صدای کم میدی

شروع موضوع توسط gqwzxfaswe ‏9/7/13 در انجمن آشنایی با موسیقی و مفاهیم آهنگسازی ( سخت افزار )

تاپیک صدای کم میدی تالار آشنایی با موسیقی و مفاهیم آهنگسازی ( سخت افزار ) در persian-music.org.

1. gqwzxfaswe

gqwzxfaswe عضو سایت

امتیازات:
    +25 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام دوستان من وقتی روی یه وی اس تی با میدی کنترلر میزنم صداش بیش از حد کمه ولی وقتی با کیبورد کامپیوتر یا خوده وی اس تی میزنم صداش خیلی بلنده چیکار کنم؟
    مدل میدی من
    behringer umx610
    لطفا زود جواب بدید

2. Mohammad-R

Mohammad-R عضو سایت

امتیازات:
    +316 / 0 / -0
    تنظیمات ولاسیتی نرم افزاری که باهاش کار می کنید رو چک کنید.

3. gqwzxfaswe

gqwzxfaswe عضو سایت

امتیازات:
    +25 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    من با اف ال کار میکنم کجاش باید برم؟ :(

4. MOHAMMAD ADHAMI

MOHAMMAD ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +328 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سلام. شما در اف ال کلید f 10 رو بزن و پنجره ی تنظیمات میدی باز میشه برات.در پایین پنجره ای که باز میشه سمت راست اون گوشش نوشته link note on velocity to.جلوش 1 دکمس که نوشته curve روی اون بزنید و مقدار attack ضربتون رو معلوم کنید.هرچقدر منحنی به سمت پایین خم باشه شما میدیتون صداش کمتر میشه و هرچقدر به سمت بالا باشه منحنی صدای میدی بیشتر میشه.در ضمن برای داشتن کار طبیعی بهتره که اون منحنی به سمت پایین تقریبا باشه تا یه حس واقعی داشته باشه کاراتون و نواختنتون.موفق باشید

5. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,094 / 3 / -3
    دوست عزیز این یک قابلیت که میدی کیبرد شما داره و یک امتیاز محسوب میشه. بحث Touch در کیبرد ها بسیار گسترده است و در ساخت یک قطعه موسیقی بسیار حائز اهمیت است که هر نتی با چه شدتی نواخته بشه چرا که در شدت های مختلف صدای هر نت عمل کرد متفاوتی داره.
    برای مثال اگر از بحث درام Velocity رو حذف کنیم هیچ وقت نمیتونیم به درام طبیعی و خوش صدا دست پیدا کنیم چرا که در صورت عدم استفاده از این قابلیت در نوشتن خط درام صدا ها کاملا مصنوعی و ماشینی به گوش میرسند همین طور در هر ساز و سبک دیگری نیز این بحث مهم هست.

پس به عنوان یک موضوع مزاحم و یا اشکال به اون نگاه نکنید و سعی کنید از اون به بهترین شکل استفاده کنید.
    موفق باشید

6. sokout081

sokout081 عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, protools
    دقیقا حرف جناب رامتین درست !این یکی از قابلیت های میدی که یکی از بهترین ویژگی های میدی که باعث سهولت کار هم میشه!

بارگذاری...