طرز رفتار یک خواننده (هنرمند)

شروع موضوع توسط Black_life ‏19/7/15 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک طرز رفتار یک خواننده (هنرمند) تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. Black_life

Black_life عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    سلام دوستان عزیز،عیدتون مبارک!!!
    بنظر شما یک هنرمند وقتی زیاد با مردم سروکار داره ، و مثل بقیه افراد عام رفت و آمد زیادی توی جامعه داره ، رفتارش باید چگونه باشه ؟ چون همش نگاه میکنن و با همدیگه حرف میزنن ، هر کی گفت بیایید عکس بگیریم عکس میگیرید ؟ آیا رفت و آمد زیاد شخصیت خواننده رو پایین نمیاره ؟
    کلا میخوام بدونم باید چجوری رفتار کنیم ، چون نمیخوام با کم تجربه گیم زحمات چندین سالمو هدر بدم ، باید الگو باشیم واسه بقیه ...
    پیشاپیش از عزیزانی که پاسخ میدن ممنونم

2. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,543 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. Black_life

Black_life عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    ممنون عزیز!
    این سایت در مورد فن سخنرانیه فکر کنم ، قبلا زیاد بهش سر میزدم

4. Soheil Monfared

Soheil Monfared عضو سایت هنرمند

شغل :
    MusicProducer/SoundEngineer
    امتیازات:
    +1,220 / 6 / -5
    نرم افزار:
    ableton, nuendo, protools, reason
    بنظرم نه زیاد خشک...:meh-56::shifty-66::meh-56:

نه زیاد راحت...:hilarious-10:

عکس گرفتنم یه چیز شخصیه...:snaphappy-79:

به شخص بستگی داره...;)

ولی با این حرکت خیلی حال میکنم...!!!:facepalm-7:
    :smuggrin-61::smuggrin-61::smuggrin-61:

5. ویلیام نیری

ویلیام نیری کاربر با تجربه عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +962 / 1 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    درخت هرچه پربار تر،سرش پایین تر
    افتادگی آموز اگر طالب خیری/هرگز نخورد آب ،زمینی که بلند است
    واقعا فکر می کنید یک هنر مند "برتر"از بقیه است؟بدا به حال کسی که اینطور فکر کند.هنر مند چیزی داره که بقیه ندارن.اما خیلی از بقیه هم (احتمالا)چیزایی دارن که هنرمند نداره.شاید یکیش همون تواضع باشه.منتهی دارایی های هنرمندو همه می بینن اما دارایی های یک فرد عادی رو (مث گذشت ،فداکاری و ...)رو بقیه نمی بینن.بحثش مفصله.مثل بحث هدفون های open و close میمونه که فرهود عزیز گذاشتن.هر کدوم یه خوبیها و یه بدیهایی دارن.اتفاقا همون چیزی که باعث نقطه قدرتشونه موجب نقطه ضعفشون هم هست.پس مهم اینه که در نظر بگیریم برای چه کاری میخوایم ازشون استفاده کنیم.هنر مندها نقاط قوت و ضعف زیادی دارن.اما نقاط قوتشون boldشده ولی این نزدیکانشونن که نقاط ضعفشون رو می بینن.همه اینارو گفتم که بگم این جمله شما:"آیا رفت و آمد زیاد شخصیت خواننده رو پایین نمیاره ؟" درست نیست.اگه شخصیت هنر مند ساختگی و ظاهری باشه اینجوری میاد پایین واگه واقعی باشه اینجوری میره بالا.چیزی که مردم عاشقشن تواضعه(به شرطی که واقعی باشه)چیزی که ازش منزجرن تکبر و غروره.حضرت مسیح می فرماید:اگر میخواهید بزرگ شوید ابتدا باید کوچک شوید(یعنی متواضع شوید).هنر مند با بقیه عکس میگیره چون جزوی از بقیه است.فقط با یک سری تفاوت:نه "بهتر "از بقیه.

