شهر شلوغ

8/9/09
20
0
0
سلام دوستان این دموی کار جدید منه الان دارم روی ولیومش کار میکنم لطفن نظراتتونو بدید تا ببینم چه کاره حسنم ؟؟ ... کارم درسته یا گند زدم ؟؟ ... !!! هنوز افکت گذاری هم نشده ! فقط خواهشن از ملودی کپی برداری نشه ...

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

DAW
FL STUDIO​

VSTi's
Steinberg Virtual Guitar Elec & Acoustic
EZ Drum
Colossus
RealStrat
Virtual Bassis
V-Sampler V3
Persian GIG Samples
AND FL STUDIO's DEFAULTS​

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
29/5/09
150
26
0
تهران
کار خوبی شده البته نمیدونم چرا فکر میکنم ملودیشو جای دیگه شنیدم:smile (67):
و چون کار ماکت بود نظری هم در باره میکس و مستر نمیشه داد
راستی قراره رو این کار خونده بشه؟

ham-rock

هنرمند
23/8/09
63
1
0
بندرعباس
موزیک زیبا بود من که خیلی خوشم امد :smile (31): برای اورتورت هم ملودی خوبی نوشته بودی بهت تبریک میگم .

30/7/09
267
478
63
شماره 14
سلام!
آهنگ قشنگیه .بجز کارهایی که گفتی باید روش انجام بدی یه فکری هم برای دوّمین میران ، سوّمین آکورد باس که فالشی داره بکنی بد نیست . که تو تمام پریودهای باس شنیده میشه به غیر از زمانی که ریتم با صدای بالا وارد میشه. :smile (31):

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
با سلام خدمت شما undertaker عزیز . طبق گفته خودتون که فرمودید این کار به صورت دمو هست من هم نظر خودم رو میگم :

کارتون رو گوش کردم . خوب بود از آکوردهای تقریبا خوبی استفاده کرده بودید . هر چند که به خاطر استفاده کردن از vst های معمولی یه خورده زیادی مصنوئی بود . یکی دو جای کار با فالشی مواجه میشه !! و همخانی درستی با ملودی نداره . در کل موزیک ساده و در عین حال زیبا بود البته اگر بیشتر روی کارتون کار کنید بیشتر و بهتر به نتیجه می رسید !!

با آرزوی موفقیت برای شما .​

8/9/09
20
0
0
ممنونم دوستان فعلا که چند روزی هست دارم شبانه روز به این آهنگ ور میرم ایشالا کار تنظیم و مسترشو این هفته تموم کنم و برای هفته بعدم ببرم استدیو برای وکال و بعدش تقدیمش کنم به همه شما رفقای با معرفت ... سبکشو بالکل عوض کردم و راک شد !!! البته یه جاهاییشم متال !!! ولی به نظر خودم که خوب از آب در اومده ایشالا به زودی تو پستم قرارش میدم تا از شما اساتید ارجمند نظرات و انتقاداتتون رو پذیرا باشم .