1. رد اعلامیه
  2. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  3. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

صداسازی با گیتارRIG

شروع موضوع توسط payamjavadipour ‏19/9/17 در انجمن نرم افزارهای ضبط و ویرایش صدا

تاپیک صداسازی با گیتارRIG تالار نرم افزارهای ضبط و ویرایش صدا در persian-music.org.

برچسب ها:
  1. payamjavadipour

payamjavadipour عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    دوستان سلام کارت صدا فوکوسرایت گرفتم. با مشورت دوستان همین سایت .
    گیتارریگ زدم. میخام باهاش صدای افکت های گیتاریست های مطرح مث پتروچی . ساتریانی . کرک همت . اسلش . گری مور . و خلاصه امثال اینارو بسازم ... که وقتی دارم امثال اینارو کاور میکنم اون کاری که کاور میکنم هم قشنگ دربیاد هم خودم لذت ببرم.
    رکوردمو هم مشکل دارم. میشه تجربه هاتون رو دراختیارم بزارین . ممنون میشم.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. projektnoire

projektnoire هنرمند عضو سایت

امتیازات:
    +457 / 8 / -0
    نرم افزار:
    ableton
    نمیدونم شما کدوم مدل فوکسرایت رو تهیه کردید، ولی من مدل Scarlet Solo رو امروز تهیه کردم، و متاسفانه Guitar Rig نتونست تشخیصش بده، ولی فعلا اگر عجله ای در راه اندازی Guitar Rig ندارید و FL Studio دم دستتونه، از Hardcore میتونید توی چنل میکسری که ورودی ها رو متصل کردید استفاده کنید.

3. payamjavadipour

payamjavadipour عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    ن من 2i2 گرفتم .
    نصبشم کردم و اوکی شد . درایورش از اینترنت دانلود کردم .
    من صداسازی سوالمه و رکورد خوب ...
    رکورد با گیتار یگ بگیرم ؟
    اف ال مبتدی ام البته اینجور بگم بهتره بلد نیسم. هرجند کیوبیس هم مبتدی ام...

4. projektnoire

امتیازات:
    +457 / 8 / -0
    نرم افزار:
    ableton
    بله، وبسایت خودش، علاوه بر اون داخل جعبه هم سریال و Bundle Code هست که حتما خوندید تا الان :D . کلی لایسنس رایگان و خوب با اون کدها میتونید گیر بیارید (مثلا مدل Solo لایسنس Addictive Keys و Ableton Live Lite و ... داشت همراه خودش) ، منتها مشکل اینه که وقتی روی گیتار ریگ تنظیمش کنیم نمیدونم چرا صدایی رو نمیشه ازش شنید! یا از اسپیکرهای لپتاپ مثلا. که البته این مشکل حل نشدنی نیست واقعا.

برای صداسازی دو راه هست :
    ۱. استفاده از Preset های Guitar Rig که پیشنهاد میکنم حتما تستشون کنید، چیدمان افکت ها و شبیه سازهای آمپلیفایرشون عالیه، میتونه به شما برای چیدن پریست های خودتون، ایده بده.
    ۲. چیدن افکت ها ، که این هم همونطور که گفتم با بررسی Preset ها و دیدن ویدئوهایی که در مورد گیتارریگ هستند حل میشه.

برای رکورد هم خب میتونید از VST گیتار ریگ در کیوبیس، اف‌ال، ایبلتون و ... استفاده کنید.

5. payamjavadipour

payamjavadipour عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    از VST مگه وقتی استفاده نمیکنن که نخوان ساز بزنن ؟؟؟ دیگ چه کاریه من کارت صدا گرفتم میخام خودم بزنم یا اشتب فهمیدم ؟؟
    VST صدای ساز هستش که موجوده یا نه ؟؟
    من سوالم اینه چیزی که دارم میزنم و صداخروجیشو میفهمم چوری ریکورد کنم که دقیقا همون باشه ...

6. projektnoire

امتیازات:
    +457 / 8 / -0
    نرم افزار:
    ableton
    ببین دوست خوبم VST یعنی Virtual Studio Technology . یعنی همه چیز رو شامل میشه، مثلا شما یک آهنگ ساختی و یک Reverb توسط DAW بهش اضافه میکنی، اون ریورب رو یک VST داره هندل میکنه. گیتار ریگ هم خب Virtual Pedalboard یا آمپلیفایر محسوب میشه و طبیعیه که VST باشه.
    وقتی شما ساز ندارید یا میخواید از صدای سازی استفاده کنید که بلد نیستید باهاش کار کنید هم از VST استفاده میکنید، ولی به اون دسته میگن VST Instrument .

7. payamjavadipour

payamjavadipour عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    ن من ساز مجازی نمیپسندم و اصن قبولش ندارم . خداروشکر نوازندگیم هم خوبه ... سوالم چیز دیگه بود کلا خارج شدیم. ایرادی نداره من جوابم گرفتم از جای دیگه .. ممنونم

بارگذاری...