خواننده باید بسته به موسیقی تنظیم بشه به حدی که موسیقی رو محو نکنه و یا در موسیقی محو نشه.