شروع یادگیری پیانو

شروع موضوع توسط Arman.b7 ‏30/10/15 در انجمن گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی

تاپیک شروع یادگیری پیانو تالار گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی در persian-music.org.

1. Arman.b7

Arman.b7 عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    سلام;)

من خیلی سال پیش کلاس اورگ رفتم ولی اون آموزشگاهی که میرفتم اصلا تمرکز نداشتن رویه آموزشی که میدادنن یعنی دقیق نمیدونستن که چه چیزایی رو به چه کسایی یاد دادن...کلاس گروهی نبوده مثلا هنر جویه جدید که میومد استاد میومد تنهایی کنارش یه سری چیزا رو بهش یاد میدادو یه تمرین بهش میداد که اونجا کار بکنه بعد میرفت سراغ هنر جویه بعدی......اصلا خود استاد هم برای جلسه ی بعد هم یادش نبود که چه چیزایی رو به کی یاد داده به کی یاد نداده.... الان تویه سایت هایی که در مورد اورگ و کیبورد هست وقتی میرم و پست ها رو میخونم خیلی چیزا رو بلد نیستم ینی اصلا یادمون ندادن.....اگر الانم اورگ میزنم بیشتر بصورت تجربی هستش.....اینا رو گفتم که رسونده باشم اورگ رو کامل بلد نیستم یه سری چیزا رو بلدم یه سری چیزا رو هم نه.....

*من الان میخوام از صفر صفر شروع کنم ینی انگار چیزی بلد نیستم و بصورت تخصصی پیانو رو یاد بگیرم....نمیخوام موسیقی دان بشم ولی میخوام طوری موسیقی رو بلد باشم که بتونم در آینده آهنگسازی و تنظیم کننده ی خوبی بشم...

سوال من از شما اینه :

الان من بخوام از صفر شروع کنم باید چه چیزایی رو یاد بگیرم؟؟لطفا کتاب هم معرفی کنین.

ممنون:wink:

--- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏1/11/15, تاریخ ارسال پست اول: ‏30/10/15 ---
    ینی کسی از دوستان نمیتونه کمک کنه؟!

2. اقا مصطفی

اقا مصطفی عضو سایت

امتیازات:
    +551 / 1 / -0
    نرم افزار:
    سلام.مسلما اولین چیز تئوریه تا اونجا که میدونم. الان شما باید ببنید چه قدر تدوری رو درست و حسابی بلدید و تکمیل کنید اون رو دیگه. کتاب ها رو بنده تخصصی ندارم اما اگه بشه پیش یک استاد برید خوب میشه فکر کنم.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. Soheil Monfared

Soheil Monfared عضو سایت هنرمند

شغل :
    MusicProducer/SoundEngineer
    امتیازات:
    +1,216 / 6 / -5
    نرم افزار:
    ableton, nuendo, protools, reason
    نظر من اینه که از اول با یک استاد خوب شروع کنی...;)

و اگه کتاب یا جزوه ای هم لازم باشه خود استاد راهنماییت میکنه تو این زمینه...;)

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...