ضبط صدا برای سی دی آموزشی ( خواهشا راهنمایی کنید )

شروع موضوع توسط baz ‏21/11/12 در انجمن Microphone ( میکروفن ها )

تاپیک ضبط صدا برای سی دی آموزشی ( خواهشا راهنمایی کنید ) تالار Microphone ( میکروفن ها ) در persian-music.org.

1. baz

baz

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام بچه ها

من می خوام چند تا عنوان آموزشی درست کنم

یه لپ تاپ دارم یه میکروفن از نوع IC Recorder Sony

همه شما سی دی آموزشی دیدید من می خوام صدایی بگیرم که تو این مجموعه ها می شنوید به این صورت که خیلی بسته و با کیفیت هست هیچ صدای اضافه ای داخلش نیست

طبیعتا یه شرکت کوچک که دو سه تا مجموعه زده نه استودیو داره نه تجهیزات حرفه ای ولی صداش خیلی با کیفیت و خوبه

من مشکلم اینه :

اول اینکه اگر IC Recorder Sony رو با USB وصل کنم خاموش میشه و فقط شارژ میشه نمی تونم مستقیم ضبط کنم آیا راهی هست که روشن بموه برای ضبط ؟

من تنظیماتش رو مثل گرفتن نویز و ... فعال کردم تو یه اتاق 9 متری هستم وقتی صدا رو ضبط می کنم یه صدای مثل هیییییییس هم ضبط میشه هر چی لازم برقی و ... هست خاموشه

تو کمدم رفتم ضبط کنم باز این صدا هیس هست

وقتی صحبت نمی کنم صدا بیشتره وقتی صحبت می کنم صدا هیس کمتر میشه

بعد از انتقال صدا به کامپیوتر با نرم افزارهای مختلف نویزم میگیرم ولی اون چیزی که تو این مجموعه های اموزشی است نمیشه

خواهشا بهم بگید من چیکار باید کنم این میکروفون های USB ارزونترینش چند میشه تا 100 تومن میشه دست دوم گرفت ؟ مشکلم با اون حل میشه ؟

چطوری می تونم صدام رو مثل صدایی کنم که تو سی دی های آموزشی ضبط میشه ؟؟؟

دیگه دارم کم میارم سر قضیه صدا

کلی خرج کردم اینجاش موندم دیگه بریدم حتی لپ تابم رو با کابل بردم بیرون اتاق که صدای فن مزاحم نشه

ممنون میشم قدم به قدم راهنماییم کنیم تا به اون صدای مربوط به سی دی آموزشی برسم

با تشکر

بارگذاری...