طريقه خروجي گرفتن يا رندر كردن در fl

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)

Persian

عضو سایت
25/1/10
83
5
8
با سلام
هر کدوم از سازهاتون رو به یک کانال میکسر هرکدوم جدااگانه لینک کنید و در موقع رندر کردن گزینه split mixer track رو فعال کنید.یعنی چراغش رو روشن کنید

با سلام
با كمك شما مشكلم حل شد بايد Export مي كردم و تو مرحله بعدي split mixer track را انتخاب مي كردم

حالا يه سوال ديگه

من سازهام رو به كانالهاي ميكسر دادم شنيده بودم كه علامت فلاپي كه در قسمت پايين هر كانال ميكسر هست رو اگر روش كليك كنم اون كانال به صورت يه فايل wav ذخيره مي شه وقتي روش كليك مي كنم پنجره ذخيره باز مي شه و اسم مي خواد كه من اسم رو مي دم و save رو مي زنم اما اتفاقي نمي افته و فايلي ذخيره نمي شه !!!!!!!!!!

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

DJ iBSb

هنرمند
3/12/09
963
294
63
مازندران
iyazdani.ir
اینم یکی دیگه از راههای اکسپورت کردن جدا جداست،بعد از انتخاب اسم
به سمت چپ بالا رفته و Option رو که بصورت یه فلش هست رو بزنید و گزینه
اول DISCK RECORDING رو زده و RENDER THIS ... رو بزنید یه صفحه میاد که
مثل اکسپورت کردن کلیه و ادامه کار که قطعا بلدید!

فقط یه نکته اینکه،برای قطعه قطعه اکسپورت کردن این بهترین راه هست...

majidd

Banned
30/5/10
9
1
0
لطفا با یه توضیع و قرار دادن عکس معنی اصطلاحات رو که در موسیقی در اف ال به کار میرود برای من توضیح دهید. مانند :
رندر
اکسپورت

با سلام
من با اف ال 9 کار میکنم و موقعی که یک بیت به صورت نا تمام می سازم و میخواهم اف ال رو ببندم ودر یک وقت دیگر باز کنم بلد نیستم . با فرمت flp هم save نمیشه اینکار رو کردم . راه دیگه ای اگه هست در تنظیمات save کردن با عکس نشونم بدین با تشکر .

DJ iBSb

هنرمند
3/12/09
963
294
63
مازندران
iyazdani.ir
این مشکل شما مجید جان واسه کرک هست که وقتی اف ال رجیستر نشه
نمیشه Save کرد و باید کرک رو از سایت پیدا کنی و نصبش کنی...
بعد که رجیستر کردی من درخدمتم و همه چیو توضیح میدم،یا علی

یه راه دیگه هم هست برای اینکه بخوای هر پترن رو جداگونه اکسپورت بگیری مثلا فقط پترنی که کیک داره رو . کل پروژه رو رو حالت پت قرار بده بعد اکسپورت بگیر اون وقت فقط یه پترن رو اکسپورت گرفتی

mehrshad_king

عضو سایت
18/11/09
162
62
28
متل قو
WwW.Mehrshad-Pro.Com
اول بايد تك تك چيزايي كه ساختين رو به تك تك لاين اينسرت ميكسر ببريد و بعد با زدن شرت كات كنترل آر از همه ي لاين هاتون رندر بگيريد.

majidd

Banned
30/5/10
9
1
0
سلام به دوست خوبمdj ibsb دمت گرم از راهنمایی تون من رفتم کرک اف ال رونسب کردم کارم درست شد برای save کردن فرمت flp دمت گرم از راهنماییتون

m_kh_music

عضو سایت
6/12/11
30
19
8
اهواز
سلام دوستان من مشکلی که دارم میخوام از کیک تو اف ال مونو اکسپورت بگیرم هر کاری میکنم نمیشه یکی کمکم کنه

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
سلام دوستان من مشکلی که دارم میخوام از کیک تو اف ال مونو اکسپورت بگیرم هر کاری میکنم نمیشه یکی کمکم کنه
دوستان بارها گفته شده در مورد اف ال تاپیک ویزه داریم.
ادامه بحث در این تاپیک
موضوع بسته خواهد شد.
https://www.persian-music.org/4263-کار-با-fl-studio-رفع-اشکال-و-سئوالات-159.html

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)