آخرین ارسال‌ها

ضبط با کیفیت صدا با کمترین هزینه برای ضبط تمرینات شخصی، کلاسهای موسیقی..

Mohammad-R

عضو سایت
24/5/10
538
24
تهران
آقا کسی جدیدا قیمت zoom h2n رو نداره بده ما؟
و یه سوال فنی
zoom h1 از نظر کیفیت چقد متفاوته با h2n ?
قیمتش احتمالاً باید دوروبر 500 تا 600 باشه !!! شماره رو که دارید ! زنگ بزنید و قیمت دقیق بپرسید.

تست های هردو تو همین تاپیک هست !

اگه پیدا نکردید این ZOOM H2 :
(H2n هم که تو کل تاپیک صحبت و تستش هست !)
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

8/9/12
7
isf
سلام از دوستان ، ممنون بابت تاپیک خیلی خوبتون ، راستش یکم بین سونی pmc-m10 و h2n شک داشتم ، ممنون میشم شماره نمایندگی زوم را پ.خ کنید ، دست گل همه بروبچه های باحال سایت درد نکنه

8/9/12
7
isf
یه سوال دیگه دوستان ، بعد اینکه نقد های سونی و زوم رو خوندم (مدلهای h2n zoom , pcm-m10 sony) و سمپل هارو گوش دادم به نظرم اومد سونی قوی تر بود ، با توجه به اینکه الان تقریبا هم قیمت هستن فکر میکنید کدوم مناسب تر باشه ؟ نوازنده هستم و استفاده تخصصی من واسه رکورد ساز و دکلمه و کال هست . ممنون میشم راهنمایی کنین . واقعا مردد شدم

با سلام خدمت همه دوستان
لطفا آدرس نمایندگی فروش Zoom H4n را هم واسه این حقیر PM کنید
بنده هم مانند این دوستمون بین خرید Zoom H4n و ویس ریکوردر Sony مدل PCM-D50 مردد شدم ... پولش مهم نیست لطفا سوای مسئله مالی بفرمایید کدوم بهتره (برای ضبط همه چی می خوام)

8/9/12
7
isf
با سلام خدمت همه دوستان
لطفا آدرس نمایندگی فروش Zoom H4n را هم واسه این حقیر PM کنید
بنده هم مانند این دوستمون بین خرید Zoom H4n و ویس ریکوردر Sony مدل PCM-D50 مردد شدم ... پولش مهم نیست لطفا سوای مسئله مالی بفرمایید کدوم بهتره (برای ضبط همه چی می خوام)
دوست عزیز خوشبختانه شرایطی فراهم شد که بتونم بین سونی pcm-m10 و زوم h4n مقایسه ای انجام بدم . انتظار داشتم زوم کیفیت تفکیک صدای بهتری را ارائه بده ولی کاملا بر عکس بود . هر دو گزینه را برای تست به استودیوی یکی از بچه ها بردیم و یه رکورد با شرایط خوب از هر دو گرفتیم . امیدوارم در آینده فرصت بشه یه نقد کامل روی هر دو بنویسم ولی فعلا به اختصار بگم که :
رکوردر m10 سونی مدل جدیدتریه نسبت به d50 ، و d50 دیگه تولید نمیشه ، m10 قیمتش حدود 240 دلاره ، رکورد زوم h4n قیمتش در حدود 220 دلاره ،
کیفیت رکورد m10 و d50 خیلی به هم نزدیک ، و تفاوت قیمتشون به خاطر امکانات جانبیه ، پس به صرفه تره که m10 رو به جای d50 به عنوان گزینه مد نظر بگیرید .
بین زوم و سونی هم باید بگم اگه کیفیت رکورد مد نظرتونه ، قطعا سونی ، ولی اگه امکانات جانبی خوب مد نظر تونه قطعا زوم
امکانات جانبی که زوم را نسبت به سونی برتر میکنه :
1.ورودی میکروفون .... xlr
2.برای دوستانی که ساز میزنن ، هم مترونوم و هم تیونر داره دستگاه که برام جالب بود واقعا
3.قابلیت میکس همزمان 4 لاین ورودی رو داره ، البته قاعدتا چون پردازنده صوتی حرفه ای نداره ، نباید انتظار میکس حرفه ای ازش داشته باشین ، در حد آماتور بدک نبود
4.میکروفون های خارجیش جهت دار هستند

