طرحهايي براي ميزهاي استوديو

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
سلام

دوستان در اين سايت شما ميتونين مدلهاي مختلفي از ميزهاي ويژه استوديو ببينيد البته تو ايران كه پيدا نميشه اما ميتونين با استفاده از طرحهاش و رجوع به يه نجار يا mdf كار ماهر براي خودتون بسازين.

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

30/5/10
36
15
0
استاد لطف کردین . اما این میزایی که من دیدم در توان ما نیست . ولی برای الگوبرداری خوبه . اگه لطف کنید و یه سایت ایرانی معرفی کنید که قیمتاش مناس باشه ممنون میشم.

23/2/10
377
318
63
IRAN
خیلی جالب بود
اما آیا واقعاً تجهیزات اینطوری لازمه؟ آخه شما که خودتون استاد کارهای هنری و موسیقی هستین، بیشتر کارها در کامپیوتر انجام میشه.
البته برای میدی کنترلر و بقیه تجهیزات تا حدی لازمه واقعاً.

ایمان احمدزاده

مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران
تیم مدیریت
مدیر ارشد
خیلی جالب بود
اما آیا واقعاً تجهیزات اینطوری لازمه؟ آخه شما که خودتون استاد کارهای هنری و موسیقی هستین، بیشتر کارها در کامپیوتر انجام میشه.
معمولاً میز کار مرتبط حس خوبی برای کار به شما میده
همچنین اگه بسته به اندازه های مورد نیاز شما ارتفاع و طول و عرض انتخاب بشه میتونه به راحتی کار شما کمک کنه

من زمانی که پایه های مانیتورامو میساختم دقیقاً با اندازه ی مانیتورها و ارتفاع اون رو با گوشهام تنظیم کردم و الآن هم واقعاً راضی هستم

Sina.d

عضو سایت
VIP
5/4/10
263
121
43
نروژ
این هم عکس دقیق با سایزبندی کارخانه ای از چند مدل دیگه که خیلی راحت تر میشه ساختشون

Pic 2.jpg
pic1.jpg
pic 3.jpg
60_1811338860.jpgPic1.gif
Pic1.gif

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
خیلی جالب بود
صد البته
وقتی شما میزی رو مناسب با فضای استودیوتون طراحی و اجرا کنید میتونید از فضاتون بهترین استفاده و ببرید.
و همه چیز راحت و دم دستتون باشه
طرحی که من دارم برای میز کارم طراحی میکنم بسیار زیبا خواهد بود و البته مناسب با تجهیزاتم.
چیزی شبیه به این میز البته با سایز اتاقم و میکسر هم درون میز قرار خواهد گرفت :
sd.jpg

Hossein Rezaei

تیم مدیریت
مدیر کل
8/3/10
393
637
93
چیزی شبیه به این میز البته با سایز اتاقم و میکسر هم درون میز قرار خواهد گرفت :
سایز این عکس تغییر یافته است برای مشاهده سایز اصلی اینجا کلیک کنید 763x572 پیکسل
درود
آقا امید قیمت ساخت همچین میزی تقریبا چقدر در میاد ؟
یا اگه به طور آماده تهیه بشه ؟‌

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
ارادت داریم
شما که در دوبی تشریف دارید سری به شرکت mediacast بزنید و بروشوورهاشون رو ببینید.
خودم اونجا دیدم که چندین مدل رو دارند ( البته سفارشی ) که بسیار خوب بودند. اما قیمتشون خاطرم نیست.
در ایران و بندرعباس همچین میزی که البته کمی هم بسته به نوع مکان من و تجهیزهاتم تغییرات درش دادم.
توسط یکی از دوستان نجارم بین 400 تا 500 هزارتومن قیمت داده شده.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
آخرین ویرایش:

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
ویرایش:
این سایت رو هم یکی از دوستان معرفی کرد که طرحهای خیلی خوبی داره
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

و باعث شد که از طرح خودم که عکس زیر هستش کمی دل سرد بشم و بگذارم بیشتر بررسی و تحقیق کنم.
طرحی که من مد نظر داشتم این بود که البته مناسب با متراژ استودیوم ساخته بشه

فایل های ضمیمه

24/7/09
261
116
43
studio qashqai
خیلی وقت بود منتظر این جور تاپیک ها بودم . ممنون از آقای محبی .
کسی اگه دوست داشت من طرح سه بعدی میزی که به استودیو اون بخوره رو براش میزارم
البته با اطلاعتی که از طراحی دکوراسیون دارم .
دوستان اگه مایل بودند همینجا پلان یا تصویری از اتاقشونو برام بزارن کافیه.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
خوب بالاخره بعد از حدود 2 هفته ما هم تمامی کارهای مربطو به تعویض میز جدید و خلاصه کلی تغییر دکوراسیون و حتی اصلاح عایقهای اتاق سکوت رو به اتمام رسوندیم ( البته فقط بخشی از اتاق سکوت مونده که انشالله فردا تموم خواهم کرد )
فعلا این عکسها رو ببینید.

download.php?img=2063.jpg

و این هم عکسی از میز کیبورد جمع شده :

download.php?img=2064.jpg

به دوستان توصیه میکنم حتما هر از چند وقتی تغییر دکوارسیون بدید تو روحیه ادم خیلی تاثیر داره

Hamed_abdollahi

هنرمند
عضو سایت
20/8/11
694
377
63
مشهد
باسلام................واقعا زیبا طراحی کردین میزتونو و نور پردازیها رو..........به خصوص نورهای زرد رنگی که پشت سیستمتون هس.........ولی اگه مانیتور هاتونو یکم پایینتر در میاوردین زیباتر میشد..............اگه میشه از دد روم هم عکس بذارین ممنون.......

