صدای خس خس شدید ِsylenth در اف ال 11

شروع موضوع توسط Reza Soleymani ‏20/12/13 در انجمن برنامه اف ال استودیو FL Studio

تاپیک صدای خس خس شدید ِsylenth در اف ال 11 تالار برنامه اف ال استودیو FL Studio در persian-music.org.

1. Reza Soleymani

Reza Soleymani عضو سایت

امتیازات:
    +563 / 1 / -1
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام دوستان و اساتید عزیز.
    مشکلی دارم توی اف ال 11 ( متاسفانه توی همه ورژن ها ) در رابطه با سیلنت. وقتی توی یک پروژه سیلنت استفاده می کنم وقتی کار رو توی پلی لیست play می کنم نویز و خس خس شدیدی به صورت بریده بریده ایجاد میشه. من حتی کرک ها و ورژه های 1.3 2.201 و 2.211 ...و تا آنجا که یادمه توی نسخه FL 10.0.8 این مشکلات رو نداشتم اما به هر تقدیر الان گرفتار این مشکل هستم
    ضمن اینکه من چند نسخه WRAPPER هم چک کردم. از دوستان می خوام بدونم کسی هست که ورژنش 11 باشه و سیلنتش بدون مشکل کار کنه؟ اگه اینطوره من رو راهنمایی کنن لطفا !
    با سپاس

2. Reza Soleymani

Reza Soleymani عضو سایت

امتیازات:
    +563 / 1 / -1
    نرم افزار:
    flstudio
    پاسخ : صدای خس خس شدید ِsylenth در اف ال 11

در راستای گرفتاری اخیرم توی اف ال 11

توی اف ال 11 ( اخیرا ) یک مشکلی دارم صدای خس خس ِ زیاد توی پروژه وقتی که ماوس رو تکان میدم و یا وقتی توی میکسر insert ها رو جابه جا می کنم. واسه امتحان اومدم وی اس تی های غیر اف ال رو از کار خارج کردم و بازم مشکل حل نشد. سپس اومدم پروژه های stuff اف ال رو تست کردم دیدم که نه اونجا چنین مشکلی نیست. من کارت صدا ندارم ( از Assio استفاده می کنم برای همین آخرین نسخه assio هم از سایت خودش گرفتم یه ذره مشکل برطرف شد ) در نهایت مجبور شدم buffer size رو کمی افزایش بدم/ الان مشکل خاصی ندارم. سوالم اینه که افزایش بافر و یا کاهشش دقیقا چه عملکردی داره و چه عواقبی؟ یا ممکنه این پروژه روی یک سیستم دیگه مشکل مشابه رو ایجاد کنه؟

3. danial2

danial2 عضو سایت

امتیازات:
    +130 / 2 / -0
    نرم افزار:
    protools, reason

هیچ عواقبی نداره اگه بافر را تا آخر زیاد کنید یه کم تاخیر تو play ایجاد میشه و حتی در هنگام رکورد صدا هم تاخیر هست واسه خواننده که صدای خودشو با تاخیر میشنوه که هنگام رکورد بافر را باید تا جایی که تاخیر حس نشه کم کنید
    این تاخیر باید باشه بافر زیاد میکنی قدرت کامپیوترت زیاد نمیشه ...........فرصت و زمان به کامپیوترت میده انگار
    یعنی دقیقا real time نیست

4. sams

sams عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0

دوستان من یه مشکل دارم وقتی ف ل رو پلی میکنم صدایه خش خش میده
    ولی وقتی وی اس تی هایی مثِ harmless و massive رو قطع ممیکنم ددرست میشه
    میخواستم بدونم مشکل چیه و راه حل کجاست?

بارگذاری...