اما در پایان اضافه کنم که : 2 علت برای ارجحیت خرید سونی به جای زوم :
1.سونی سالهاست که یه برند حرفه ای در زمینه ی تجهیزات صوتیه و امتحانشو پس داده و کیفیتش واقعا یه سر و گردن از زوم بالاتر بود
2. (اون آدرسی که بچه ها معرفی کردن به عنوان نماینده زوم ، نماینده ی رسمی نیست ، صرفا یه شرکتیه که محصولات زوم و دیگر شرکت ها رو وارد میکنه ، لطفا به اشتباه این شرکت را نماینده ی زوم یا دیگر برند ها معرفی نکنید) ... زوم به خاطر اینکه نماینده ی رسمی توو ایران نداره ، قیمت هاش اصلا به صرفه نیست ، برای مثال هفته گذشته که برای قیمت کردن h2n تماس گرفتم ، بدون هیچ کدوم از لوازم جانبیش گفت 650 تومن!!! حالا بیاین یه حساب سر انگشتی بکنیم : قیمت واقعیه این محصول الان در آمازون 184$ هستش که اگه دلارو 2600 تومان هم در نظر بگیریم ، قیمت این محصول میشه 480 تومن !!! خوب حالا میمونه سود شرکت ، وقتی 650 تومنی که شرکت میگه را با 480 تومن مقایسه کنید ، نتیجه میگیرید این شرکت داره 170 تومن سود میکشه رو این محصول !!!!!!! :))))))
سوالی داشتید بازم در خدمتم

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
8/9/12
7
isf
امروز جمهوری قیمت گرفتم : sony m10 : 956,000 !!!!!!!!!! میتونین هضم کنین ؟!
240$ .... 956,000 تومن :smile (29):

پاسخ : ضبط با کیفیت صدا با کمترین هزینه برای ضبط تمرینات شخصی، کلاسهای موسیقی..

سلام. با تشكر از شما دوست عزيز
لطفا بزرگترين مشكلي كه شما در استفاده از zoom h2 داشتين را بفرماييد. نقطه ضعف اين دستگاه چيه؟

21/4/16
1
22
سلام به همگی دوستان . خواهش میکنم کمکم کنید . من میخوام رکوردر samsong yp vp2 رو بخرم اما هر چقدر گشتم نتونستم یه نمونه صدا ازش پیدا کنم . خیییییییییلی دو دلم تورو خدا هرکی میتونه یه نمونه صدا ازش بزاره ... مرسی

akhavan

کاربر با تجربه
9/9/12
1,683
39
Tehran
امروز جمهوری قیمت گرفتم : sony m10 : 956,000 !!!!!!!!!! میتونین هضم کنین ؟!
240$ .... 956,000 تومن :smile (29):
وقتی محصولی دسکانتینیو شود و خودتون هم میبینید که جایزین مناسب دیگری ندارد در نتیجه بازار سیاه بوجود می آید و قیمت غیرواقعی رو باید پرداخت کنید. اگر هم برند باشد که چه بهتر ! :)

6/10/19
1
سلام وقت بخیر
با توجه به فرمایش sabersea (اگه همه میکها( xy وms ) همزمان فعال بشه بصورت 360درجه صدابرداری میکنه )
منظور اینه که بصورت سه بعدی ضبط میشه؟ یعنی بعد از ضبط موقع گوش دادن با هدفون جهت صداها و فاصله شون به مرکز ضبط قابل تشخیصه؟ یا من اشتباه متوجه شدم!!

دلیل این سوالم اینه که یه فایل صوتی چند سال پیش شنیده بودم که توی یه آرایشگاه بود و صداها جوری شنیده میشد که انگار خودت توی آرایشگاه بودی و صداهارو بصورت سه بعدی کامل میشنیدی (فایل رو پایین آپلود میکنم)
خواستم بدونم این رکوردر هم با توجه به چند کانال بودنش میکروفنهاش به همین صورته یا نه.

فایل های ضمیمه

صفحه ما در اینستاگرام

بالا