ضبط استریو با لبتاب

شروع موضوع توسط Alijalali ‏15/6/15 در انجمن رفع اشکال ( troubleshooting )

تاپیک ضبط استریو با لبتاب تالار رفع اشکال ( troubleshooting ) در persian-music.org.

1. Alijalali

Alijalali عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    سلام
    اگه اینجا محل این سوال نیست معذرت میخام
    نمیدونستم دقیقا کجا باید بپرسم

من جدیدا یه لب تاب asus g56jk خریدم که کارت صدای realtek audio داره که نمیدونم انبورده یا جداست و ویندوز ۸.۱
    ورودی و خروجی صدا هم جداست. برعکس اکثر لب تاب های جدید
    اما مشکل من
    من میخام صدای میکسر رو به صورت استریو ضبط کنم
    ولی در قسمت recording فقط دو گزینه micriphone و sterio mix وجود داره(show diable و....زدم)
    وقتی با کابل صدا میدم به لب تاب و همزمان با هدفون گوش میکنم یا ضبط میکنم صدای قسمت microphone مونو و با یه اعوجاج خاصی هست که صدا رو بی استفاده میکنه(این گزینه microphoneاگه کابل جدا باشه صدا رو از میکروفون داخلی لب تاب میگیره)
    وقتی کابل وصل میشه صدای sterio mix هم کلا نویزه خالصه
    یه بار با sterio mix ور رفتم تبدیل شد به microphone و اعجاج صدای اون یکی میکروفون رو نداشت ولی بازم مونو بود
    درایور کارت صدا رو به اخرین نسخه که خود realtek ارایه داده اپدیت کردم مشکل حل نشد
    حالا سوالایی که دارم از خدمت دوستان
    ۱امکان داره ورودی صدای این لب تاب کلا مونو باشه(لب تاب asus n56jn هم تست کردم دقیقا همین مشکل داشت)؟
    ۲میشه گزینه line in به قسمت recording اضافه کرد(قبلا با هر لبتابی ضبط میکردم از line in استفاده میکردم؟
    ۳اگه کلا نمیشه با ورودی صدای این لب تاب استریو ضبط کرد چطور از طریق usbصدا رو استریو ضبط کنم؟ترجیحا هزینش زیاد نباشه

اگه طولانی شد معذرت میخام
    پیشاپیش سپاسگذاذم

2. Alijalali

Alijalali عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    سلام
    کسی بلد نبود یهکمک به ما کنه

بارگذاری...