آخرین ارسال‌ها

ضبط وکال در خانه با امکانات خیلی بد

• شروع کننده موضوع bahy
  • تاریخ شروع
17/12/16
7
28
سلام دوستان. بهمن هستم.
من یک میکروفون ساده ی رومیزی دارم.
البته واقعا صدا رو خوب ضبط می کنه. تنها مشکل من با این میکروفون اینه که یه صدای بوق مانندی در صدا وجود داره. صدای هوا نیستا. ینی علاوه بر صدای هوا این هم توش هست.

وضع مالی هم خوب نیست که بتونم مایک ردیف بگیرم. پس بهم بگید چطوری این صدای بوق رو ازش بردارم. انقد بده که با نویز گیری هم نمیره. مرسی.
اگه متوجه نشدید بگید تا یه نمونه بگیرم بفرستم.

17/12/16
7
28
سلام. ببخشید الان که تست کردم فهمیدم به اون بدی ای که فکر می کردم نبوده ولی باز هم میخوام بهتر از این شه. این دو تا فایله که فرستادم. یکیش با ساند درکوردر ویندوز هستش یکی هم با ادیسون توی اف ال. مرسی.

فایل های ضمیمه

Ramtin Shabanian

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
11/4/10
2,004
28
G Studio
دو نوع نویز توی کارتون من شنیدم یکیش نویزی که حالت گز گز کردن داره و معمولا به خاطر نوسانات برق چنین نویز هایی پیش میاد.
صدای نویز دیگه هم تک تک صداهایی بود که میشه ناشی از هر چیزی باشه.

پیشنهاد من اینه که این کارا رو انجام بدید همین مایک رو با یه کابل دیگه بعدا با یه کارت صدای دیگه تست کنید ببینید برطرف میشه اگر بر طرف شد که مشکل از مایک نیست و میتونه مشکل امپ کارت صدا هم باشه یا مشکل کابل باشه یا جاییی که کابل عبور کرده به هر حال سعی کنید شرایط مختلف رو امتحان کنید تا ببینید مشکل از چیه و برطرفش کنید.

17/12/16
7
28
متاسفانه شرایط تغییر سخت افزار رو ندارم.
ببینید تو همه ی نرم افزار های اون گز گز نیست. فقط توی اف ال هستش. یه خاطر فرکانسی چیزی نیست؟ ASOL استفاده میشه توی اف ال. تنظیماتشو باید عوض کنم؟

Ramtin Shabanian

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
11/4/10
2,004
28
G Studio
زود تر میگفتید توی نرم افزار های دیگه ندارید این مشکلو !!!!
پس مشکل از ASIO باید باشه. یه ورژن دیگه از درایور کارت صداتون رو از اینترنت دانلود کنید تست کنید. بافر هم کمی بالاتر ببرید 512 یا 1024 بزارید و تست کنید

17/12/16
7
28
اوکی.مرسی.امتحان می کنم جواب می دم.
[doublepost=1482140775,1482136952][/doublepost]نمیشه....... ولی با اودیشن به یه نتیجه ی مناسبی رسیدم. پس فعلا با اون کار می کنم. ممنون از وقتی گذاشتی رامتین جان.

16/5/17
2
24
دوستان برای رکورد وکال رپ و گاها پاپ چه میکروفونی رو پیشنهاد میدین ؟؟؟ خودم نظرم روی rode و audio technica هستش. سقف بودجه یک میلیون تومان. پیشاپیش خیلیم ممنونم ازتون.

بالا