طراحی گرافیکی توالی نت ها در قالب یک ساعت انالوگ

Farhad76

عضو سایت
31/1/14
408
328
63
22
Sweet Spot
نرم افزار
FLstudio, StudioOne
یکی از عمده مشکلاتی که اکثر نوزاندگان تازه کار با ان مواجه هستند،ضعف در سریع گام عوض کردن و یا به عبارتی ترانز پوز کردن از یک گام به گام دیگر میباشد!مثلا نوازنده قصد دارد اکورد Am را دو پرده پایین تر بیاورد و به نسبت ان میبایست اکورد های دیگر گام را دو پرده پایین تر بیاورد،،برای بعضی از افراد که کمی دشوار است که سریع و به صورت ذهنی تمام اکورد ها را دو پرده پایین بیاورند،، اما به کمک #دایره_توالی_نت_ها این کار به سادگی مسیر خواهد بود! شاید پیاده کردن این دایره در قالب شماتیک یه ساعت انالوگ بتواند سریع تر در ذهن هنرجو جای بگیرد و ملکه ذهن وی شود وحتی بتوان از ان به عنوان یک ساعت زیبا در محیط استودیو ها و اموزشگاه و... استفاده کرد،افتخار این رو دارم که این کارو رو شاید برای اولین بار انجام میدم،و نسخه #ازمایشی این ساعت رو تقدیم نگاهاتون میکنم،، قصد دارم با تکمیل کردن دیگر جزئیات که کمک بیشتری به هنرجو کند این دایره را به صورت یک ساعت واقعی چاپ و به تولید برسانم،، امید که طرحی موفق و مفید باشد. #فرهادگرافیک

فایل های ضمیمه

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,256
2,084
113
34
Vengeance Land
نرم افزار
ableton, protools, reason, wavelab
خیلی ایده جالبی بود...
اگه دایره پنجم هارو هم بتونی طراحی کنی برای کاربرای حرفه ای تر خیلی خوب میشه...

Farhad76

عضو سایت
31/1/14
408
328
63
22
Sweet Spot
نرم افزار
FLstudio, StudioOne
سپاس از توجه شما،که همیشه نسبت به بنده لطف داشتید:wink:
ایده گنجاندن دایره پنجم ها هم بسیار ایده خوبی هست;)
فقط امیدوارم که شلوغ کاری نشه،،این طور که تو ذهنم هست فکر کنم یک هکتاری زمین بخوام:joyful-54::biggrin:

• عالیه!

Yo3fM

هنرمند
کاربر با تجربه
عضو سایت
24/2/16
676
937
93
نرم افزار
StudioOne
سلام. ببخشید من متوجه هدفتون از اینکار نمیشوم! این ساعت چه کمکی به نوازنده میکنه و چگونه به کار گرفته میشه؟!

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,188
1,655
113
نرم افزار
protools
البته هزارها از این ساعت ها و تابلوها هست پس این ایده خیلی قدیمی هست . تنها کار جدید این هست که خود ساعت رو کسی تو ایران با این عکس ها به بازار بیاره با قیمت خوب.

فایل های ضمیمه