آخرین ارسال‌ها

ضبط صدای پیانو دیجیتال با کیفیت بالا

29/3/16
109
sKy
سلام،
میخواستم صدای پیانو دیجیتال را با کیفیت بالا ضبط کنم، کیفیتی که با خود پیانو ضبط میکنم اونی میخوام نیست،

باید چکار کنم؟ ( صدای وی اس تی و اینا نمیخوام باشه، میخوام صدای خود پیانو باشه که مستقیما ضبطش میکنم، باید چکار کنم؟ از چه برنامه ای برای ضبط صدا باید استفاده کنم؟

mohammad rezaa

هنرمند
کاربر با تجربه
عضو سایت
30/8/14
645
29
مشهد
سلام،
میخواستم صدای پیانو دیجیتال را با کیفیت بالا ضبط کنم، کیفیتی که با خود پیانو ضبط میکنم اونی میخوام نیست،

باید چکار کنم؟ ( صدای وی اس تی و اینا نمیخوام باشه، میخوام صدای خود پیانو باشه که مستقیما ضبطش میکنم، باید چکار کنم؟ از چه برنامه ای برای ضبط صدا باید استفاده کنم؟
سلام ممنونم که من رو دعوت کردین اما اطلاعات کافی ندارم در این زمینه.
بستگی به سازتون داره که ورودی و خروجی میدی یا usb داشته باشه.اگه داره میتونین از کارت صدا و یک نرم افزار میزبان(کیوبیس سونار و ...) برای رکورد صدا انتخاب کنید.البته صداهای خود ساز دیجیتال در مقایسه با وی اس تی های خوب حرفی برای گفتن نداره و پیشنهاد میکنم از وی اس تی استفاده کنید.
به هر حال برای رکورد با کیفیت بالا به تجهیزاتی مثل کارت صدا نیاز دارین.

29/3/16
109
sKy
سلام ممنونم که من رو دعوت کردین اما اطلاعات کافی ندارم در این زمینه.
بستگی به سازتون داره که ورودی و خروجی میدی یا usb داشته باشه.اگه داره میتونین از کارت صدا و یک نرم افزار میزبان(کیوبیس سونار و ...) برای رکورد صدا انتخاب کنید.البته صداهای خود ساز دیجیتال در مقایسه با وی اس تی های خوب حرفی برای گفتن نداره و پیشنهاد میکنم از وی اس تی استفاده کنید.
به هر حال برای رکورد با کیفیت بالا به تجهیزاتی مثل کارت صدا نیاز دارین.
ممنون که جواب دادید، یعنی وی اس تی بهتره؟
[doublepost=1498319002,1498318965][/doublepost]من میخوام اکشن و پدال هم ضبط بشه

صفحه ما در اینستاگرام

بالا