صدای عجیبی از کیبورد or700

شروع موضوع توسط princess mina ‏3/10/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک صدای عجیبی از کیبورد or700 تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. princess mina

princess mina عضو سایت

امتیازات:
    +11 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام من از اردیبهشت تقریبا می روم کلاس کیبورد اوایل خرداد هم بود که یک کیبورد yamaha or700 گرفتم دو و سه هفته ای هست ازش یک صدایی می شنوم به استادم گفتم گفت کیبوردت را بیار ببینم وقتی بردم اونجا مشکلی نداشت به خاطر مدرسه ها زیاد باهاش کار نمی کنم یعنی زیاد طولانی نمی شه مدت کار کردنم فوقش 20 دقیقه
    امروز هم داشتم باهاش کار می کردم صدایی نمی داد 1 ساعتی شد تقریبا من صدایی نشنیدم یک دفعه دیدم دوباره اون صدا شروع شد
    و باید بگم صدا از ساب سمت راست می اید تا انجایی که من دقت کردم همراه صدای ساب بیشتر می اید واسه همین حدث می زنم از ساب باشه
    از دوستان ممنون می شم که راهنمایی ام کنن همون طور که گفتم کیبوردم زیاد کار نکرده نمی دونم چطورش شده ؟؟؟ مرسی

2. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,092 / 3 / -3
    آخه اون صدا چه طوری هست ممکنه موبایل کنارش باشه که نویز اون رو میگیره خیلی چیز ها ممکنه باید نوع صدا رو بشنوم.

میتونید با موبایلتون صدا رو ضبط کنید بزارید تا بتونم بیشتر کمکتون کنم.

3. princess mina

princess mina عضو سایت

امتیازات:
    +11 / 0 / -0
    نرم افزار:
    نه اقا رامتین به خاطر موبایل نیست صداش رو چجوری بگم اگه تا حالا براتون پیش اومده باشه باند ضبطی خراب شده باشه بعد باهاش اهنگ گوش بدهید اون جوری هست چجوری توضیح بدهم
    نه نمی تونم یعنی شاید نتونم چون که همین طور که گفتم بعضی مواقع ازش این صدا رو می شنوم چند روز بشینم پای کیبوردم تا این شروع کنه به دراوردن این صدایی که می گم

4. Hamidreza Mehrfar

Hamidreza Mehrfar مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,575 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام
    راستش من یه زمانی کیبورد یاماها داشتم psr-730 که مشکلی تقریباً مشابه برام پیش اومده بود
    که با ضربه زدن به باندی که صداش بد پخش میشد مشکل بر طرف میشد(البته شما ضربه نزنید کیبورد من دیگه عمرش رو کرده بود)دلیلش هم اتصالیه دو سیم بود که با یه تعمیر ساده حل شد
    حالا با توجه با اینکه شما کیبوردتون رو تازه خریدید و احتمالاً فروشنده ضمانت کرده یه بار ببرید به جایی که خریدید و مشکل رو بگید
    فکر میکنم بهترین کار همین باشه ;)

5. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,092 / 3 / -3
    بله بهتره که همون جا نشونش بدید.

ولی این مشکل فکر کنم همون اتصالی باشه.

آخه من تموم سری های یاماها رو کار کردم میشه گفت پدر بزرگ یاماها هستم (شوخی!)

تا حالا چنین مشکلی ندیدم:smile (45):

6. omid-silver

omid-silver عضو سایت

امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason, soundforge
    راستش من هم توی korg pa 50 که داشتم صدای ویز ویز خیلی بدی از توی بلند گوهاش به گوش میرسید.....
    دادمش تعمیر و مشکل ازpower کیبورد بود و یه قطعه ی کوچک تو پاور اتصالی کرده بود..
    که همون باعث شده بود برق به کیبورد بد برسه و چون بلندگوهاش قدرت کافی رو نمیتونست از پاور بگیره هم بی کیفیت صدا رو پخش میکرد و هم نویز داشت....
    که تعویض همین قطعه ی کوچک برام 50 هزار تومن هزینه برداشت!!!!!
    احتمال داره مشکل شما هم از power کیبوردتون باشه!!!!

7. princess mina

princess mina عضو سایت

امتیازات:
    +11 / 0 / -0
    نرم افزار:
    از همه گی به خاطر راهنمایی تون متشکرم
    حتما می برم نشون می دهم کیبوردم رو

8. reza_c00lboy

reza_c00lboy

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    من جای دیگه خوندم ممکنه از آداپتور غیر ارجینال باشه .

9. princess mina

princess mina عضو سایت

امتیازات:
    +11 / 0 / -0
    نرم افزار:
    پرشین گیگ - دانلود - Voice-0003.mp3
    اینم صدایی که میده اون دفعه خوب شد منم دیگه نبردم نشون بدم دیگه صدا نداد تا امروز دوباره شروع شد پسوندش mp3 بود نتونستم توی سایت آپلود کنم ببخشید

10. Anoosh-Pro

Anoosh-Pro عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +39 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    درود

اگر صدای کیبوردتان را تا آخر زیاد کرده اید و اینطوری شده که هیچ ! این کار را نکنید

اگر این صدای ارتعاش بدنه کیبورد است که صدای باس باعث نویز بدنه میشود خوب از ساخت بد بدنه اش است که فکر کنم این طور نبود و صدا از خود باند بود
    پر واضح است که آمپلی فایر داخلی آن کمبود توان دارد و نمیتواند برق مصرفی باند هایش را تامین کند این کیبورد باید بررسی گردد

شاید هم به قول دوستان از آداپتور بد باشد ، یادم هست یاماها با باتری هم کار میکرد ببینید با باتری هم چنین است؟!

موفق باشید

انوش

11. princess mina

princess mina عضو سایت

امتیازات:
    +11 / 0 / -0
    نرم افزار:
    من حتی نمی دونستم با باطری کار می کنه آدابتور خوبی واسش گرفتم فکر نمیکنم واسه اون باشه ولی خوب همه چی احتمال میدیم صدای کیبورد هم زیاد نبود یه دفعه دیگه هم همین جوری شد که این تاپیک رو زدم قرار شد برم نشون بدم دیگه خوب شد صدایی ازش نمی اومد تا امروز تا دیدم دوباره اون صدا رو میده صداش رو ضبط کردم

12. paymun

paymun عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    میشه گفت همه or700 این مشکل رو دارند علت کم بودن امپر مورد نیاز دستگاه می باشد که می تواند دلایل مختلفی داشته باشد مثل اتصال ادابتور به پریز مشترک بین چند دستگاه که با اتصال تکی این مشکل رفع میشود ساخت یک ادابتور دو امپر واقعی در شرایط سخت هم راه بهتری است همانگونه که اساتید مستحضر هستند با گرم شدن ادابتور افت امپر حادث میگردد . عدم استفاده از بلندگوها که مصرف کننده اصلی هستند هم راه دیگری است که یک امپلی فایر خارجی را می توان جایگزین نمود یا از هدفون کمک گرفت اما استفاده از لوازم اخیر الذکر که کیفیت حرفه ای داشته باشند بسیار گران است (هدفون خوب در حدود 4000.000 ریال قیمت دارد) کم بودن صدای کیبورد هنگام استفاده کمک شایان توجهی در دیرتر ایجاد شدن نویز دارد

بارگذاری...