صدای kick .clap.bass.drum باید چه قدر باشد/

شروع موضوع توسط m-i_l-a_d ‏16/9/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک صدای kick .clap.bass.drum باید چه قدر باشد/ تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. m-i_l-a_d

m-i_l-a_d

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام و ممنون از سایت خوبتون این اولین تاپیک منه.
    من میرم سر اصل مطلب من میخواستم بدونم در اف ال صدا های مانند باس کیک clap و... باید چند db باشه من theory موزیک هم ضعیفه اگه میشه ساده بگید تاپیک هایی دیدم در این مورد اما به نتیجه نرسیدم و باز نفهمیدم باید به چه اندازه تنظیم شود این صدا ها و چند db باشد مممنون از مدیر سایت و همکاران این سایت.

2. nascent

nascent عضو سایت

امتیازات:
    +354 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام دوست عزیز
    خوش آمدی
    منظورت موقع میکس هست یا موقع تنظیم ؟
    در هر صورت باید میزان صدای این ترکها رو با مقایسه بین ترکهای دیگه پیدا کنی و طوری ولوم رو تنظیم کنی که بهترین صدای مد نظرت رو بتونی بشنوی.
    بستگی هم داره که چه سبکی کار میکنی.
    مثلا اسنر تو سبک رپ باید صدای بلندی داشته باشه که وقتی وکال هم میاد روی کار صداش شنیده بشه ( معمولا )
    اما تو یه سبک دیگه شاید صدای ضعیف اسنر هم جوابگو باشه .

3. oxygenx

oxygenx مدیر تالار پروژه های کاربران تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +815 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, sonar
    سلام...
    شدت صداها در سبکهای مختلف و آهنگهای مختلف متفاوته...و ارتباطی به نرم افزار میزبان نداره...
    شما بعد از اجرای این سازها،با توجه به آهنگ و سبکی که داری میسازی،شدت صدا رو تنظیم میکنی!

4. محمد سعید صمدی

محمد سعید صمدی عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +217 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    اینی که میگم از خودم نیس دوست عزیز راهنمایی هایی هست که دوستان عزیزم توو این سایت برای شروع کار به من کردند...اینه که شما توو هر سبکی که میخواین کار کنین ابتدا موسیقی های استاندارد در اون سبک رو گوش کنین تا هم با ایده ها آشنا بشین و خلاقیتا رو در یابین ... و هم با لول صدای هر ساز و همچنین ساختار اونها و روش میکس و مستر اونها آشنا بشین:smile (70):

بارگذاری...