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
باسلام................واقعا زیبا طراحی کردین میزتونو و نور پردازیها رو..........به خصوص نورهای زرد رنگی که پشت سیستمتون هس.........ولی اگه مانیتور هاتونو یکم پایینتر در میاوردین زیباتر میشد..............اگه میشه از دد روم هم عکس بذارین ممنون.......
مرسی دوست عزیز
همه چیز مناسب با نوع و نجوه و ارتفاع صندلی طراحی شده و هنوز هم به راحتی و به سهولت با کم و زیاد کردن ارتفاع صندلی میشه راحتتر کار کرد.
نورها هم همه led های فوق العاده کم مصرف و دارای نور ملایم هستند.
اتاق سکوت هنوز کمی کار داره که انشالله امروز تمام خواهد شد و عکسش رو قرار خواهم داد.
نصب فومهای عایق برای برطرف کردن برخی نقاط معیوب که قبلا مشخص شده مونده

Hamed_abdollahi

هنرمند
عضو سایت
20/8/11
694
377
63
مشهد
ممنون از شما اقای محبی که بحث جالبی رو شروع کردید و امیدوارم دوستان استقبال کنند
یه خواهش از دوستان دارم و این است که هرکسی عکس از استدیو و محل کارش داره بذاره تا با استفاده از ایده ها و طرحهای شما دوستانی که درحال اساخت استدیو و میز یا هرچیزه دیگه ای هستند طرح والگوبردارند..
پیشاپیش ممنون ..............

11/4/12
1,603
334
83
QOM CITY
سلام.ببخشید یه سوال دارم.من دقیقا متوجه نشدم چه میزی بسازم.چندتا سوال دارم لطفا یکی کامل جوابمو بده دقیق.
1-من یه ارگ یاماها 1000 دارم که طولش 97 سانتیمتره و عرضش 40 ساتیمتر.البته این زیاد مهم نیست.میخوام اول بدونم که منی که ارگم پایه داره و پایش تنظیم میشه نسبت به ارتفاع دلخواه آیا نیاز هست که ارگ و روی میز بزارم یا میزی سفارش بدم که روش ارگ و بزارم؟آخه میدونید چیه؟من موندم باید ارگ کجای بدن من قرار بگیره؟چون بالاخره شرایط نشستن و راحتی خیلی مهمه که من خسته نشم پشت میز.
سوال بعدیم اینه که صندلی باید چرخ دار بگیرم یا معمولی باشه؟
یه سوال دیگم دارم اینکه موس و کیبورد بهتره زیر ارگم قرار بگیره یا روی ارگ.لطفا دقیق بگین

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
نیاز هست که ارگ و روی میز بزارم یا میزی سفارش بدم که روش ارگ و بزارم؟آخه میدونید چیه؟من موندم باید ارگ کجای بدن من قرار بگیره؟چون بالاخره شرایط نشستن و راحتی خیلی مهمه که من خسته نشم پشت میز.
سوال بعدیم اینه که صندلی باید چرخ دار بگیرم یا معمولی باشه؟
یه سوال دیگم دارم اینکه موس و کیبورد بهتره زیر ارگم قرار بگیره یا روی ارگ.لطفا دقیق بگین
اگه موقعیت فعلی براتون خوبه نیازی نیست که هزینه بیشتر بکنید.
صندلی چرخدار به مراتب بهتره از صندلی معمولی
بهتره ماوس و کیبورد روی میز و با فاصله مناسب قرار بگیره تا مزاحم نوازندگی نشه

11/4/12
1,603
334
83
QOM CITY
استاد ازتون ممنونم اما من هنوز برام جای سواله که من دقیقا باید چیکار بکنم؟آیا نیاز هست ی میز سفاش بدم یا یه میز معمولی باشه؟ببینید من میخوام ارگ یه جورایی تقریبا روی پاهام در حال نشسته قرار بگیره تا راحت باشم برای نواختن و موس و کیبورد هم روی اون باشه تا دیگه نیازی به عقب و جلو شدن نداشته باشم.بدجور ذهنم و مشغول کرده.و یه سوال دیگه اینکه میخوام مانیتورینگام و روی پایه باند قرار بدم آیا کار اشتباهیه؟آخه رفتم یه فروشگاه که گفت باید زیر مانیتورینگت و سوراخ کنی و براش جای پایه درست کنی و رو پایه قرار بدیش.