شروع کار خوانندگی

شروع موضوع توسط djmehrshad ‏26/8/09 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک شروع کار خوانندگی تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. djmehrshad

djmehrshad عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools, wavelab
    با سلام
    من مهرشاد هستم 17 ساله.
    من میخواستم کار خوانندگی و تمریناتشو شروع کنم از شما دوستان یه سری راهنمایی های جامع میخواستم که از چه آهنگ هایی برای تمرین در اوایل کار استفاده کنم و یا چه اطلاعاتی برای خوانندگی لازم هستش...(البته من از چند نفر که پرسیدم میگن دیگه به سن من دیر شده و باید زود تر این کار رو میکردم)

با تشکر

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏26/8/09
  2. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +320 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    سلام مهرشاد جان . برادر عزيز اول اينو بگم كه اي كاش من بر ميگشتم به سن 17 سالگيم و از اون موقع شروع مي كردم به خوندن :smile (22): نه از سن 20_21 سالگي !!
    شما خوب سني واسه شروع كردن به خوندن داريد , كي گفته ديگه گذشته ؟؟

واسه شروع كار هم براتون توضيح ميدم , اينجور كه من به پروفايلتون سر زدم معلومه كه ساز نميزنيد و اطلاعات زيادي هم از موسيقي نداريد , درسته ؟؟
    خوب شما واسه شروع كار اگه بتونيد يه دوره نت شناسي , نت خواني , سلفژ ببينيد خيلي جلو مي افتيد تا اينكه من بخوام براتون توضيح بدم .
    در رابطه با اين كه با چه نوع موسيقي وبا كدام موزيك همراهي كنيد هم بايد عرض كنم كه خودتون چه سبكي رو دوست داريد پيش بگيريد ؟؟ از چه نوع خوندني لذت ميبريد ؟؟ مي دونيد كه علاقه داشتن خودش بهترين استاد هستش .

3. sba1995

sba1995

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام
    من بهداد 14 ساله هستم و می خوام شروع کنم به خوانندگی البته از نوع Hip Hop و Rap به زبان انگلیسی و البته زبان انگلیسی من خوب است و ترم 14 هستم ولی می خواستم بدونم برای شروع کار باید چه کارهایی انجام بدم و همچنین در زمینه نوشتن Lyrics انگلیسی کمی کمک لازم دارم البته فقط در سرهم کردن معانی و قافیه ها
    خیلی ممنون

4. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    دوست عزيز اين مورد رو بابد در تالار شعر مطرح كنيد.

5. saeed_rjb

saeed_rjb

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام عزیزم.مهرشاد جان من اطلاعاتی در مورد خوانندگی دارم که می تونه به دردت بخوره.
    به زودی تاپیکی ایجاد می کنم که همه بتونن از این اطلاعات هر چند ساده و اندک بهره مند بشن.
    فقط فعلا همینو بدون که برای خواننده شدن هیچ وقت دیر نیست.

6. mohamadkaro

mohamadkaro عضو سایت

امتیازات:
    +76 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    سلام مهرشاد جان.....براي اينكه خواننده يا نوازنده ي خوبي بشي يك فاكتور رو بايد هميشه در نظر داشته باشي و اون داشتن يك جفت گوش دقيق و حساس است....شما اول بايد خوب گوش بدي و تصوير رو توي ذهنت ايجاد كني و در نهايت سعي كني كه همون صدا (فركانس) را با تمام جزييات(تحرير..ويبره و...)توسط ساز يا حنجره ات توليد كني.
    به نظر من شما اگه بتوني يك ساز ياد بگيري خيلي كمكت مي كنه...اگه در مورد صرفا خوانندگي سوالي داري بپرس....ممنون

7. Farhad-Music

Farhad-Music

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    soundforge
    سوال در مورد هزینه شروع خوانندگی برای یک آلبوم

سلام من فرهاد 20 سالمه ، علاقه بسیار زیادی به خوندن دارم میخواستم ببینم هزینه شروع خوانندگی چقدره ؟:smile (74):

8. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +320 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo
    سلام , اول بايد به اين موضوع فكر كنيد كه چه هدفي از خوندن داريد ؟؟!! اگر بخواين به صورت حرفه اي كار كنيد و يا به اصطلاح , اينوري بشيد , واسه حرفه اي شدن و شهرت بايد 70% از وقت و سرمايتون روي اين كار بزاريد تا به هدفتون برسيد ! در غير اينصورت با يه سري تمرينها كه توي سايت توضيح داده شده مشكلتون حل خواهد شد . موفق باشيد :smile (75):

9. rajo

rajo عضو سایت

امتیازات:
    +12 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام به مدیران عزیز

یک راهنمایی می خواستم من چندسالی هست موسیقی کلاسیک هندی کار می کنم

اما برای خواندن اهنگها مشکل دارم مشکل این هست که وقتی به قسمتهای کشش صدا میرسم

از پرده خارج میشم و وقتی چند پرده به عقب میرم جای که صدام برسه لذت اهنگ هم میره

ممنون

• مفید مفید x 1
  10. Mehran14

Mehran14 عضو سایت

امتیازات:
    +443 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    سلام!
    به نظر میرسه تونالیته آهنگی رو که برای خوندن انتخاب کردید هماهنگ با حنجره شما نیست و به عبارتی این آهنگ برای حنجره شما تنظیم نشده .:smile (15):

11. onzela

onzela عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio, soundforge
    اقا من 20 سالمه و دانشجویم

یک سوال

مگه شروع خوانندگی در 20 سالگی با 17 سالگی متفاوته؟

12. ATRecords

ATRecords عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, sonar
    چون صدا که با افزایش سن و ورود به جوانی داره شکل میگیره اگه از سنین پایین تر باشه، میشه بهتر اونو ساخت و برای اواز و خوندن آماده کرد...