• خوشم اومد خوشم اومد x 7
  6. Black_life

Black_life عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    وقتی وارد دانشگاه میشم همه میان عکس بگیرن
    میمونم که چیکار باید بکنم ، نگیرم ناراحت میشن خب ، منم باید زود برسم سرکلاس ...

7. Black_life

Black_life عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    حرفاتون درسته عزیز!
    ولی خب ، بقیه که همچین نظری راجع به هنرمند ندارن ، اونو از بقیه ی افراد متفاوت میدونن ، من بخدا خودمو مثل بقیه ، آدم عادی فکر میکنم ، ولی از رفتارشون یه جوری میشم ، مجبور میشم جلوشون یه جورایی نقش بازی کنم ، هر کاری بکنیم هنرمند توی جامعه جایگاه خودشو داره،

8. ویلیام نیری

امتیازات:
    +962 / 1 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    چه نقشی بازی میکنین؟من که زندگی خودمو میکنم.به کسی هم کاری ندارم

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  9. Black_life

Black_life عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    منم به کسی کاری ندارم ، یعنی میگم خودشون این حسو منتقل میکنن که ازشون ما برتریم ، شاید هم بخاطر علاقه ایه که نسبت به هنرمند دارن ، چون وقتی یکیو واقعا دوست داریم سعی میکنیم همه جوره حمایتش کنیم ، منم بخاطر همین این سوالو کردم ، چون نمیخوام نه اونا از دستم ناراحت بشن و نه من از کارام بمونم
    ولی متاسفانه دوستان جواب قانع کننده ای ندادن

10. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,543 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    این چیزی که شما دنبالش هستید اسمش " پرستیژ " هست. نمیتونید بخرید یا از جایی تهیه کنید. بلکه اکتسابی هست باید در طول زمان بدست بیارید.

روشهای زیادی هست . با افزایش مهارتها و خوندن رمان و یا ( هر چیزی که به خصوصیات شما نزدیکتر هست )‌و همچنین گفتگو و ‌اشنایی با افرادی از همون تیپ شخصیت خودتون رو بسازید . سخت هست ولی غیرممکن نیست . کسانی که متفاوت هستند و ومتفاوت فکر مکینند معمولا چندین سال در دنیای دیگری زدگی میکنند و شخصیت متفاوت خودشون رو ساختند ( هپروت رو عرض نمیکنم ) و به سبب همون زندگی ذهنی اخلاق و منش خودشون رو در همون قالب فرو بردند و به هیچ وجه به روزمرگی قبلی بر نمیگردند.

پس در نتیجه هرکسی به سبب اخلاق و طرز فکر شخصیت منحصربفرد خودش رو داره. مثلا اقای X ذن و یوگا کار میکنه و فکر فیلسوفانه و عارفانه داره و برعکس ایشون هم کسی مثل استیو جابز مهندس هست . و گفتگو با هردو شخصیت برای کسی که در تخصص دیگری هست بسیار دشوار هست . و هر دو داراشی شخصیت بالای خودشون هستند و به سبب همون تفکر خودشون رو از لابلای عوام و روزمرگی که همگان دچارش هستند بیرون کشیدند. و میبینید که هر دو شخص در جامعه بسیار مورد قبول و احترم هستند.

اون لینکی که فرستادم مربوط به سایت خانوم علومی یکی از پرزنترهای بزرگ ایران هست که میتونید در اون کمی با این خصوصیات اجتماعی و... آشناتر شوید. همانطوری که گفتم این داستان فراتر از یک پاراگراف و یک گفتگوی دوستانه است و باید سالها یا حداقل ماهها تلاش کنید. سخت هست ولی غیرممکن نیست .

موفق باشید.

