شناخت نرم افزار هاي اهنگسازي و خريد بهتر آنان

شروع موضوع توسط zoodyack ‏9/7/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک شناخت نرم افزار هاي اهنگسازي و خريد بهتر آنان تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. zoodyack

zoodyack عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, wavelab
    سلام دوستان گرامي

از اونجايي كه تالار فروش نرم افزاراي اهنگسازي توسط مديران محترم همين فروم راه اندازي شده و اين فوق العاده

است ؛ ميخواستم يه راهنمايي كنن همه ي دوستان تا بتونيم بهترين نرم افزارا رو خريداري كنيم .

مثلا كسانيكه سابقه كار كردن با نرم افزاراي مختلف رو دارن ميتونن تجربه هاشون رو در اختيار ديگران قرار بدن .

مثلا به نظر شما بهترين نرم افزار يا وي اس تي واسه بيس ، پركاشن ، سازهاي سنتي (سنتور و عود و...)

كيك و درام و در كل تمام اون چيزايي كه مربوط به اهنگسازي ميشه ، چي ميتونه باشه ...

درسته يه مقدار سليقه اي است اين كار ولي فكر كنم بشه در اخر يه جمع بندي مفيد از اين كار كرد ...

تشكر از همگي ...

2. diablo

diablo Banned

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    من reason 5 و cubase 5 و protools کار میکنم اما به نظر من reason و cubase حرفه ای ترند و بهترند.

3. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,092 / 3 / -3
    خوب دوست عزیز توضیح دادن این سوال شما کار دشواریه و در یک پست امکان پذیر نیست. چرا که اصولا نمیشه یک vst رو به عنوان یک الگو از تمام vst ها جدا کنید و بگید این در تمام زمینه ها از همه قوی تر هست... به هر حال ضعف ها و نقاط قوتی در همشون وجود داره.

اما شما میتونید برای هر قسمت سوالتون رو مجزا بپرسید. برای مثال: برای درام در سبک***در چنین سطحی به نظر شما چه vst رو تهیه کنم؟

این طور سوال ها قابل جواب دادن هستند و بهتر میتونید راهنمایی بگیرید.

4. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +280 / 1 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    دوست گرامی همونطور که راش عزیز فرمودند ، فکر نمی کنم بشه یک لیست اینچنینی تهیه کرد !
    وی اس تی ها انواع مختلفی دارن ، تعدادشونم زیاده واقعاً پیدا کردن بهترین کار سختیه !
    بعنوان مثال میگیم نکسوز وی اس تی خوبی هست - خب مسلماً امنیسفر هم همینطوره ؛ گاهی صداهای مجود در نکسوز بیشتر به کار میان تا امنیسفر و گاهی میبینیم که تنوع صداییی امنیسفر خیلی مفیده ! حالا به نظرتون کدوم بهتره ؟!!!
    اما اگه وقت بزارید احتمالاً بشه لیستی از برترین ها رو تهیه کرد - البته خیلی هم نمیشه ریز شد ، یعنی برای درام نمیشه فقط یک وی اس تی رو نام برد ، چون ممکنه هر وی اس تی مناسب سبک خاصی باشه.
    تا حدی کار سختیه...

5. zoodyack

zoodyack عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    نرم افزار:
    تشكر از همه دوستان

خب ببينيد بعضي از نرم افزار ها كه سليقه اي هستند ولي اون چيزايي كه ميشه واقعا به عنوان يه نرم افزار تاپ در يك زمينه خاص معرفي كرد و منظورم هست . مثلا واسه ساز هاي سنتي و ايراني ميشه از ra نام برد . يا واسه بيس trilian ...
    ميدونم سليقه ايس ولي خب اگه كاربرها نظر خودشون رو بدن فكر كنم بشه به يه جمع بندي رسيد

6. Masoud-A

Masoud-A عضو سایت

امتیازات:
    +280 / 1 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, logic, nuendo
    خب بعنوان مثال برای همین سازهای شرقی و...که Ra رو مثال زدید ، من میتونم بانک های صوتی Kontakt رو اضافه کنم !
    نادیده گرفتن کنتاکت در این مورد انجام پذیر نیست - چون بانکهای بسیار خوبی برای این موردی که فرمودین داره.

7. zoodyack

zoodyack عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    نرم افزار:
    خب كنتاكت هم درسته دوسته عزيز . ميتونين اسم دو تاييشون رو بيارين .هدفم اينه كه مشخص بشه بهترين ها كدام اند ...

8. hamid-musician

hamid-musician عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    من از fl studio و reason و pro tools و cubase که باهاشون کار کردم . reason رو ترجیح میدم.

بارگذاری...