طرز باز کردن یک پلاگین در چند ترک Midi

شروع موضوع توسط Mohamad.K ‏9/4/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک طرز باز کردن یک پلاگین در چند ترک Midi تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    کسی از دوستان میدونه در پروتولز چگونه میشه یک پلاگین رو توی چند ترک میدی باز کرد ؟ مثلا بر فرض مثال
    یه پلاگین Omnispher دارم 3 ترک Midi دارم یک ترک Instrument حالا من توی Instrument پلاگین Omnispher رو باز کردم در کانال 1 پلاگین یه سازی رو انتخاب کردم حالا میخوام در Midi Track 2 از همون پلاگین در کانال 2 یه ساز دیگه انتخاب کنم . :smile (23): کسی میتونه راهنمایی کنه مرسی:smile (75):

2. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    نمیدونم چرا چند وقتی هست دوستان کم لطف شدن و پاسخ بنده رو نمیدن چه از طریق پست چه از طریق پیام خصوصی . شاید سر دوستان شلوغ هست . به هر حال اگر دوستان لطف کنن ممنون میشم اگرم نه که هیچ

3. kaveh79

kaveh79 عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +304 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar, soundforge
    خيلي دلم ميخواست كمك كنم محمدجان ولي متاسفانه از پروتولز چيزي نميدونم و طبق قانون شماره 9 بايد سكوت كنم. از پروتولز كارها خصوصي بپرس يا توجهشونو به تاپيكت جلب كن. مثل آقاي اميد محبي.

اميدوارم زود به جواب برسي.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    مرسی کاوه جان . از دوستانی که Protools کار هستن دعوت به راهنمایی میشه :smile (70):

5. Amir_Ak

Amir_Ak عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, protools, sonar
    شما چند تا instrument track میسازی. بعد رو یکیشون پلاگین رو باز میکنید. بعد توی میکسر تو قسمت تنظیم instrument (این قسمت بالای insert ها قرار داره، اگر hide بود باید بالای insert کلیک راست کرده و فعالش کنید) midioutput هر لاین رو روی ورودی پلاگین مورد نظر قرار بدید.

بارگذاری...