11. Black_life

Black_life عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    ممنون از توضیحاتتون دوست عزیز!
    دوست دارم دوستان دیگه هم از تجربیاتشون واسم بگن ممنون میشم

12. Great_B

Great_B عضو سایت

امتیازات:
    +409 / 0 / -0
    من چیزی که خودم بهش رسیدم اینه که اینجور مسائل چیزی نیستن که دیگران به شما بگن. چون اونوقت اون کسی که تو خیابون راه میره شما نیستید همون دیگرانن!! شما بهترین حالتش اینه که خودتون با اخلاقیات خودتون باشید. نه چیزی بیشتر نه کمتر.
    البته همه انسان ها به یه طریقی سعی میکنن وضعیت خودشونو از هر لحاظ ارتقا بدن (مثلا" مهارت های اجتماعی). اما این نباید باعث بشه که بدون اینکه به یه چیزی دست پیدا کنید سعی کنید خودتونو اونجوری جلوه بدید. چون مردم به مرور زمان میفهمن شما دارید نقش بازی میکنید.

از نظر من سوال (من چطوری باید باشم) یکمی اشتباهه. خودتون باید تلاش کنید و به نتیجه ای برسید که باهاش راحتید.

موفقـ باشید

13. ویلیام نیری

امتیازات:
    +962 / 1 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    خب بگین ببخشید شرمنده من الان باید برم سرکلاس اگه میشه وقتی برگشتم عکس بگیریم.اگه فک میکنین یادتون میره بگید اینم مثلا شماره ام بم لطفا بادآوری کنین.اینا کارسختی نیستن.فک کنم مشکل شما یه چیز دیگه است.من هنوز نفهمیدم

14. Arsalan 794

Arsalan 794 عضو سایت

شغل :
    خواننده و آهنگساز
    امتیازات:
    +431 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    خوشا به حالت ...

15. Black_life

Black_life عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    سلام دوست خوبم
    من منظورم چیز دیگه ای بود ، یعنی میگم وقتی با همچین موردی روبرو میشید چیکار میکنید ؟
    چون دوستان با تجربه ی زیادی اینجا حضور دارن واسه همین پرسیدم ، اینطور هم نیست که من طرز برخوردم با افراد رو بلد نباشم ، میخوام برخوردم حرفه ای تر باشه همین ...

16. Black_life

Black_life عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    مشکل من اینه که زیاد با مردم رفت و آمد دارم ، چون مجبورم ، مثلا دانشگاه باید برم نمیشه که نرم ، باشگاه و خیلی جاهای دیگه
    هم همینطور ...

17. Black_life

Black_life عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    خیلی لذت داره ... گفتم که در جریان باشی:smile:;)
    ولی هر چیزی که از حد بگذره به مرور زمان بی مزه میشه

18. Great_B

Great_B عضو سایت

امتیازات:
    +409 / 0 / -0
    اتفاقا" برای همین میگم. هر کس یه راه حل داره برای این شرایط که با شخصیت خودش سازگار هست. برای همین نمیشه از راه حل های دیگران برای مدت طولانی استفاده کرد. 100% مسئله شخصی هست.

19. kamran_omega

kamran_omega عضو سایت

امتیازات:
    +102 / 1 / -10
    نرم افزار:
    cubase
    ببخشید ولی باید یکم رک بگم یکی از اشتباهات احمقانه ی آدمها اینه که فکر میکنن اگه هنری دارن الگوی رفتاری هستن برای دیگران بخصوص هواداراشون اونطرف قضیه هم بعضی طرفدارای احمق هستن که فکر میکنن هنرمند مورد علاقشون رو باید الگوی رفتاری خودشون قرار بدن.تا کی باید این جمله کلیشه ای رو بشنویم که هنرمند یا ورزشکار یا هر آدم مشهوری الگوییست برای جوانان!! تهوع آوره!من اگه از یه هنرمند خوشم میاد این فقط مربوط به هنر اون فرده نه شخصیتش اگه از تخصص و تکنیکش خوشم بیاد به لحاظ تکنیکی میتونم اونوالگوی خودم توی کارهام قرار بدم البته با حفظ شخصیت و درک خودم.الگوی اخلاقیه من نباید یه شخص باشه صرفا به خاطر هنری که داره.

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  20. Soheil Monfared

Soheil Monfared عضو سایت هنرمند

شغل :
    MusicProducer/SoundEngineer
    امتیازات:
    +1,220 / 6 / -5
    نرم افزار:
    ableton, nuendo, protools, reason

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...