آخرین ارسال‌ها

طراحی گرافیکی توالی نت ها در قالب یک ساعت انالوگ

Farhad76

عضو سایت
31/1/14
409
22
Sweet Spot
یکی از عمده مشکلاتی که اکثر نوزاندگان تازه کار با ان مواجه هستند،ضعف در سریع گام عوض کردن و یا به عبارتی ترانز پوز کردن از یک گام به گام دیگر میباشد!مثلا نوازنده قصد دارد اکورد Am را دو پرده پایین تر بیاورد و به نسبت ان میبایست اکورد های دیگر گام را دو پرده پایین تر بیاورد،،برای بعضی از افراد که کمی دشوار است که سریع و به صورت ذهنی تمام اکورد ها را دو پرده پایین بیاورند،، اما به کمک #دایره_توالی_نت_ها این کار به سادگی مسیر خواهد بود! شاید پیاده کردن این دایره در قالب شماتیک یه ساعت انالوگ بتواند سریع تر در ذهن هنرجو جای بگیرد و ملکه ذهن وی شود وحتی بتوان از ان به عنوان یک ساعت زیبا در محیط استودیو ها و اموزشگاه و... استفاده کرد،افتخار این رو دارم که این کارو رو شاید برای اولین بار انجام میدم،و نسخه #ازمایشی این ساعت رو تقدیم نگاهاتون میکنم،، قصد دارم با تکمیل کردن دیگر جزئیات که کمک بیشتری به هنرجو کند این دایره را به صورت یک ساعت واقعی چاپ و به تولید برسانم،، امید که طرحی موفق و مفید باشد. #فرهادگرافیک

فایل های ضمیمه

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,255
34
Vengeance Land
خیلی ایده جالبی بود...
اگه دایره پنجم هارو هم بتونی طراحی کنی برای کاربرای حرفه ای تر خیلی خوب میشه...

Farhad76

عضو سایت
31/1/14
409
22
Sweet Spot
سپاس از توجه شما،که همیشه نسبت به بنده لطف داشتید:wink:
ایده گنجاندن دایره پنجم ها هم بسیار ایده خوبی هست;)
فقط امیدوارم که شلوغ کاری نشه،،این طور که تو ذهنم هست فکر کنم یک هکتاری زمین بخوام:joyful-54::biggrin:

Yo3fM

هنرمند
کاربر با تجربه
24/2/16
680
سلام. ببخشید من متوجه هدفتون از اینکار نمیشوم! این ساعت چه کمکی به نوازنده میکنه و چگونه به کار گرفته میشه؟!

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,206
البته هزارها از این ساعت ها و تابلوها هست پس این ایده خیلی قدیمی هست . تنها کار جدید این هست که خود ساعت رو کسی تو ایران با این عکس ها به بازار بیاره با قیمت خوب.

فایل های ضمیمه

بالا