اما نمیشه گفت که حتما این سن برای همه یکسانه و مطلقا تغییر نمیکنه... چراکه عوض شدن صدا و بلوغ در افراد مختلف متفاوته و به شرایط زیادی بستگی داره... اما به کل بخای حساب بکنی همین سن شما هم مناسبه و میتونی با تمرین و پشتکار (و البته با آموزش هایی که در این زمینه هست) پیشرفت کنید. نا امید نشین...

13. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,094 / 3 / -3
    سلام خدمت دوستان.
    اولا این که خیلی خوشحالم که کار خوانندگی رو میخواهید شروع کنید.
    تو تالار گفتگوی عمومی برای خوانندگی نو پست مطالبی در باره خوانندگی یه چیزایی نوشتم.
    بخونید اگه سوالی بود در خدمتم.

14. miley

miley

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام دوستان . من 19 سال دارم و میخوام کار خوانندگی رو شروع کنم .یه اهنگ خوندم که به عنوان اولین کارمه و به زبان انگلیسی.میخواستم اگه میشه دانلودش کنید بعد نظراتتون رو بدین که ایا خوب هست یا نه.بعد از نظر شما رفقا یک راهنمایی و دعوت به همکاری دارم که در post بعدی براتون میزارم.mersiiiihttp://www.4shared.com/audio/rFH9BHGs/SAEID.html

15. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    دوست عزیزم کارتو گوش دادم و لذت بردم کارتو خوب انجام داده بودی مخصوصا تو بخش گویش که عالی بود صدا دهی هم خوبه اما خیلی دوست داشتم که بالای موزیکو با صدای فوسه نمیخوندی چون دوست داشتم ببینم قدرت دیافراگمت چقدره ، البته تکنیک زیادی هم به کار نبرده بودی ولی در کل کار پخته شنیده میشه به نظر من میتونی کار خوانندگی رو ادامه بدی با توجه به سنت خیلی جای پیشرفت داری.

موفق باشی

16. Nima Golestan

Nima Golestan Gold User

امتیازات:
    +320 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase, nuendo

من هم کارتون رو گوش دادم . کار زیبایی بود . ادامه بدید . تنظیم این کار از کی بوده ؟ :smile (46):

تنها فرقی که دارن اینه که تجربه ها بیشتر میشه . هر چی زودتر شروع کنید زودتر هم به نتیجه می رسید .

17. yukmouth

yukmouth عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    نمی دونم این اهنگ رو کجا شنیده بودم
    ولی خدایی شک دارم خودت باشی بدلیل اینکه برای اینطوری خوندن باید کم کم 4 5 سال کار کرده باشی به مظر من که خودت نیستی craig david هم نمی تونه اینطوری بخونه مبالغه کردم ولی در کل ...

سبک کارم r&B که منم خیلی دوسش دارم و چیزی که می گم توش اطمینان دارم اخه کیفیت ببین تو ایران یه همچین تنظیمی نداریم اصلا

18. miley

miley

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام دوست عزیز از نظر دهی شما سپاسگزارم ولی دچار اشتباه شدی اینکه این قطعه به نظرت اشنا امد این خاصیت لحن و ریتم صدا هاست من این کارو حداقل 6 ماه روش کار کردم و وقتی یه اهنگ رو 6 ماه تکرار کنی صدات خود به خود با اهنگ انس میگیره بعدشم من این کارو در ایران رکورد نکردم من این کارو در دبی طی یک سفر تحصیلی همراه یکی از دوستان که خودشم خوانندس رکورد کردیم در ضمن سبک این کارهم r&b نیست سبک این کار Easy Listening یا همان پاپ ملایم خودمونه در کل از نظرت ممنونم

19. yukmouth

yukmouth عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    دوست عزیز شک ندارم که کاره خودت نیست چون این اهنگ فیلم fame اون پسر سفیده فکر کنم می خونه اگه شما به کار lionel richi اهنگ hello می گی easy listening اینم پس easy listening هست البته hello یکمم soft rocke

در کل بهتر بود این کارو نمی کردی سعی کن خودت باشی

راستی از کجا گیرش اوردی؟ هرچی گشتم پیدا نکردمlol

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏31/5/10
  20. inferno

inferno مدیر تالار / مترجم تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +447 / 1 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    در زمینه شعر انگلیسی شاید من بتونم کمکت کنم

بارگذاری...

عبارات جستجو شده: